Kdy se otevře Pepco?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
10814
3.12.20 18:14
@Fazulina píše:
Já objednala v Mobelixu, měli poštu zdarma a 20% slevu tuším, tak to nešlo nevyužít. Dózy krásné… :lol:

Pěkně! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36834
3.12.20 19:51
@chaela píše:
Já se zrovna na Pepco teda dost těším, potřebuju nějaké vánoční serepeticky a pár kousků oblečení pro děti. Ale určitě se tam nepozenu zítra, nejsem sebevrah a byť se té hloupé korony nebojím, dobrovolně a cíleně se nakazit teda nehodlám. Počkám na pondělí, to uz snad opadnou ty davy lidi, kteří by bez těch ptákovin, co určitě nutne potřebují, pres vikend nevydrželi.

V pondělí to bude ještě horší, matkám přijde rodičák, takže ho tam půjdou rozfofrovat :mrgreen: Já se tam v dohledné době nechystám, momentálně mi nechybí nic, bez čeho bych nemohla být. Viděla jsem fotky z dvou Pepco u nás ve městě a dalších dvou v obchodních centrech v krajském městě a teda nic pro mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22102
3.12.20 19:58
@Pears206 píše:
V pondělí to bude ještě horší, matkám přijde rodičák, takže ho tam půjdou rozfofrovat :mrgreen: Já se tam v dohledné době nechystám, momentálně mi nechybí nic, bez čeho bych nemohla být. Viděla jsem fotky z dvou Pepco u nás ve městě a dalších dvou v obchodních centrech v krajském městě a teda nic pro mě.

Tak to si mne nepotesila s rodicakem. Chystala jsem se vyrazit pristi tyden az opadnou ty nejvetsi nakupovaci davy a on bude chodit na ucty rodicak a podpora… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
3.12.20 20:17

@Pears206 no nakonec jsem tam byla dnes. Ala jsem původně pro boty, ty už opravdu potrebuju, zvlášť dnes, když byl sníh to v těch botaskach nebylo úplně ok.. No boty jsem nesehnala, v profi jsem viděla frontu, tak jsem ho jen obešla přímo k trdelniku :) a než jsme s dcerou zhloutaly trdelnik a než on aonetla sníh ze všech laviček, bylo po frontě. Tak jsem tam nakonec zavítala, sehnala skoro všechno, co jsem chtěla a za 5 minut jsem byla zas venku. Tak teď ještě ty boty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15736
3.12.20 21:34

Já potřebovala hlavně holkám spoďáry a ponožky, jo a pyžama, rukavice, nákrčníky, čepice..ostatní tam nějak ani nekupuju, mladší má oblečení po starší, to jí do školky stačí a starší má uniformu ve škole, takže oblečení neřeším.
Bundy jsem kupovala loni ve výprodejích v C&A.. I tak mají obě narvané skříně..
No a jelikož letos chtějí růžový stromeček, tak jsem se musela podle toho zařídit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27939
3.12.20 22:22

Já musím zítra, jindy nebude kdy. Potřebovala bych trička, pyžama a ponožky s protiskluzem pro malého, a pro starší teplejší tepláky. Tak snad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8905
3.12.20 22:49

Jela jsem dnes kolem Pepca asi 3× a když jsem viděla ty řady, tak mi teda zalepilo. Tam bych nešla, ani kdyby to dávali zadarmo. A ta řada byla pokaždé, když jsem projížděla, větší než minule :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5831
3.12.20 22:50
@Berry77 píše:
Dobré řešení je závoz domů :mavam:
Tesco, Košík, Rohlík atd.

Dnes jsem objednala přes košík, jelikož je mi jasné, že všude bude hromada lidí a nákup mi přivezou v neděli odpoledne. Dřív nemají volno. Z toho už mi tam hlásilo, že 4 položky mít nebudou. Takže počítám s tím, že v neděli mi přijde z toho půlka :roll: Takže svým způsobem mám i pochopení pro lidi, kteří dobrovolně jdou do tlačenice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27939
4.12.20 13:09

Tak já jsem to taky vzdala. Pořád fronta. Věcí hodně, to jo. Ale čekat někde jsem neměla čas. Tak snad později někdy. Zas tak úplně akutní to nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat