Kdy se po potratu dostaví menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Přečtěte si článek: Menstruace po potratu - kdy dorazí?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
cucu1494
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.15 00:39
@lebrunka91 píše:
Ahoj zajimalo by me kdy se asi dostavi MS po samovolnem potratu na revizi jsem byla 27.3.2013 a mela jsem s manzelem nechraneny pohl. styk je mozne ze bych uz mohla byt tehu? poradí mi nekdo prosím moc :srdce: :oops: :oops:Příspěvek upraven 29.04.13 v 18:37

Je to mozne jelikož si bila otevrena

Kika 7
Nováček 1 příspěvek 18.03.15 10:46

Ahoj,
před 2 týdny jsem byla na mini interupci. Dotedka porad špiním. Chtěla jsem se zeptat, jak poznám, že jsem menstruaci dostala, když pořád špiním? Jedná se mi o to, že nechci prošvihnout 1 den menstruace kvůli HA. Taky bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti, co se týče sexu po potratu. Totiž, doktorka mi řekla, že bych měla dodržet 6 nedělí. Ale začínám to vidět, jako docela náročný úkol :-D Prosím poradte, jaké máte zkušenosti. Docela se bojím, že když se sexem začnu dříve, tak se tím může něco pokazit.

anickahanicka
Nováček 3 příspěvky 31.10.15 10:14

Ahoj holky, potrebuju prosim poradit, byla jsem na miniinterupci v 6tt, po 2 tydnech kontrola u gyn. probehla v poradku; po 3-4 tydnech se dostavila menstruace, 3 den jsem nasadila HA, ale menstruace mi neprestava, dnes menstruuji uz 13 ty den. Krvaceni neni silne, ale neni to zase zanedbatelne. jak dlouho je krvace jeste v poradku, nebo meli jste prvni menstruaci po zakroku delsi?

Klementyna
Echt Kelišová 8269 příspěvků 31.10.15 10:45

@anickahanicka A bereš stejnou HA, jako předtím, nebo nějakou jinou?

anickahanicka
Nováček 3 příspěvky 01.11.15 10:15

@Klementyna Predtim jsem zadnou HA nebrala…A uz me to docela desi, ze je to takhle dlouho…

Klementyna
Echt Kelišová 8269 příspěvků 01.11.15 10:32

@anickahanicka Tak to je jasná známka, že ti tato HA nesedí. Mám totiž stejnou zkušenost, proto se ptám. Nasadili mi jednu HA, při které jsem krvácela celý měsíc.
Doktor mi ji vyměnil za jinou a tam už potom bylo všechno v pořádku.
Takže si zajdi za doktorem a pořeš to s ním :)

anickahanicka
Nováček 3 příspěvky 02.11.15 08:44

Dekuju za informace, urcite to tedy zacnu resit ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.16 14:02
MS po potratu

Dobry den. Ze zdr. problemu jsem musela podstoupit interupci v 8tt. Krvaceni trvalo +/-3tydny, jsem presne mesic po zakroku a krvacim po 2tydnech znovu. Chci se zeptat jestli nekdo nevi zda se jedna o MS nebo mohli prijit komplikace? Moc dekuji za jakkoukoliv radu, Lenka

Lenka190
Povídálka 36 příspěvků 20.05.17 08:22
Ahoj holky

Mám dotaz… 25.4 jsem prodelala samovolny potrat… na poslední kontrole 1.5 mi doktor řekl, že menstruace přijde do4 týdnu jako normální cyklus.. ale už tři dny mám hrozně bolesti.. spinila jsem… tak jsem si myslela, že jde o uhnizdovani. Ale včera jsem začala na střídačku jak spinit tmavě hnědé tak i krvácet.. myslíte že je možný, aby menstruace přišla o víc jak týden dřív…?

szamara
Stálice 66 příspěvků 26.02.18 11:22

@Nainuva ahoj chtěla jsem se zeptat píšeš že má vůbec po potratu nedorazila to znamená že si nečekala na první ms a pustili jste se do toho hned znova jsem teď po potratu 17 dní a nevím jestli čekat nebo ne díky za radu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 18:53

Dobrý večer,
ráda bych vás poprosila o radu a nebo vaši zkušenost.18.1­. jsem prodělala interupci v 7 tt, hned druhý den po zákroku jsem nasadila HA. Beru ji poctivě, každý den na hodinu přesně. Když jsem byla po 14 dnech od zákroku na kontrole, tak mi doktorka řekla, že je všechno v pořádku a že antikoncepce už funguje. Řekla mi, že po prvním platíčku se menstruace nedostaví, ale po dalším platu už to dostanu. Teď mám tedy pauzu po druhém platu a menstruace nikde a to už mám zítra nasazovat třetí platíčko antikoncepce. Jsem z toho na nervy, bojím se, že HA nefungovala a já jsem zase těhotná. Prosím, nemáte s tím některá zkušenost? Děkuji

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22889 příspěvků 13.03.18 19:31
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
ráda bych vás poprosila o radu a nebo vaši zkušenost.18.1­. jsem prodělala interupci v 7 tt, hned druhý den po zákroku jsem nasadila HA. Beru ji poctivě, každý den na hodinu přesně. Když jsem byla po 14 dnech od zákroku na kontrole, tak mi doktorka řekla, že je všechno v pořádku a že antikoncepce už funguje. Řekla mi, že po prvním platíčku se menstruace nedostaví, ale po dalším platu už to dostanu. Teď mám tedy pauzu po druhém platu a menstruace nikde a to už mám zítra nasazovat třetí platíčko antikoncepce. Jsem z toho na nervy, bojím se, že HA nefungovala a já jsem zase těhotná. Prosím, nemáte s tím některá zkušenost? Děkuji

Těhotenský test jsi zkoušela? Lékařku jsi kontaktovala? Podle mě je tvoje tělo zblbnutý hormonální smrští, kterou mu dopřáváš.

Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 13.03.18 19:38

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >