Kdy se ukázali první výsledky v hubnutí?

23.2.21 22:29

Kdy se ukázali první výsledky v hubnutí?

Zdravím všechny bojující stejně jako já s váhou. Už je 6m od porodu a já jsem po Novém roce začala na sobě makat. Dneska už mám nastaveno, že jezdím na rotopedu 5-6× týdne a to velmi intenzivně 50-60minut, 3× týdne činky, 3× týdne jóga. Navíc prakticky nejím pečivo a sladké si dám jen kousek v sobotu a to pak jedu na rotopedu déle. Ono, vůbec moc nejím, no dvě děti je řehole :( jinak se snažím ještě dodržovat jídelníček 14/10, ale přijde mi, že na té postavě to moc znát není. Neměli by jste radu? Já už fakt nevím. Uvažuji i o 100% Keto stravě, aby se to pohnulo. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7567
23.2.21 22:51

Jestli kojis tak telo ty zasoby snadno nevyda..jinak mi prijde, ze cvicis dost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.21 05:44

@Tarjei ne ne, nekojim, ale přijde mi, že ty výsledky jsou takřka neznatelné :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
24.2.21 06:45

Ono je často velký problém v malém množství jídla. Nejíst není řešení, tělo se brání a ukládá si zbytecne tuky. Zkus jist pravidelně a vyváženě, cvičením to podporis, ale neshodis tím všechna nadbytečna kila. Taky mám dvě malé děti, ale prostě jsem se naučila jist s nimi. Když připravuji jídlo jim, připravím i sobě a jime společně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, já si někdy dám ještě druhou večeři, protože s dětmi vecerime v šest a my s manzelem někdy chodíme spát az třeba v deset… Plus mínus ve stejnou dobu každý den).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1038
24.2.21 06:46

Ahoj, když budeš chtít, napiš mi a já tě přidám do naší hubnoucí skupiny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63608
24.2.21 07:48

Záleží hodně na jídle.. Jestli nejis málo. Jinak na spalování to chce snížit intenzitu.. Možná cvicis až moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
24.2.21 07:57
@hanabenešová píše:
přijde mi, že na té postavě to moc znát není

To je dost neurčité, máte méně kg a méně cm? Téměř 2 měsíce by měly být znát i u „pomalých“ diet. Jinak se říká, že hubnutí je z 80% o jídle a 20% o pohybu (na sobě to mohu potvrdit). Takže pokut nehubnete, tak ubrat na jídle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.21 08:37

@Luboš P no jo, jenže tam už není moc co. Jídlo občas nahradím nápojem a něco málo mám v jednom jídle. Po cvičení prakticky už nejím, dám si jen čaj. Žádný alkohol, prakticky žádné pečivo, max kousek bezlepkového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7567
24.2.21 08:51

@Luboš P to se fakt asi jenom rika. Pritel se v jidle jen lehce omezil a hodne cvici a sundal nevi presne ale podle me vic nez 30 kg za rok…ale cvici temer dve hodiny 5-6× tydne. Bezeckej pas, rotoped, cinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.21 08:51

@martina.se tak já to mám jako relax, nemám zrovna dobré období.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7567
24.2.21 08:52

@hanabenešová mozna je to proste brzo po porodu, to telo si jeste uklada…pokud se neco zmeni, energeticky naroky, zivotni styl obecne, telu to muze trvat az dva roky, nez ten metabolismus zmeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.21 08:54

@Tarjei tak já cvičím jen hodinu, někdy déle večer. Teď začnu i s během. Zpevňují jógou, ale asi budu už jen na proteinech a přidám cvičení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7567
24.2.21 08:56

@hanabenešová ten pohyb to chce pomalinku pridavat, jak clovek muze. Zadny strhavani se zkraje, fakt pomalu. A je desnej rozdil v druhu pohybu a spalovani. Treba ten pas je cca stejne efektivni jako rotoped. Beh venku ale uz tolik ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
24.2.21 08:56

Ja mam ted jidelnicek od nutricni terpautky a rikala mi, ze zdrave je hubnout max 2 kila mesicne a s pohybem to neprehanet, jinak clovek pokud neni sportovec nema sanci u toho vydrzet. Taky hubnu po porodu. Prijem mam nastavenej asi na 7500 kj a je to super. Hubnu sice fakt pomalu, ale muzu si semtam dat i neco sladkyho, nestresuju se. Jsem na sebe hodna, kdyz budu mit do podzimu dole 15 kg, tak budu rada. Je to vsechno fakt hlavne v hlave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3611
24.2.21 08:58

@hanabenešová

Tak nám napiš denní jídelníček. A zkus být upřímná. Pokud sem tam prasíš, tak proto, že buď máš velký výdej a ten příjem je fakt malý a nebo je nevhodná skladba potravin, které jíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat