Kdy se vám podařilo otěhotnět po antikocepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dou
Stálice 89 příspěvků 08.03.18 18:22
Kdy se vám podařilo otěhotnět po antikocepci?

A také kdy se vám srovnal cyklus? Já neberu HA 9 měsíců, ale MS samovolně nepřijde. Takže beru utrogestan, protože mám nízký progesteron.
Moc děkuji za zkušenosti a postřehy

Přečtěte si článek: Kdy nastane otěhotnění po vysazení antikoncepce?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6294 příspěvků 08.03.18 18:25

@Dou Mně v podstatě hned po vysazení najel na to, jak to bylo před nasazením před 13ti lety. Dlouhodobě jsem cvičila hormnální jógu a po vysazení užívala kapky Gynex. Otěhotnění ve třetím cyklu.

Příspěvek upraven 08.03.18 v 18:38

Tichošlápek
Extra třída :D 10440 příspěvků 08.03.18 18:26

Rok a jen díky clostiku. Cyklus mam prirozene nepravidelný ;)

lolink
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 08.03.18 18:26

Dva roky. Ale pak jsem na druhe kolo nasadila kontryhel a po nasazeni dva mesice :)

lachtanice86
Kelišová 6384 příspěvků 08.03.18 18:29

Ha jsem brala 8let nonstop. Bez pauzy na ms. Ms jsem od vysazení dostala za 26dni. Od té doby pravidelně po 25-26 dnech. Těhotenství po 4mesicich.

radkka
Generální žvanilka 20606 příspěvků 08.03.18 18:35

První cyklus delší, MS nakonec dorazila, začala jsem pít kontryhel a další MS už nepřišla.
Nečekala jsem, že to přijde tak brzy, vůbec jsem nad snažením nepřemýšlela, test jsem si udělala někdy 35 DC +… Nevim přesně, kvůli oslavě, abych nepila kdyby náhodou.
Manžel měl špatný spermiogram, který mu dělali kvůli operaci, kterou podstoupil. Já celý život problém s hormony, nic jsem brát ale nechtěla a nebrala. Takže pro nás to byl dárek z nebes :D
Ať to brzy vyjde :hug: :hug: :hug:

radkka
Generální žvanilka 20606 příspěvků 08.03.18 18:36
@lachtanice86 píše:
Ha jsem brala 8let nonstop. Bez pauzy na ms. Ms jsem od vysazení dostala za 26dni. Od té doby pravidelně po 25-26 dnech. Těhotenství po 4mesicich.

Já stejně dlouho a obvykle 3 plata v kuse, pak MS. Ale po vysazení jsem cítila, že tělo bojuje, už bych to nebrala :kytka:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5290 příspěvků 08.03.18 18:39

2× jsem tehotnela po vysazeni HA, jednou hned na prvni pokus a druhe ditko druhy mesic. Treti uz jsme zkouseli bez predchozi HA. HA jsem puvodne zacala brat prave pro nepravidelnou MS, hodne nepravidelnou, skoro zadnou:) Celkove jsem ji brala 12let.

Dou
Stálice 89 příspěvků 08.03.18 18:39

Děkuju moc, přeju vám to holky. Kdy si myslíte, že po ovulaci už cca vyjde těhu test pozitivní? Mám jít na ultrazvuk příští úterý a dneska těhu test bílý jako sníh :(. A to než jsem začala brát HA jsem měla dle údajů vše úkázkově přesné.. Že já ji chtěla :/

lachtanice86
Kelišová 6384 příspěvků 08.03.18 18:40

@radkka moje tělo v pohodě. Zadny problem a navíc já ji mela jako léčbu, takže mi to dost pomohlo.

lachtanice86
Kelišová 6384 příspěvků 08.03.18 18:41

@Dou po 14dnech od sexu už by mělo být neco vidět na tt

Dou
Stálice 89 příspěvků 08.03.18 18:45
@lachtanice86 píše:
@Dou po 14dnech od sexu už by mělo být neco vidět na tt

Děkuji :).. tak v tom případě jsem klidná. Vypustím to z hlavy a uvidím až na tom ultrazvuku. Akorát mě to nervuje.. Ale manžel natěšenej vždycky řekne: Udělej si ho třeba je mimi. No a já ho poslechnu protože mě tím nakazí.. :( Takže dám hlavu vzhůru. Třeba to už bude. Ovulku jsem měla 26-27, nějak tak. Nejvíc mě štve. že mám strašně moc vajíček. Doktorka je z toho vždycky unešená :lol:. Ale k čemu mi jsou když je nemůžu využít? No hrabe mi z toho už. :zed:

topkiss
Kecalka 252 příspěvků 08.03.18 19:47

Já brala HA asi 9 let. MS přišla po 28 dnech. A další zase. Chtěla jsem 3 měsíce se snazením počkat, abych se trochu pročistila a čtvrtá MS už nepřišla :)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 08.03.18 19:53

Po asi devíti letech braní ha za 3 měsíce po vysazení.

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 08.03.18 19:59

Po vysazení sem jednou dostala ms a pak uz sem byla tehotna

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >