Kdy se snažit znovu o miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saui
Stálice 98 příspěvků 1 inzerát 11.01.17 15:20
kdy se snažit znovu o miminko???

Ahoj maminky, nepíše se mi sem zrovna lehko, čekala jsem holčičku a ta nám bohužel zemřela při porodu, nyní držím 6ti nedělí, zajímalo mě kdy jste se znovu snažili o miminko? Jsme z toho nešťastní a myslíme, že čím dřív by se nám další miminko povedlo, tím líp na to budeme po psychické stránce i když to bude už pořád bolet :,( :,( :,(. Děkuji za rady

Reakce:

Uživatel je onlineNowuka2
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 11.01.17 15:24

To je mi moc líto… Zkušenost osobní nemám, nicméně pokud jsi rodila normálně, dodržela byl 6N a zkusila to znovu… Co na to dr.?

Janli
Kelišová 6052 příspěvků 9 inzerátů 11.01.17 15:37

Já jsem přišla o dítě ve 21tt. Lékaři mi doporučili počkat půl roku. Tělo i duše se potřebují zregenerovat. Předčasné těhotenství by mohlo skončit špatně. Já vím, že to bolí, ale dej tomu čas.

majousek
Stálice 99 příspěvků 11.01.17 15:39

To musí být hrozné, vůbec si to nedokážu představit.. :,(
Já bych řekla že by z medicínského hlediska bylo lepší počkat. Těhotenství je pro tělo zápřah a to jaký mělo smutný konec na tom nic nemění. I když uplně chápu že se chcete začít snažit hned.. Asi i záleží jaký byl průběh prvního těhotenství..?

Karleon
Kelišová 5360 příspěvků 11.01.17 16:14

Myslím, že až se objeví ovulace, bude ten správný čas na další těhotenství. Udělejte to tak, jak to ucítíte.

chipsa
Extra třída :D 13144 příspěvků 11.01.17 16:27

Doporučuje se pauza půl roku

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 16:33

To mne moc mrzí :( také máme bohužel tuto zkušenost v rodině - přišli o miminko po několika dnech přenášení v únoru a další dítě se narodilo v únoru přesně za rok.. takže cca 3 měsíce pauza.

Aspera
Generální žvanilka 20833 příspěvků 1 inzerát 11.01.17 16:58

Je mi líto co Vás potkalo, ale já bych si dala pauzu jako u potratu 2 MS. To budeš mít přes 2 měsíce a pak bych se nechránila a nechala to osudu. Tělo není hloupé a otěhotní až to zvládne.

Sama jsem to tak udělala při ZT a povedlo se po 5 měsícíh, takže pauzu si tělo udělalo samo.

enyem
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 11.01.17 22:04

Je mi to moc líto, nikdy nezapomeneš, ale časem to trochu přebolí.
Pokud jsi mladá a zdravá, počkala bych 2-3měsíce.
Přeji ať se brzy zadaří a vše je s dobrým koncem :-) :srdce:
Otěhotněla jsem po druhé ms a vše dobře dopadlo.

Starlink01
Kecalka 188 příspěvků 12.01.17 15:32

Ahoj, je mi moc líto Tvé ztráty :( taky jsem přišla o chlapečka loni v dubnu (ve 24.týdnu). Otěhotněla jsem po 2 MS a teď jsem ve 29. týdnu a zatím je vše v pořádku. Drž se

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >