Kdy se upraví trávení miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 14:06
Kdy se upraví trávení miminka

Kdy se upraví trávení? A úpravi se samo? Uz sem zoufalá, malá mi 2h po jídle blinka krkne si třeba az za ty 2h, prdiky nás trápí stolice občas taky.. krmim um a nevím jestli ji neprejidam nemá nikdy dost snad a kolotoč tlaceni krkani a ublinkavani jede pořad dokola, je nám 7 tydnu a rada bych věděla zda se to časem zlepší :( je to na hlavu, kapky probiotika atd dáváme..ale proste mame to zažívání hodně naprd

Přečtěte si článek: Stolice kojence, rozdíl mezi kojeným a nekojeným

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
alilauter
Kecalka 308 příspěvků 14.12.18 14:15

Ahoj, u nás do třetího měsíce, pak se to zvolna lepsilo. Je jinak spokojená a prospívá?

tininas
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 14.12.18 14:26
@Anonymní píše:
Kdy se upraví trávení? A úpravi se samo? Uz sem zoufalá, malá mi 2h po jídle blinka krkne si třeba az za ty 2h, prdiky nás trápí stolice občas taky.. krmim um a nevím jestli ji neprejidam nemá nikdy dost snad a kolotoč tlaceni krkani a ublinkavani jede pořad dokola, je nám 7 tydnu a rada bych věděla zda se to časem zlepší :( je to na hlavu, kapky probiotika atd dáváme..ale proste mame to zažívání hodně naprd

Ahoj.

Také se přidávám, že kolem toho 3 až 4 měsíce se u obou kluků to „ublinkávání“ hodně zmírnilo.

Doktorka nám to vysvětlila tak, že se u nich po třetím měsíci vyvine „klapka v krku“, tzv. svěrač jícnu.

Hlavně dítě nesmí často zvracet obloukem, ale to dle Tvého popisu u Vás nehrozí. :)

Tak tomu ještě pár týdnu dej a uvidíš, že bude líp. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 14:36

@alilauter prospívá , spokojena moc asi není pořad tlaci tak cvicime do toho si ublinkne no po krmeni pláče nejde Ji spát :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 14:41

Uz aby to bylo teda .. :roll: všichni mi říkají kolem 3 měsíce bude po prdikach bude kakat sama rihat a dokonce lip spinkat ( teď ji nemůžu dat z ruky :lol: ) tak snad teda :)

alilauter
Kecalka 308 příspěvků 14.12.18 14:42

A nosis v šátku? Náš byl teda satkovy závislák, ale pak ani netlacil. Ale ublinkaval…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 14:46

@alilauter mám nositko a ani prd vzpina se propina :smile: je to nervacek ke všemu takže bonus :potlesk:

tininas
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 14.12.18 14:49
@Anonymní píše:
Uz aby to bylo teda .. :roll: všichni mi říkají kolem 3 měsíce bude po prdikach bude kakat sama rihat a dokonce lip spinkat ( teď ji nemůžu dat z ruky :lol: ) tak snad teda :)

Ahoj.

To je ten pověstný 4. trimestr. :)

Drž se. Opravdu se vše kolem toho 3 až 4 měsíce zlepší. A čím víc bude malá motoricky dovedná, tím líp bude. Ale zase nastanou jiné potíže. :)

alilauter
Kecalka 308 příspěvků 14.12.18 14:50

Aha, tak to je peklo. Nám teda nositko (Manduca) nefungovala vůbec, ale šátek jo. Tam byl tělo na tělo a spokojenej. Ale pokud mas nositko, kde je hodne natesni, tak asi šátek nepomůže. Tak už jen čekat a bude líp. Každýmu, kdo mi to sděloval, jsem chtěla jednu napálit, ale jinak to někdy nejde. Drž ze

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 15:08

@tininas tak ta moje si ho vyžaduje pěkne :)

Lopenana
Stálice 98 příspěvků 14.12.18 15:10

Okolo 3-4 měsíce většinou. My se s tím co popisuješ potykali až do 8. měsíce. :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 15:10

@alilauter no je to peklo mít citlivý a temperamentní mimco :D

1mila2
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 14.12.18 15:27

Jaké UM davas? U prvniho jsem mela obyc a ublinkaval dokud nezačal chodit :roll: u druhého jsem dala AR a dokud nedam obycejne, tak neblinka (Když dam obyc, tak na 2× vybije celou davku a to uz ji je skoro rok). Boleni briska jsme snad resili do 3-4mesicu. Neboj, brzy bude lip. Hlavně jak se mimco zacne vic hybat, tak se mu uleví ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 15:41

@1mila2 momentálně hipp comfort kvůli zácpě , sunar a babylove zácpa .. uz fakt nevím :sweat: teď sice řídká ale zelená stolice, a někdy mi blinka vodu jakoby asi stavy žaludeční :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 16:17

Teď sem nešťastná :( uvědomila sem si ze za 6 týdnu uz mame třetí mliko a vůbec si neuvědomila ze to škodí :( sestricce sem volala prý hipp muzu a ani se neptala jak dlouho babylove dávám :( Muzu to nějak napravit ? Teď asi čekat co nejdyl u hipp ze ? Achjo

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >