Kdy se vám srovnala menstruace po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka1995
Stálice 71 příspěvků 05.11.18 19:41
Kdy se vám srovnala menstruace po porodu?

Ahoj holky kdy se vám srovnala menstruace po porodu? Jsem 15 měsíců po porodu po prvé jsem to dostala když bylo malému rok ale pořád to nemám pravidelně a nebo mám 15-20 dní zpoždění. Jinak pořád kojím tak si myslím že to bude tím :D

Reakce:
z92
Kecalka 193 příspěvků 05.11.18 19:59

Asi to tím bude, ono to je takové „zvláštní“ ty pochody v těle co se pak dějí a u každého to je jinak, já měla ms hned po šestinedělí a pak pravidelně každý měsíc */- den i přesto, že jsem kojila :nevim: možná se na to zeptej své gyn, až za ní půjdeš :)

Lenka_Hal
Kelišová 5702 příspěvků 05.11.18 20:03

Hned jak jsem prestala kojit zacala MS pravidelne, do te doby nic. :)

mamusa0914
Kecalka 156 příspěvků 05.11.18 20:07

Pri plnem velmi castem kojeni jsem dostala po prvnim porodu MS 9tt po porodu. U druhe 11tt po porodu a pak uz jsem mela MS zcela pravidelnou a normalni, jen po druhem porodu ma cykly 26-28 dni a driv jsem mela 32-35.

Aduska10
Povídálka 16 příspěvků 05.11.18 20:42

Ja mela poprve ted po 13 mesicich presne. Tak uvidim jestli budu mit i dalsi mesic :)

Zvědavost
Stálice 86 příspěvků 07.11.18 13:42

@Verunka1995 Já jsem dostal první 7 týdnů po porodu. Pak po 27 dnech, 32 a teď zase po 27 dnech. Piji kontryhel s řebříčkem. A mám pupalku. Jinak můžu se zeptat jak ji holky snášíte? Já mám dost velké výkyvy nálad.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >