Kdy se přihlásit na pracák

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 22:28
Kdy se přihlásit na pracák

Minulý měsíc mi přišel papír o tom, že jsem vyčerpala rodicak.Mam to do čtyř let dcery. Tenhle měsíc bude mit 4 narozeniny. Penize poslední mi přišly před měsícem. Mam jít na pracák teď a nebo až po dceři čtvrtých narozeninách? Diky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Karleon
Kelišová 5844 příspěvků 15.08.19 22:35

A co jít do práce??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 22:37

@Karleon za měsíc a půl mám termín porodu :palec:

Karleon
Kelišová 5844 příspěvků 15.08.19 22:38
@Anonymní píše:
@Karleon za měsíc a půl mám termín porodu :palec:

Tím spíš nechápu, co chceš dělat na pracáku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 22:38

Jde mi o to, jestli jsem tam už měla být s vyplacením poslední dávky a nebo až když teď bude mít dcerka čtyři roky když to mám do jejich čtyř let…pak mi nehraje proč mi poslední přišla za červenec.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 22:39
@Karleon píše:
Tím spíš nechápu, co chceš dělat na pracáku.

Tak ten měsíc a půl za mě asi nikdo platit nebude, že? Když jsem otěhotněla s dcerkou jako studentka co neměla odmakáno..

Karleon
Kelišová 5844 příspěvků 15.08.19 22:41

Nahlaš se na pojišťovně jako osoba pečující o dítě do 7 let, dceru dávej do školky jen do oběda a nikam nemusíš.

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 15.08.19 22:44
@Anonymní píše:
Jde mi o to, jestli jsem tam už měla být s vyplacením poslední dávky a nebo až když teď bude mít dcerka čtyři roky když to mám do jejich čtyř let…pak mi nehraje proč mi poslední přišla za červenec.

ASi proto, že to slučují do jedné dávky, pokud něco zbyde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 22:46

Spíš mě zajímá jestli se hraje na to že to vyplatili v tom červenci a tím sem skončila a nebo jestli mám čekat do jejich 4 let…

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 15.08.19 22:50
@Anonymní píše:
Spíš mě zajímá jestli se hraje na to že to vyplatili v tom červenci a tím sem skončila a nebo jestli mám čekat do jejich 4 let…

Tak snad ve vyjádření o konci RP máš datum ne?? Tak tím se řídíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 22:50
@Karleon píše:
Nahlaš se na pojišťovně jako osoba pečující o dítě do 7 let, dceru dávej do školky jen do oběda a nikam nemusíš.

To bohužel nejde :) mám ji v péči ale máme s ex dohodu soudní kdy si ji v kolik a kde vyzvedává- většinou po spaní ze školky. Nastaly by zmatky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 22:51
@P4ja píše:
Tak snad ve vyjádření o konci RP máš datum ne?? Tak tím se řídíš.

Ne, nemám. Je tam pouze ze mi už vše vyplatili

Karleon
Kelišová 5844 příspěvků 15.08.19 22:55
@Anonymní píše:
To bohužel nejde :) mám ji v péči ale máme s ex dohodu soudní kdy si ji v kolik a kde vyzvedává- většinou po spaní ze školky. Nastaly by zmatky

Jako že by si ji místo ve školce vyzvedl u tebe? Tak to aha.

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 15.08.19 22:57
@Anonymní píše:
Ne, nemám. Je tam pouze ze mi už vše vyplatili

Tak se budeš muset zeptat na ÚP, kde jsi žádala, jak to přesně je. A určitě ti to řeknou i kdyby ses tam šla přihlásit, jak to je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 23:00
@Karleon píše:
Jako že by si ji místo ve školce vyzvedl u tebe? Tak to aha.

Nemám sebemenší důvod ti tu něco vysvětlovat, ono je to celé trošku složitější. Ja se ptala úplně na něco jiného a nehodlám tu s tebou rozebírat proč to prostě nejde ju? 8) @P4ja jojo Zajdu tam v pondělí. Jdu si rovnou zařizovat příspěvky na bydlení, tak se zeptám i na toto.
Myslela jsem jen, že má někdo zkušenost.
To nevadí, přeju dobrou noc :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama