Kdy se nejlépe pozná, že jsem těhotná?

8.4.17 16:10

Kdy se nejlépe pozná že jsem těhotná?

Dobrý den. Mám dotaz. S přítelem jsem se úplně poprvé solu vyspali pred 4 týdny a hned tyden po tom jsem měla dostat menstruaci. Jenže ona nedošla. Normálně mívám zpoždění max tyden. Jenže ještě do teď jsem to nedostala. Delali jsme to bez gumy a bylo to mjoe poprvy (an vim ze sem hloupa, teda uz ro vim) ale pritel rikal ze si to hlídal. Dělala jsem si průběžně testy, posledni vcera, a vsechny vyli. nenegativní. Byla jsem aji u gynekologa a říkal ze na ultrazvuku těhotenství nevidí. Je tady nějaká pravdeodobnost že můžu byt těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16127
8.4.17 16:17

@Terezsob tehotna pravděpodobně nebudes jen se ti to nervama oddaluje…ale proboha zapoj trosku hlavu a ne jen spodek a pouzivejte aspon ten kondom :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 16:18

:potlesk: stojí ti to za ty nervy, ta neschopnost zařídit si ochranu? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22064
8.4.17 16:19

Gynekolog by to poznat měl, takže asi nejsi. Snad tě to dostatečně vytrestalo a na svoje „podruhé“ nebo další použiješ ochranu. Aby další příspěvek nebyl - jsem těhotná, co mám dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2012
8.4.17 16:38

Taky jsi se měla rovnou zeptat gynekologa na ochranu :) udělá to líp i tvým nervům

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
8.4.17 16:52

Bože a další…asi miliontá :roll: :roll: :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7105
8.4.17 16:54

Mě docela překvapuje, že si doktor udělal jen ultrazvuk. Myslela jsem, že tak ranné těhotenství ani vidět nejde. Až tak min. 6 týden i později. Jistota by bylo nabrání HCG z krve. Jinak možnost samozřejmě je :nevim: Mám známou, které vycházel negativní test skoro do 3. měsíce. A to už měla i potvrzené, že těhotná je. Jen jí pak zajímalo, jak je možné, že test neukazuje. Stejně tak to může být jen psychika, která ti periodu oddaluje. Možné je vše. Že se přítel hlídal…tak takových už bylo, to taky není jistota- To ostatně 100 % je jen celibát a i o tom někteří tvrdí, že to jistota není. Viz. Marie 8) Pardon za nadsázku. Tak tomu budeš muset dát ještě 2 týdny a pokud nic, šla bych znovu k lékaři. Může být i hormonální problém apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
8.4.17 16:59

A co preventivně Postinor??? Kyž si nejsi jistá???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1282
8.4.17 17:06

Kdy se nejlépe pozná že jsem těhotná?…při porodu!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
8.4.17 17:20

@HankaS82 :mavam: ahoooj, aspoň tu nejsem sama. Už máš taky dost takových dotazů viď? Chápu že,,mláďata" toho ještě neví tolik, ale když ví že mají chuť zkoušet sex, tak by snad mohli vědět co je prezervativ a tomu podobný věci… :zed: a potom to pokračuje dotazama,,jsem těhotná a musím asi na potrat" :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1282
8.4.17 17:30

@Terry1991 Ahoj,já to tu čtu stále a ne jen od mláďat, která zjišťují, že to nemají jen na čůrání. Prostě život je nespravedlivý, naděluje tam kde o to lidi nestojí. Ale věřim, že i my se příští týden dočkáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
8.4.17 17:38

@HankaS82 Právě jsi to napsala naprosto tak jak to je…Doufám že za týden budeme obě spokojené, jinak mě tyhle příspěvky budou štvát o to víc. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 17:41

@HankaS82 no já fakt padám holky… přesně tak, naděluje se pouze tam kde o to nestoji 8o bych to liskala fakt, když slyším nějaký příběh toho jak někdo je v tom a neví s kým nebo ze to nechce tak to je úplně na presdrzku!!! Tak ať proste ne****ji když se neumí chránit!!! :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
8.4.17 17:47

@Wendyska77 naprostá pravda…Předpokládám že zakladatelce bude mezi 15-17 rokem…to bych opravdu pro hloupost chtěla řešit případné těhotenství…Ti co nechtějí ani nemrknou a mají a ti co chtějí dělají psí kusy a stejně to kolikrát nevyjde :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1282
8.4.17 17:51

@Terry1991 @Wendyska77 každý strůjcem štěstí svého. Jen mě mrzí to, že někteří se snaží roky, projdou sklamáním, bolestí fyzickou i psychickou, utratí spoustu tisíc a nedočkají se, oproti tomu jinde se ženská otře o chlapovo spoďáry a je těhu. Pak neví co s tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama