Kdy se projevují první příznaky těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 01:12
Kdy se projevují první příznaky těhotenství

Ahoj, už týden mě poměrně hodně bolí prsa, nemůžu si na ně ani lehnout, předevčírem se mi zase celej den motala hlava, napadlo mě, jestli nemůžu bejt těhotná, ale nějak mi to nesedí. Přibližně dva týdny zpátky jsem měla s přítelem nechráněný sex, což bylo hned první den potom, co mi skončila MS, nejdřív sem si řekla, že je mizivá pravděpodobnost, že by z toho něco bylo, ale teď jak mě začaly bolet prsa, tak nad tím přemýšlím, ale nezdá se mi, že bych měla příznaky už po týdnu :think: Není to brzo? MS mám dostat asi za 14 dní, do tý doby, než si udělám test, mi hrábne :roll:

Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6256 příspěvků 01.09.18 03:18

Tak mě tady ta mizivá pravděpodobnost zrovna pěkně prudí a nechce usnout :lol: . Ač je to nepravděpodobné, můžeš mít příznaky už po týdnu, ale musíš si počkat na menzes a pak dělat test. Příště používej antokoncepci vždy. Stoprocentně neplodný den neexistuje.

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 01.09.18 06:31

A nemas ted spis ovulaci?

Tichošlápek
Extra třída :D 10877 příspěvků 01.09.18 08:02

Podle data dalsi ms to bude ovulace ;) taky se takhle muze projevit

Tichošlápek
Extra třída :D 10877 příspěvků 01.09.18 08:03

Btw pokud jste ten nechráněný sex měli jen před těmi 14 dny, tak můžeš klidně za par dni zkusit test, uz by to nejspíše zachytil. Ale věřím, ze to bude ta ovulka

Meily
Kecalka 254 příspěvků 01.09.18 09:56

Nezbývá než čekat. Teď nic nevymyslis. ;) Já jsem měla příznaky též po týdnu po oplodneni. A těhotná tedy jsem. Ale nechci tě strašit. Můžeš si to vsugerovavat, nebo jsi citlivější v ovulaci. Prostě čekej na spozdeni nebo třeba tři dny před dnem MS si test udelej. Já už hodně měla pozitivní.

Lucifer23
Povídálka 47 příspěvků 01.09.18 18:07

Ahoj .. chci se zeptat už skoro týden me bolí břicho a sem tam vajecniky.Do toho me bolí prsa.Menstruaci jsem mela dostat v pondělí a stále nic.Může se jednat o těhotenství? :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10877 příspěvků 01.09.18 18:09

@Lucifer23 a test co? To uz by mělo byt vidět

Lucifer23
Povídálka 47 příspěvků 01.09.18 18:12

Test budu dělat až v pondělí …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 22:52

Ono popravdě ani netuším, kdy mám ovulaci, nikdy jsem žádný příznaky neměla a ani to nesleduju, MS mám nepravidelnou, ale vysvětlení by to bylo. Ono na jednu stranu jsem vysadila antikoncepci už před rokem (ze zdravotních důvodů) s tím, že touhle dobou jsme už stejně chtěli pracovat na miminku, ale na druhou stranu mám teprve pár měsíců práci, kde jsem konečně spokojená…a jsem trochu nervózní, že nevím, na čem jsem. No,
je pravda, že nic jinýho než počkat, tady asi nevymyslím :?
Zakladatelka

Veronisa
Povídálka 11 příspěvků 02.09.18 20:56

Ahoj holky, prosím o Váš názor. S přítelem se snažíme 2. měsíc o miminko. Poslední menses jsem měla 11.8.-15.8. Styk jsme měli 18.8., 21.8. a 22.8. Od 24.8. jsem 6 dní slaboulince krvácela či spíš špinila, potom ještě jednou 31.8. Tento víkend mám TT 37-37,1, občas mírné tlaky v podbřišku. Gravitest zatím negativní. Nikdy jsem nic podobného neměla. Menses mám dostat příští víkend. Ve středu jdu na gynekologii. Děkuji ;)

Dynamickaela
Povídálka 14 příspěvků 04.09.18 22:37

Určitě napis jak to dopadlo, zakladatelko! :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >