Kdy se otevře Pepco?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
27939
27.4.20 08:09

V Pepcu kupuju dětem trička, tepláky, pyžama a není problém. :nevim: Nejmladšímu třeba do školky až bude chodit tam budu kupovat též klidně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15736
1.5.20 06:48

Pepco má 30% na úplně celý sortiment! Prý do 25.5. nebo do vyprodání zásob

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1417
2.5.20 14:54

Holky, vztahuje se na Pepco doba pro důchodce? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15736
2.5.20 16:55

@leylen řekla bych, že ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21152
2.5.20 17:27

@leylen Já bych řekla, že se to týká jen potravin…aspoň jsem o tom nic neslyšela a ani nečetla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4636
2.5.20 18:05

Neviděla jsem napsáno ani na Pepcu a ani na Takku. Takže na oblečení se asi nevztahuje. U těch potravin je to myslím z důvodů, že mívají akce. Dokonce jsem to někde slyšela, asi v TV?! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21152
2.5.20 19:02

@mamina2017 Kvůli akcím se jim posunoval čas, protože řvali, že když tam mají vyhrazený čas od 10-12, tak už mají všechno vykoupený :mrgreen: nechápu vůbec, na co by měli mít nějaký stanovený čas, když tam stejně chodí celý den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3459
2.5.20 21:14
@leylen píše:
Holky, vztahuje se na Pepco doba pro důchodce? :lol:

Ne, vztahuje se jen na potraviny, lékárny a drogerie, ale je to nejstupidnejsi nařízení, co vymysleli, stejně couraji po obchodech celý den a já si nemůžu jít po 8h koupit svačinu když jdu do práce :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82408
2.5.20 21:22

@Katuskka Podle me se to vztahuje jen na potraviny nad x m2, alespon jsem v realu nemela problem ani v lekarne ani v drogerii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3459
2.5.20 21:34
@j.a.n.i1 píše:
@Katuskka Podle me se to vztahuje jen na potraviny nad x m2, alespon jsem v realu nemela problem ani v lekarne ani v drogerii.

Teda, tak to žiju v nějaké mylné informaci s těma lékárnama a drogerkama :think: o těch potravinách vím, ale zrovna naproti práce máme Tesco a tam to zrovna platí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82408
3.5.20 07:33

@Katuskka Jako u nas v jedne velke drogerii maji ceduli, ze duchodce v tomto case obslouží prednostne a ve druhe vubec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21152
3.5.20 07:46

@j.a.n.i1 Nařízení platí i pro drogerii a lékárnu. A na poště mají vyhrazeno pro důchodce mezi 8-9.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82408
3.5.20 07:58
@Monchichik píše:
@j.a.n.i1 Nařízení platí i pro drogerii a lékárnu. A na poště mají vyhrazeno pro důchodce mezi 8-9.

Nařízení ale platí pouze pro prodejny nad 500m2, takže reálně jen pro potraviny, neb lékárna nebude nad tyhle metry žádná a drogerií hodně málo. Menší mají pouze upřednostnit důchodce, ale neplatí, že tam mohou jen oni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21152
3.5.20 08:03

@j.a.n.i1 Aha, tak o metrech jsem nic nečetla, dík :kytka:…tohle běží na čt24 v liště…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82408
3.5.20 08:07

@Monchichik No, mě to nedalo a to nařízení jsem dohledala, neb mi bylo divné, že by ho všechny lékarny a drogerie v mém okolí svorně nedodržovaly :lol: Ale o poště tam není ani slovo, tak buď bylo ještě nějké, které mi uniklo nebo si to pošta vymyslela sama, ale pak je to zcela nevymahatelné a musí i v té době obsloužit kohokoliv. Ale tuhle instituci nesnáším, takže to hledat nebudu, stejně se ji snažím vyhýbat, co to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat