Kdy se otevře Pepco?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
82408
2.12.20 08:51

@tulipán Diky, budu jedine rada, když si v klidu dokoupim zeleninu a dalsi potraviny, když budou vsichni ostatní stat fronty na nove otevrene kramy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10814
2.12.20 08:56

@j.a.n.i1 No, vždyť jo! Proto jsi otevřela diskuzi o Pepcu, abys zjistila stav a mohla jít v klidu do potravin, já tomu rozumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1354
2.12.20 09:07

Asi od čtvrtka, ale mě osobně se nechce stát ve frontě venku. :lol: Takže nepůjdu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
2.12.20 10:18

Já se zrovna na Pepco teda dost těším, potřebuju nějaké vánoční serepeticky a pár kousků oblečení pro děti. Ale určitě se tam nepozenu zítra, nejsem sebevrah a byť se té hloupé korony nebojím, dobrovolně a cíleně se nakazit teda nehodlám. Počkám na pondělí, to uz snad opadnou ty davy lidi, kteří by bez těch ptákovin, co určitě nutne potřebují, pres vikend nevydrželi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82408
2.12.20 10:45
@tulipán píše:
@j.a.n.i1 No, vždyť jo! Proto jsi otevřela diskuzi o Pepcu, abys zjistila stav a mohla jít v klidu do potravin, já tomu rozumím.

Pokud sis nestihla vsimnout, tak jsem do tehle diskuze prispivala drive a tedy mi vyskocila mezi oblibenymi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82408
2.12.20 10:48
@Berry77 píše:
U vás byly doteď zavřené potraviny :lol:?

Ne, ale preplnene temi „sporadickymi“ nakupovaci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6235
2.12.20 11:25

Já jsem na Pepco už nadržená :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Altavista
2.12.20 11:38
@GabinkaCh píše:
Já jsem na Pepco už nadržená :mrgreen:

Asi to chápu, někdy je fajn prostě jít a utratit peníze za pár kravin (byť tento obchod ani neznám).

• Citovat
  • Nahlásit
10814
2.12.20 12:40
@j.a.n.i1 píše:
Pokud sis nestihla vsimnout, tak jsem do tehle diskuze prispivala drive a tedy mi vyskocila mezi oblibenymi.

Jasně, piš si kam chceš, já to také tak dělám. Opravdu mi nic nemusíš vysvětlovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
2.12.20 12:47

@Berry77 to je pravda, to se klidně může stát :D no já to asi vyřeším tak, že půjdu pro jídlo místo do našeho alberta do billy, která je hned vedle, a uvidím podle fronty. Každopádně potřebuju zimní boty, moje se mi rozpadly před 3 dny a v botaskach je mi ukrutně zima, takže možná si spíš půjdu vystát frontu do obuvi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4635
2.12.20 13:44

Tak zrovna v Pepcu budou mít nové věci, protože v říjnu zavřeli den před novým letákem ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6688
2.12.20 16:06
@tulipán píše:
Jasně, piš si kam chceš, já to také tak dělám. Opravdu mi nic nemusíš vysvětlovat.

Náhodou chápu, já jsem si nakonec objednala dózy online, vykoukla na mě výhodná akce a bez poštovného, ale taky jsem je nutně potřebovala:-))).

Do Pepca se vydám jinak asi až odpadne počáteční nával, potřebuju pro dceru pár trik s dlouhým rukávem a nějaké drobnosti, ale zase tak moc to nespěchá:-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10814
2.12.20 17:27
@Fazulina píše:
Náhodou chápu, já jsem si nakonec objednala dózy online, vykoukla na mě výhodná akce a bez poštovného, ale taky jsem je nutně potřebovala:-))).Do Pepca se vydám jinak asi až odpadne počáteční nával, potřebuju pro dceru pár trik s dlouhým rukávem a nějaké drobnosti, ale zase tak moc to nespěchá:-).

Já si také objednala přes eshop a toto zrovna vyprodali a mě nedodali, tak mám pocit, že ji musím mít. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6688
2.12.20 18:17
@tulipán píše:
Já si také objednala přes eshop a toto zrovna vyprodali a mě nedodali, tak mám pocit, že ji musím mít. :oops:

Já objednala v Mobelixu, měli poštu zdarma a 20% slevu tuším, tak to nešlo nevyužít. Dózy krásné… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15736
3.12.20 13:29

Tak já si dneska vystála frontu a mam dokoupeno na Vánoce. Jeli všechny kasy a krám narvaný zbožím, bylo celkem z čeho vybírat. (i když po hračkách jsem nekoukala, zdálo se mi, že nemají nějak nic moc..).
Za to výzdobu na Vánoce, tu mají :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat