Kdy se vám děti vytáhly?

Anonymní
13.7.20 22:38

Kdy se vám děti "vytahli"?

Holky zajímalo by mne kdy se vám holčičky nejvíce vyrostli? Máme holčičku 15 m má 74 cm a 11 kg, je malá a pevná oproti vrstevnikum, já mám 1,75 m, manžel 1,85 m zajímalo by mne zda se dá soudit zda bude menší či sprosté do mě výšky. Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9419
13.7.20 22:43

Ja mam treba 2 holky - jedna jde do 3.tridy se 121cm a druha trileta ma aktualne tak 101-102 (pred 2 mesici mela metr rovny). Takze prvni se nevytahuje vubec a druha se vytahuje porad :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
701
13.7.20 22:54

Ber to podle sebe, kdy jsi se vytáhla, ono to bývá dost dědičné. Jinak obecný růstový potenciál se počítá jako výška otce - 13 cm + výška matky / 2. Pro vaši dceru tedy 172,5 cm. Jen je to +- 10 cm. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15727
13.7.20 22:55

Ono moc nezáleží na tom kdy… moje sestra byla velká od mimina a dotáhla to na 179cm, já byla mrňous a v pubertě jsem se najednou vytáhla na 177cm. Mám dvě holky, obě mají potenciál výšky od 185 do 192cm. Starší je už od roku o hlavu větší než vrstevníci, mladší je průměrná. Pro srovnání starší ve třech letech 108cm, mladší 97cm. Jak to dopadlo, to ti dám vědět tak za 15let… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50558
13.7.20 23:15

Já se vytáhla hodně rychle, akorát jsem taky velmi brzo přestala růst a skončila na metru šedesáti. Kamarádka byla vždycky drobek, o půl hlavy menší než já… jenomže rostla rovnoměrně snad do osmnácti. Takže nakonec je o patnáct čísel vyšší než já, v první třídě by nám to rozhodně nikdo nehádal, ve dvanácti jsme byly stejně velké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17395
13.7.20 23:42

To je dost geneticke, starsi syn ted celkem vytahnul v 5 letech, ale porad je nejmensi ve tride, pokud bude po otci, tak poradne vytahne az v puberte :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30524
14.7.20 06:35

Ve dvou letech, v pěti letech a potom až v pubertě. Ale nikdo Ti teď neřekne, jaká Tva dcera bude, jaké ma dispozice. Mám dvě dcery vysoké, mají štíhlou postavu, třetí k tomuto typu postavy taky směřuje(je ještě malá). Jedna je pevnější od narození, je jí 5,vytáhla se taky, ale ne do žížaly, jak ostatní holky. Syn byl jako mimino oplacanejsi, teď v pubertě má vypracovanou sportovní postavu, širší hruď a úzký pas.

Spíš hledej odpověď v genetických predispozicich u vás v rodině, v té straně, na koho je dítě podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
14.7.20 12:35

To nesuď podle vás. Moji rodiče mají 160 cm oba a já mám 172 :mrgreen: moje sestry se nevytáhly nikdy a obě mají kolem 155 cm :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama