Kdy se testovat, když nemám MS

Anonymní
18.4.21 10:49

Kdy se testovat, když nemám MS

Ahoj všem. Předem se omlouvám za anonymitu. Měla bych otázku. Jsem 8 měsíců po porodu, kojím a MS jsem ještě neměla. Posledních pár dní, mi je tak nějak divně. Ráno mám pocit že budu zvracet, pobolívá mě podbřišek, jsem pořád unavená mám i prsa citlivější. Jenže jsem si dělala test a na jednom jsem měla ducha a druhý je negativní. Mám ještě počkat, nebo se objednat k doktorce? 😁 😁 Díky moc všem za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63619
18.4.21 10:56

Počkat.. Třeba týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
18.4.21 11:06

Příznaky = hcg v těle = pozitivní test
Pokud nebude test pozitivní ani za 2 dny, příznaky nebudou těhotenství, spíše to bude zvyšující se hormony, které předchází příchod ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8238
18.4.21 11:56

Test to ukáže cca 14 dní po styku. Počkej pár dní a udělej si test znovu. Doktorka by stejně nic neviděla pokud by jsi byla úplně na začátku. Max by ti vzali krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 12:04

@JancaS84
Právě to jsem myslela s tou krvi. Tak já zkusím počkat do pátka.

• Citovat
  • Nahlásit
8238
18.4.21 16:00
@Anonymní píše:
@JancaS84
Právě to jsem myslela s tou krvi. Tak já zkusím počkat do pátka.

Tak na krev si můžeš zajít i jako samoplatce. Ale tehotensky testy jsou podle me celkem spolehlivý když ještě pár dní pockáš tak ti to ukážu pokud jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 17:50

@JancaS84
Jo ještě počkám a uvidíme. Já tohle neznám u malyho jsem měla vynechanou MS a hned dálnice jak blázen.

• Citovat
  • Nahlásit
347
19.4.21 08:47

Moje doktorka říká, že dřív jak 2 týdny po zpoždění nemá smysl k ní chodit, nic neuvidí i kdyby se na hlavu postavila.

Zkusila bych počkat pár dní, test udělat znovu, pak zase pár dní. Pokud bude vycházet pozitivní, zavolala bych lékařce a poradila se na dalším postupu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anybody1
22.4.21 19:55

Zpoždění 4 dny

Ahoj holky, prosim o radu.. :kytka:
normálně to mám po 24-25 dnech a jako hodinky, teď mám 28 den - tj.3-4dny zpoždění, mám nafouklé břicho jak balon a mám křeč v levé ruce (to je ale asi kr. pater :mrgreen: ) test mám z ranní moci nega. Mliko mi připadá nakysly, prsa mám asi natekly ale neboli, včera se mi vrátilo jídlo tak trochu, ale nezvracela jsem…
Jsem z toho trochu nervózní. Sex jsem měla naposledy po skončení MS cca 2 dny PO. Je možný ze bych byla těhotná? Stalo se vám to také nějak podobně. Podle mě je to blbost a dostanu to později no.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
347
22.4.21 20:19

@Anybody1 zkus jiný test. Pokud je negativní, máš prostě zpoždění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anybody1
22.4.21 20:22
@kakadel píše:
@Anybody1 zkus jiný test. Pokud je negativní, máš prostě zpoždění