Kdy se ustali miminku spanek

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
71
2.1.22 17:23

Kdy se ustali miminku spanek

Ahoj holky zase ja z dotazem. Chci se zeptat maly bude ted 9.1 Mesic a noci teda mame sileny
Trpi na ty prdiky takze jakmile zacne byt vecer docela se mi krouti davam ted ten babycalm tak snad zabere. Ale k otazce v noci se mi budi nekdy i co hodinu ze knoura pak breci a chce nejspis prso protoze dani prsa vzdy zabere ale pak problem unout takze kolikrat ani nespim a naspin za celou noc tri hodky a jeste ne v kuse.
Mala se mi dospi pres den ale to ja uz nespim
Ale zajima me ustali se ji neldy to spani aby spala aspon pet hodin v kuse nebo to bude taklen sileny po dobu co bude taklen malicka protoze taklen asi dlouho fungovat nezvladnu
Dekuju za nazory :srdce:

Příspěvek upraven 02.01.22 v 17:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1913
2.1.22 17:25

Devátý měsíc? Ne týden?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
2.1.22 17:26

@Lily-of-the-valley uz sem dopsala 9.1 mesic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1913
2.1.22 17:31

@30simca :hug: urcite jsi sama hodnekrat slyšela, ze každý dítě je jiný. Ale taky mě to trápilo, na bolavé bříško nejlépe fungovala taková částečná bezplenkovka. A spaní se začalo rovnat koncem sestinedeli. Někomu dobře funguje zavinovani, u nás naopak pomohlo až společné spaní.

Jinak 5 hodin v kuse je pro mě sen, ale už se dávno vyspim dobře. Synovi je 9 měsíců a většinou v noci má jeden delší celek 3-4 hodiny a zbytek se budí po hodině až dvou. Ale jen tasim prso a spime dal, takže jsem ráno už v pohodě. :nevim: Ale tenhle začátek je fakt divoký a je to o tom najít nejlepší způsob na to tvoje miminko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2124
2.1.22 17:32

Mám dětí 2,5 roku a 3,5 roku a noci máme šílený pořád, nevím, jestli jsem někdy spala 5h vkuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27797
2.1.22 17:35

No to jsi zoufalá dost brzy, prostě se nauč přes den spát, nebo to dlouhodobě nedáš. Může spát dobře v půl roce, nebo ve dvou letech :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10520
2.1.22 17:37

Syn začal spát celou noc od 3let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1913
2.1.22 17:38

@pikola trocha empatie? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10520
2.1.22 17:40

@pikola Já měla tak narušený spánek že přes den jsem prostě neusnula…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
2.1.22 17:41

@Lily-of-the-valley jasne ze slysela jen me to trapi proste ze trpi chudinka
Jinak zavinovani nesnese chce mit volne ruce spi snima u hlavicky
My meli zaky ty 3hodky ale tyden uz ne jedem tenhle rezim ona vetsinou dospi pres den ale ja ne a sem vyrizena
Kolikrat teda naroka i pres den
Masaz briska nezabira espumisan taky ne pak sem davala i balonix med to mo vyzvrscela mela sem i biogaia s ta mi prisla ze ji nak nesedla a ted davam baby calm po tom dneska docela prdi sle stejne narika krouti se
Nejcastejs se uklidni u me v naruci ze uhoupu broukam nebo davam prso no
Jeste se chce zeptat ma takovou vyrazku mamka rika ze to sou potnickx ale me spis prijde jak novorozenecky akne nebi vyrazka
Kdz sem resila z dr rek mi at mazu olejickem ale cetla sem ze se to nicim mazat nema
Popripade nemas zkusenost? hazu foto
Ma to i na zadech a trochu na prsickach a brisku moc to neni ale videt na fotce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
2.1.22 17:42

@pikola ze bych treba pres den nemohla spat mam taky naky povinosti doma
Mam oejska musim se o nej starat a neusu v klidu pres den proste ale diky tys urcite ze zacatku byla skvela a vse si zvldala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2491
2.1.22 17:43

My mame doma zas dvoumesicni a od narozeni se budi max jednou v noci, ted uz spi az do rana bez vstavani. Podle me to strasne zalezi na diteti, nektery proste spej a nektery ne. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
2.1.22 17:43

@Annabela11 ja taky pres den neusnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4026
2.1.22 17:44

Haha, 5 hodin v kuse jsem ještě nespala, malá má 4 měsíce. Starší se spaní ustálilo ve třech měsících, že jako stačilo podat dudlíka a spala dál, ale 5 hodin nerušenýho spánku bylo až po roce věku. Mladší spala krásně první dva měsíce, od tý doby chce kojit klidně co hodinu, jak kdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27439
2.1.22 17:47

Syn se ustálil po ukončení kojení, tzn někdy v 10 měsících. Do té doby spal špatně, ty první 3 měsíce sem byla v noci víc vzhůru, než spala a i pak se budil co 2 hodky na kojení. Starší ten zas spal prakticky celou noc od narození. Tohle je čistě na tvém dítěti a ten spánek se dost často mění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat