Reklama

Kdy se to ustálí? Spaní bez kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

moonulkaa
Kecalka 462 příspěvků 20.02.17 10:51
Kdy se to ustáli, spaní bez kojeni

Ahoj maminky, od středy učím dceru spát bez kojení, v noci se budila co hodinu..
Večer nakojim a řeknu, že už ne bolí, vypráví pohádku, první 2 noci byly divoké, ale teď už celkem leží a za půl hodiny spí..

V noci se mi, ale pořád budi :( min. 2× chce čůrat (ale nevěra, možná pár kapek) pak usne ta cca 10 min zase u pohádky, ale když se vzbudí v 5 už prostě neusne, brečí, že chce vstávat. Tak už vstáváme.. Je to náročné, určitě i pro ni, v 10 pak už chce jít spát..

Za 3 měsíce ji budou 2 roky..

Dekuji

Reklama

Reakce:

Iva575
Kecalka 352 příspěvků 20.02.17 11:05

To je asi standard.. My to dělali tak, že jsme si ráno (v těch 5) vzali dítko k sobě do postele a on se chvíli převaloval, my spali (na půl oka) dál a on usnul taky. Tímto způsobem jsme všichni vstávali kolem osmé :). Kamarádka to měla stejně jako ty, tak se přizpůsobili a ráno před prací hlídal doma tatínek a mamča si udělala volno (např. procházku), no a v sedm šel taťka do práce..

Ornwen
Závislačka 4264 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 11:06

@moonulkaa nam se to ustaluje ted. Jsou mu 2 a 2 mesice. Do ted se budil co tri hodiny a musel si aspon cucnout vody. Ted to musim zaklepat, ale uz ma jeden delsi cyklus, tak 5/6 h a pak se k ranu zase budi. Ale dneska vydrzel az do 4 bez buzeni

blumen
Hvězda diskuse 40409 příspěvků 20.02.17 11:41

@moonulkaa podle me je lepsi kojit az rano, pokud chces kojit a ne pred spanim, bez kojeni pred spanim spala vzdy lepe. Ted jsem odstavila 2letou a v pohode, spi celou noc vetsinou, ale ona i pri kojeni obcas spala nonstop. Podle me k tomu musi dozrat. Dnesni noc se budila kolem treti a pak blbe spala, ale to podle me s nekojenim nesouvisi, proste nekdy spi hur a nekdy lepe, podle toho, jak zpracovava dojmy a jake ma sny.

mixit24
Stálice 51 příspěvků 20.02.17 12:02
@moonulkaa píše:
Ahoj maminky, od středy učím dceru spát bez kojení, v noci se budila co hodinu..
Večer nakojim a řeknu, že už ne bolí, vypráví pohádku, první 2 noci byly divoké, ale teď už celkem leží a za půl hodiny spí..

V noci se mi, ale pořád budi :( min. 2× chce čůrat (ale nevěra, možná pár kapek) pak usne ta cca 10 min zase u pohádky, ale když se vzbudí v 5 už prostě neusne, brečí, že chce vstávat. Tak už vstáváme.. Je to náročné, určitě i pro ni, v 10 pak už chce jít spát..

Za 3 měsíce ji budou 2 roky..

Dekuji

Ahoj, můj syn byl kojeny do 11 měsíců a jednoho týdne každou půl hodinu.. Jak v noci tak přes den.. Zvláštní že když ho hlídal manžel tak spal celou noc.. Pak se nám naskytla příležitost spat jinde.. My spali v patře nahoře on dole.. spal CELOU NOC! Bez jediného probuzení.. pak jsem musela náhle na operaci byl 14 dní u mých rodičů.. Spal zase celou noc.. říkali že nevstal ani jednou..od té doby spí každou noc od 8 do 8-pul 9.. jen výjimečně se vzbudí v noci..Takže moje rada..? Dej jí někam na hlídání..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama