Reklama

Kdy se vám poprvé zadařilo, a byly jste těhotné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 09:13
Kdy se vám poprvé zdařilo, a byly jste těhotné?

Ahoj holky,

Snažili jsme se teď prvni měsíc o miminko. A bohužel to nevyšlo. Nikdy jsem nebrala HA. Vim že to nebude hned a taky jsem měla hodně stresu v práci myslim že má vše svůj význam. Ale pořad mám obavy a hloupé myšlenky jak to nepůjde už po měsíci. Pritel je klidný stále mě podporuje a říká že to nemáme řešit jak bude tak bude… Tak mě zajímá holky kdy se vám poprvé zdařilo? Jestlinjste taky vyšilovali protoze jste se na to moc upnuli:)…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 18.08.18 09:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky,Snažili jsme se teď prvni měsíc o miminko. A bohužel to nevyšlo. Nikdy jsem nebrala HA. Vim že to nebude hned a taky jsem měla hodně stresu v práci myslim že má vše svůj význam. Ale pořad mám obavy a hloupé myšlenky jak to nepůjde už po měsíci. Pritel je klidný stále mě podporuje a říká že to nemáme řešit jak bude tak bude… Tak mě zajímá holky kdy se vám poprvé zdařilo? Jestlinjste taky vyšilovali protoze jste se na to moc upnuli:)…

Po měsíci jsem nevyšilovala. Ani po půl roce. Taky jsem nikdy nebrala HA před otěhotněním. Otěhotněla jsem víc jak po roce.

lachtanice86
Kelišová 6022 příspěvků 18.08.18 09:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky,Snažili jsme se teď prvni měsíc o miminko. A bohužel to nevyšlo. Nikdy jsem nebrala HA. Vim že to nebude hned a taky jsem měla hodně stresu v práci myslim že má vše svůj význam. Ale pořad mám obavy a hloupé myšlenky jak to nepůjde už po měsíci. Pritel je klidný stále mě podporuje a říká že to nemáme řešit jak bude tak bude… Tak mě zajímá holky kdy se vám poprvé zdařilo? Jestlinjste taky vyšilovali protoze jste se na to moc upnuli:)…

Nesilela jsem po měsíci, ani po půl roce. Zlomily mě až potraty a zamlklé těhotenství. Zažila jsem toho moc a jsem víc v klidu než ty po prvním měsíci co se vám to nepovedlo.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19592 příspěvků 18.08.18 09:25

Já všechny 4 těhotenství hned první měsíc,ALE není to rozhodně pravidlo,nikdy jsem to neočekávala a byl to šok. Před každým těhotenstvím jsem měla od ha pauzu minimálně 1-2 roky,když jsem nebrala ha, měřila jsem bt,takže jsem vždycky věděla jak na tom s cyklem jsem,zda a kdy mívám ovulaci,zda mám dost dlouhou luteální fázi. Chlapa jsem teda nikdy otestovaneho neměla,tam to bylo štěstí,že oba byli v pořádku a početí se zdařilo ( ale mám za sebou i zamlklé těhotenství ve 2.trimestru, takže děti mám zatím dvě, další čekám a doufám že dospějeme až k úspěšnému konci. Počít je základ,ale někdy to nestačí k úspěchu).
Píše se,že normální je počít do 6-12 měsíců,v pří­padě,že jsou oba zdraví a mají dostatečně často sex.Uzivejte si sexu a ono to přijde. Ještě je brzo na stres.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8017 příspěvků 18.08.18 09:25

První syn byl na 4. „pokus“ ale my si řekli až to bude tak to bude, žádné hlídání ovulace nic, na podruhé to byl 2. pokus, ale to skončilo ZT :? A hned po šestinedělí jsem otěhotněla a jsem v 19tt :) říká se že u zdravého páru je šance na otěhotnění max 25% v cyklu a zcela normální je i minimální doba 6m :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19592 příspěvků 18.08.18 09:26

Tedy normální je do 2 let,ale problémů je teď tolik,že se obvykle něco řeší už dřív,aspoň kontrola ovulace a tak.

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 18.08.18 09:28

První bylo sice na první pokus, absolutně jsem s tím nepočítala :-D Ale o druhé se snažíme už 2 roky…Otěhotněla jsem třikrát, ale buď potrat nebo mimoděložní (takže teď jsem bez vejcovodu a mám šanci otěhotnět jen každý druhý měsíc) a pak do toho molární těhotenství, což je taky pěkná lahůdka… Ještě k tomu mám Leidenskou mutaci, která často způsobuje potraty… No a souhlasím s @lachtanice86 , jsem na tom psychicky líp než ty :-D :-D :-D

Trošku se vzchop, to je fakt extrém se sesypat po prvním neúspěchu! Přijde mi, že si ještě v životě toho moc nezažila :lol:

lucynka25
Kelišová 7371 příspěvků 2 inzeráty 18.08.18 09:29

Prvni dcera 18mesicu nakonec o iui (me bylo 24 manželovi 26),druhe těhotenství bylo hned,ale bohuzel skoncilo ZP v 10.tt a pak druha dcera po 6.mesicich od ZP.

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 18.08.18 09:39

Přítel má pravdu. Buď v klidu. Takhle si nepomůžeš. Šance zdravého páru na otěhotnění v jednom cyklu je 16%, tak si to spočítej.

A opravdu neřeš, nebo se z toho zblázníš. :lol:

Jinak já otěhotněla ve 3.cyklu po vysazení HA. S tím, že nás doktorka už odepsala předem a slibovala za rok papíry na IVF.

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 18.08.18 09:46

Poprvé se zadařilo po4mesicich ale bylo to biochemické .pak po biochemku po 6 měsících to bylo ale mimodelozni.odebran vejcovod.no a do třetice po mimodeloznim 4mesic teď 38tt.neboj když to ma prijt tak to přejde 8) a nestresuj po měsíci.s prvním přítelem jsme se snažili 3roky.ale tam byla chyba u něj špatný spermiogram.

vjerunqa
Závislačka 3039 příspěvků 18.08.18 10:00

Poprvé po třech letech. Nic jsem neřešila a už vůbec nevyšilovala :) Podruhé hned.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 18.08.18 10:10

Co jsem četla, tak průměr je 7 měsíců. A myslím si, že to opravdu odpovídá. Někdo na „první nástřel“, někdo po roce…Kolem mě bych fakt řekla, že průměr vychází na těch 6-7 měsíců…

Jinak u mě poprvé 2. měsíc snažení, podruhé třetí měsíc snažení.

beruska9
Extra třída :D 10630 příspěvků 18.08.18 10:14

Po 10 mesicich prvni, prosla jsem si vysilovanim nekde kolem 6-7 mesicu, pak jsem se zase zklidnila. Druhy se povedl na prvni pokus a vubec jsem s tim nepocitala :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 10:16
@Sněženka25 píše:
První bylo sice na první pokus, absolutně jsem s tím nepočítala :-D Ale o druhé se snažíme už 2 roky…Otěhotněla jsem třikrát, ale buď potrat nebo mimoděložní (takže teď jsem bez vejcovodu a mám šanci otěhotnět jen každý druhý měsíc) a pak do toho molární těhotenství, což je taky pěkná lahůdka… Ještě k tomu mám Leidenskou mutaci, která často způsobuje potraty… No a souhlasím s @lachtanice86 , jsem na tom psychicky líp než ty :-D :-D :-DTrošku se vzchop, to je fakt extrém se sesypat po prvním neúspěchu! Přijde mi, že si ještě v životě toho moc nezažila :lol:

Ale to neni pravda, ze muzes bez vejcovodu otehotnet jen kazdy druhy mesic. Zaprve se ovulace nestrida pravidelne co mesic, klidne muze byt trikrat zprava, pak jednou zleva apod. A za druhe se zdravy vejcovod dokaze natahnout pro vajicko z druhe strany, kde vejcovod neni. Taky jsem po mimodeloznim…

lovethelife
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 2 inzeráty 18.08.18 10:28

Poprve na poprve, po druhe na poprve po treti na poprve. Prvni tehotenstvi skoncilo ve 12tt, druhe brzy 5tt a z tretiho mam nasi uzasnou dceru :srdce: Cekala jsem na ni 2,5 roku. Kdyz jsem ji cekala, byla jsem uz ve spouste vecech total vyklidnena, u prvniho tehotenstvi tomu tak nebylo.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >