Kdy se vám podařilo opět otěhotnět po potratu?

Anonymní
15.6.21 23:51

Kdy se vám podařilo opět otěhotnět po potratů ?

Dobrý večer jsem skoro 2 měsíce po potratu zaniklé tehu rok před tím jsem potratila samovolně. Zajímá mě pouze kdy se vám to povedlo? Po potratu. A třeba kvalitní fungující rady co by mohlo pomoci dekuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.6.21 00:23

Biochemicke tehotenstvi v 5+4 tt a nasledujici cyklus uz neprisel, pocali jsme dvojcata. Bylo to cca 4-5 mesicu po predchozim porodu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.21 00:56

Za sest let pet tehotenstvi, zadny dite, posledni bohuzel uz definitivni

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.21 01:00

Ahoj, jsem rok a půl po potratu a otěhotnět se nedaří a očividně ani nepodaří.

• Citovat
  • Nahlásit
5466
16.6.21 01:43

Poprvé pět měsíců po SP v 7tt, podruhé dva měsíce po ZT v 7TT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5466
16.6.21 01:44

A po tom druhém jsem brala Fertipronu, ale těžko říct, zda pomohla přímo ona :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7624
16.6.21 02:20

Ja otehotnela vzdy na poprve, ale nejdrive SP v 5/6tt, dalsi cyklus tehotna, ale ZT v 17tt. 3 mesice pauza a pak tehotna hned prvni mesic snazeni (nechraneni se) - mame dcerku. Po cca 2,5 letech jsme se nechranili, ze chceme druhe a zadarilo se hned, mame dvojcatka :mrgreen: cyklus jsem mela vzdy hned pravidelny. Po ZT jsem pila kontryhel, jedla listovku a uzivala gynex (1×7 kapek denne). Pred dvojcatky jsem uzivala gynex a pak asi mesic jedla Superfolin…

Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9597
16.6.21 04:24

Po SP v 7.tt (bez revize) v dubnu 2016 (první tehu ok, zdravý kluk) se zadarilo kolem Vánoc téhož roku a to jsem v červnu nastupovala po RD do práce, takže stres jak prase…kontryhel na srovnání cyklu, listovka, problémy s tlakem z toho stresu, ale ten se pak srovnal, hned jak mi dovolili doktoři se začít snažit (na prevent. prohlídce půl roku po potratu jsem nafasovala Duphaston pro sichr), povedlo se, v září 2017 se narodila mladší, zdravá holka. Držím pěsti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.21 06:40

Já otěhotněla po 3/4 roce snažení, následoval spontánní potrat ve 12tt, těhotenství už bylo nějaký čas zamlklé. Tehdy jsem začala poprvé užívat kyselinu listovou. Otěhotněla jsem po půl roce, i když jsme se snažili hned, šestinedělí nedodrželi. Sledovala jsem ovulaci bazální teplotou, probíhala bez pauzy. Shodou okolností jsem otěhotněla hned ten měsíc, co jsem zkusila užívat pyridoxin (zkoušela jsem 50mq), ten jsem hned vysadila, opět jsem však spontánně potratila v 8tt, těhotenství tentokrát muselo zaniknout záhy..Nasadila jsem opět pyridoxin a hned s první ovulací po potratu otěhotněla a to už vyšlo, rodila jsem po 40.ce ;) Jinak do 35ti let jsem s početím, ani udržením těhotenství neměla žádný problém.

• Citovat
  • Nahlásit
2571
16.6.21 06:46

Az z IVF, ale stalo to za to… co na to gyn? Delal nejake vysetrenei, nebo neposlal vas do CAR? Nejak to vychazi, ze se snazite pres rok a za tu dobu 2× nevydarene tehotenstvi? Nechala bych se zkontrolovat radsi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18055
16.6.21 06:51

Max 3.cyklus, vždy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
17.6.21 08:08

V lednu biochemko, v březnu jsme počali další. Ale to mělo vývojové vady neslučitelné se životem, takže jsem teď byla na ukončení. Doporučili mi min. půl roku počkat se snažením, ale já se poradím s dr. a myslím, že 3 měsíce budou stačit. Nechci si připouštět, že by mohl být nějaký problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat