Kdy se testovat, když nemám menstruaci?

Anonymní
30.4.21 09:22

Kdy se testovat, když nemám menstruaci

Ahoj holky. Už si nevím rady, tak se obracím sem. Jsem 9 měsíců po prvním porodu. Kojím a MS jsem ještě neměla. Posledních pár dní je mi zvláštně, po ránu špatně, pobolívá mě podbřišek, jsem pořád unavená, mám větší prsa (poznám to na podprdách), a hlavně se mi hrozně zhoršila pleť. Tyhle příznaky jsem měla i u prvního těhotenství. Tak jsem si skočila do lékárny pro mamatest a byl tam slabý duch to bylo před 2 dny. Přijde mi ale že ta čárka spíš slábne 🤷🏻‍♀️ 😃 za jak dlouho mám zkusit další? Třeba za týden od toho prvního?
Jo jinak pro rejaplky. U prvního mi vynechala MS a po 4 dnech zpoždění hned dálnice jako blázen.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21066
30.4.21 09:27

Já na těch fotkách vidím teda negativní testy, nicméně pokud tam vidíš ducha, tak by měl každé 2 dny sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
30.4.21 09:31

Tak vzdycky se doporucuje testovat za dva tydny od rizikoveho styku. Hele, kdyz jeste nemas ms, nechces si zajit na gyndu? Ona se ti koukne, jestli je cinnost utlumena nebo uz jsou folikuly…

Jinak ruzne hormonalni jevy jsou po porodu vcelku normalni :nevim: minimalne uz by ti ms prijit mohla…

Na testech nic nevidim, je mi lito :nevim: zkus teda po 2 dnech, no… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
63660
30.4.21 10:06

Já tam tedy ducha nevidím. Ale může to být fotkou. Testovala bych za 3 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
30.4.21 10:17

Nic tam nevidím… Skus za pár dní… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31020
30.4.21 10:22

Testy vidím negativní. Zkusila bych test klidně za 3 4 dny. A pokud si už další miminko přejete, tak souhlasím s radou objednat se na gynekologii.
Popisované příznaky můžou značit blížící se ovulaci nebo menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
1.5.21 11:43

Na těch černobílých fotkách ducha vidím. Zkoušela jsi další test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat