Kdy se učit na zkoušky na rodičáku

123
25.5.16 08:31

kdy se učit na zkoušky na rodičáku

Holky, kdy se učíte na zkoušky, když jste doma na mateřské (syn rok a čtvrt)? :-) Malý mi denně vstává v 5, potom okolo 7.už začíná být protivný - chce jít ven, takže mám volno jen přes poledne, když chvilku spinká a večer - usíná tak ve 20.30 poslední dobou. Jenže kolik se toho naučím, když už zase v 5 musím fungovat? V pátek mám dvě zkoušky, neumím ještě skoro nic.
Když hlídá manžel, tak mám třeba za hodinu blbý pocit, že ho tím otravuju…:-( On to jako neřekne, ale ty jeho gesta… (vstává do práce ve 3 ráno, chodí domů ve 3 odpoledne, ale je unavený, proto by si nejraději lehnul a ne se staral o malého)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

590
25.5.16 08:34

Učila jsem se pokaždé, když dcera spala. jak přes den, tak pak i v noci, třeba do půlnoci. byl to opruz, byla jsem unavená, ale jinak to nešlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6546
25.5.16 08:35

V noci. Já jsem nikdy neměla hlídání v jinou dobu než když jsem byla fyzicky ve škole. Takže v noci, syn teda ale tak brzo nevstával. Nebo cestou ze školy, prostě každou volnou chvilku. Ale večer tu hodinu, dvě klidně dáš a ještě se vyspíš. Když jindy nemůžeš.

Nebo si to bez na hřiště, pročítej, nebo když po obědě spí. Prostě kdy můžeš tak do toho koukej :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
25.5.16 08:35

No tož, to je těžký. Babičky nebo nějakou tetu, nemáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
25.5.16 08:56

Když dítě spalo, po obědě a po večerech, i hodně do noci, jinak to nešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
25.5.16 09:26

Dopo hoďku když dcera spala, pak po obědě a po večerech a v noci…a už nikdy více… :lol: A upřímně, nejhorší bylo učení na státnice. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
25.5.16 09:27

A s jedním dítětem je to ještě dobrý, já dodělávala se dvěma. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4994
25.5.16 09:31

V noci, při odpoledním spaní. A před zkouškama zapojit manžela, je to výjimečná situace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6455
25.5.16 09:36

V noci. Jinak to nejde. Nekdy se povede i pres den utrhnout hodinu, dve kdyz mladsi spi, ale nejvice v noci. Bohuzel jine reseni neni. Jedu proste do 2-4 podle toho jak co stiham. Maly ti usina uz v pul 9to mas more casu. Jestlu vstavas jakoze fakt vstavas v 5 tak se uc do 01hod. Ja vstavam v 6 a ucivam se do 02-02.30
Jo a hodne stesti u zkousek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23177
25.5.16 09:41

Večer když dítě usnulo, kolem 19h, vstavalo 5:30. Když bylo potřeba dodělat závěrečnou práci, jezdit do knihovny, apod tak hlídala babička, chodila s malým odpoledne ven a já četla a psala. Zkoušky jsem měla když měl 1 rok. Původně jsem měla končit když měl 6 měsíců, ale to se vůbec nedalo, nespal ve dne ani v noci, plne kojeny, nehlidatelny. Musela jsem si to odložit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama