Kdy se potvrdí těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 08:23
Kdy se potvrdi tehotenstvi

Ahoj, v pondeli hcg 236. Vcera jsem byla na pohotovosti (lehke spineni a pichlava bolest podbrisku). Brali mi krev a hcg je 986,6 a gestacni vacek 4mm. Jsem v zacatcich. Znamena to, ze je to ok?
Dnes rano jsem byla na wc a na papire bylo trosku krve (naruzovele s cervenym hlenem nebo sliznici - takovy maly kousicek). Mam z toho divny pocit. Nemohl to byt potrat nebo to vajicko?
Je to me prvni tehotenstvi a miminko si moc prejeme.
V pondeli mam dalsi kontrolu a jsem nervozni. :(
Momentalne se citim dobre, zadne mdloby nebo bolesti.

Diky za uklidneni.

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 31823 příspěvků 1 inzerát 30.08.19 08:26

Bohužel uklidnit asi nejde..
těhotenství potvrdí když najde srdeční akci..ale ani tak to neznamená že bude vše oka.. krize první tři měsíce kdy se může stát cokoliv..( já každé těhu oznamovala až po 12tt ). Ale i později se může cokoliv stát.. :nevim:
Ted to bude strach až do porodu a pak už celý život..

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 12222 příspěvků 30.08.19 08:30

Tak pokud máš hcg přes 900 tak těhotná určitě jsi. Nicméně jak říkáš je to v zacatku a to se ještě může spousta věcí stát. Teď nic neovlivníš, musíš čekat do další kontroly, to už by měla být hodnota dostatečně vysoká aby bylo něco videt na utz. Krev taky nemusí nic znamenat, spodek je teď prokrvenejsi někdy může třeba prasknout nějaká zilka jenom, pak jsou taky těhotenství kdy má žena každý měsíc krvácení jako při ms a taky je to v pohodě. Prostě celé těhotenství je o čekání a přežívání do další kontroly :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 08:33

@Kriss Tina ano, ja vim. Dekuji.
Rano jsem se dost vydesila a nevim, co si o tom myslet.. tak se trochu bojim.
Taky jsem cetla, ze to ten potrat klidne muze byt, je toho na internetu spoustu.
Nezbyva nez cekat do kontroly.

Kačus82
Echt Kelišová 7738 příspěvků 30.08.19 08:39
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ano, ja vim. Dekuji.
Rano jsem se dost vydesila a nevim, co si o tom myslet.. tak se trochu bojim.
Taky jsem cetla, ze to ten potrat klidne muze byt, je toho na internetu spoustu.
Nezbyva nez cekat do kontroly.

A nemilovali jste se? Staci stouchnuti. Doktorka mi opakovane rikala, ze spineni nevadi (a to jsem mela fakt hodne). Jsem ted 15tt vcetne prezitych dvou kaluzi krve. Nebooooooj, vypada to dobre, mas dobrou doktorku, ze te bere casto, co by za to jine daly :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 08:48

@Kačus82 nemilovali jsme se, ale byla jsem vcera na te kontrole a delal mi vaginalni ultrazvuk a studoval mi to tam. Muze to byt i tim? Po tom ultrazvuku vzdy lehce krvacim i normalne.
Jinak diky a preji, at mas vse v poradku. :)

Kačus82
Echt Kelišová 7738 příspěvků 30.08.19 08:59
@Anonymní píše:
@Kačus82 nemilovali jsme se, ale byla jsem vcera na te kontrole a delal mi vaginalni ultrazvuk a studoval mi to tam. Muze to byt i tim? Po tom ultrazvuku vzdy lehce krvacim i normalne.
Jinak diky a preji, at mas vse v poradku. :)

No jasne ze to muze být a s nejvetsi pravdepodobnosti i je. Kazdopadne bud fakt v klidu. Polovinu maminek ze zacatku loupe, chytaj tu a tam nejakou divnou křeč, nemluve o spineni. Hodne zalezi na psychice, rikala mi doktorka. Neco pres vikend podniknete, at ti do pondelka nehrabne ;)

Uživatel je onlineBobby
Extra třída :D 14644 příspěvků 30.08.19 09:01
@Anonymní píše:
Jinak diky a preji, at mas vse v poradku. :)

Může to být tím utz…máš to teď všechno prekrvene, špinění je velmi časté a prožije si ho snad každá druhá…chce to klid a vydrž do další kontroly…můžeš Ascorutin, často se dává utrogestan…ale to už pak proberes s Dr.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 09:56

@Kačus82 dekuji. :) ;)
Do pondelka to nejak zvladnu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 09:56

@Bobby dobre, uvidime v pondeli. Zatim dekuji.

pikola
Generální žvanilka 22039 příspěvků 30.08.19 10:09

Dokud nebude srdíčko stejně nic jasné není, to bývá kolem 7-8tt pokud hodně nekrvácíš nic není ztraceno a běhat zase nějak často na gyndu mi přijde zbytečný

Váš příspěvek
Reklama