Kdy se objevi prvni mliko (mlezivo)?

24.11.06 18:26

Kdy se objevi prvni mliko (mlezivo)?

Ahojky Holciny,
jsem ve 23 tydnu tehotenstvi a uz se mi objevilo mlezivo. Teda, myslim jsi ze to je. Ale ted zrovna projizdim webove stranky a zda se mi to nejak brzo. Jsem budouci prvorodicka a prvni pohyby jsem citila kolem 16t a ted mi zaclo tezt mlezivo. Premyslim nad tim, jestli je to normalni a jestli nahodou nebudu rodit driv, i kdyz muj termin je 20 Brezna. Zajimalo by me, jestli ma nekdo podobnou zkusenost.
Predem dekuju.

Martina x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

peka83
24.11.06 18:43

já ti teda neporadím, ale taky mi to příjde brzo. Já do tedˇka nemám mlezivo vůbec. Někod ho prý nemá až při porodu jak přisajou mimčo k bradavce. Tak možná to je u každého jinak. ale normálně mylsím podle knížky to ej tak 26 týden nebo tak en?? tak to není zas tak silnej rozdíl přece . uvidíš co ti ještě holky napíšou. Ale spíš to je to mlezivo no hold si u tebe psopíšilo:-).na porod to snad nemá vliv. tobyhc enrodila vůbec:-D

• Nahlásit
  • Citovat
1864
24.11.06 18:48

Já myslím, že můžeš být v klidu, mně se objevilo mlezivo před nějakou dobou, tak kolem 25 t, teď už samovolně vytéká. U prvního dítěte mi samo vytékalo taky a tři dny jsem přenášela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935
24.11.06 18:57

Mlezivo se ti muze objevit uz kolem 15 tt, takze je vse v pohode. Jen ho nevymackavej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
25.11.06 13:11

Ahoj Martinaki,
neboj, je to normální, já jsem jsem taky případ, kterému prsa „slintají“ už od šestého měsíce:-) Bylo to když jsem čekala prvorozeného Honzíka a je to i nyní. Třeba když se předkloním přes bříško abych si zavázala boty a prsa se tím o bříško stlačí, nebo v noci když ležím na boku a spodní prso je stlačené. Takže už používám do podprsenky kojící polštářky. Na brzký porod to rozhodně neukazuje, Honzíka se narodil až na konci 41tt. S kojením jsem neměla žádný problém, pravé bílé mléko se mi udělalo asi dva dny po porodu, s porodnice jsme odcházeli krásně rozkojení a Honzík měl zpět porodní váhu. Takže fakt neboj, je to určitě známkou toho, že jsou prsa na kojení správně „nažhavená“
Pohodový zbytek těhu přeje evitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
25.11.06 23:14

Martinaki - já ho měla OD ZAČÁTKU těhotenství, pohyby jsem cítila od 17. týdne naprosto zřetelně a porodila dva dny po vypočítaném a přesně na ultrazvukový termín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.11.08 22:23

Martinaki

Martinaki -Ahojky, já jsem ve 22tt a také mi začalo téct mlezivo, proto projíždím internet, také se mi to zdá brzy, ale asi to tak je. Akorát je mi divné, že ty jsi ve 23tt a máš termín 20.března a já jsem ve 22tt a mám termín 12.dubna. To mě docela zaskočilo.

• Nahlásit
  • Citovat
14079
25.11.08 08:09

Jestli to nebude tím, že tahle diskuze je z roku 2006 :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
29.11.08 20:53

Tak mě tedy mlezivo vytéká už pěkně dlouho. u prvního cca od 20 tt u druhého teď taky tak nějak.
Jen by mě zajímalo co s emyslí tím „nevymačkávat“ ne že bych cíleně chtěla aby mi teklo těch bradavek něco víc.. :oops: jen jestli to není něo proti něčemu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama