Kdy se miminku vyvine trávicí soustava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 15:25
Kdy se miminku vyvine trávicí soustava

Nevíte? Naše malá 3 mesice ma reflux pořad ji musím hlídat, uz je to náročný, k tomu nás ještě nepřešly prdiky a sama málokdy kaka. Pořad skýtá krouti se tlaci Atd. Kdypak se to alespoň trochu srovná? Je mi ji líto jak pořad trpí po jídle, nebo nemůže usnout :(

Reakce:
welovefashion
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 99 inzerátů 04.01.19 15:32

prdíky až se začne hýbat, reflux by se měl srovnat do půl roku :-) pokud ne, tak pak řešit s doktorem

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7027 příspěvků 1 inzerát 04.01.19 15:34

U nás 3.4. měsíc, když se začala hýbat a přejídání a blinkání po něm taky tak nějak.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 04.01.19 16:10

u nás prdíky přestaly trápit taky tak ten 3.- 4. měsíc s větším pohybem. A blinká mi pořád a to má 8m :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >