Kdy se vám ukázal pozitivní test poté, co meškala MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Obara
Stálice 51 příspěvků 02.01.19 10:33
Kdy se vám ukázal pozitivní test poté, co meškala MS?

Ahoj holky, jak už z názvu vyplývá, chci se zeptat kdy se vám ukázal test pozitivní poté co MS meškala?
Já mám zpoždění 3 dny a dnes test z ranní moči byl negativní (mamatest 10 comfort) :roll: žádný příznaky těhotenství nepozoruji akorát mě od pondělí sem tam během dne píchne v podbřišku, jako kdyby mi tam pár sekund někdo bodal jehlou.
Tento cyklus jsem nehlídala ovulaci takže nevím kdy mohla proběhnout, ale mívám jí obyvkle tak cca 17 - 18 DC.
Díky za odpovědi :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 02.01.19 10:43

Ahoj, druhy den zpoždění jsem měla dálnice… ale každá vylučuje hCG jinak. Tak držím palce ;)

Happybump
Povídálka 15 příspěvků 02.01.19 10:44

@Obara Ahooj, já osobně testovala s velmi citlivým testem 10 dnů po ovulaci (cca 4 dny před očekávanou menstruaci) a měla jsem už slaboulinkou čárku. Běžné méně citlivé testy mi začaly ukazovat pozitivní výsledek až myslím den, dva po vynechane menstruaci. Jak dlouhý máš cyklus? A mivas ho většinou stejně dlouhý? Je možné, že ti ovulace proběhla trochu později a nebo že se ti vajicko uhnizdilo trochu později :kytka:

Alexandra.R
Povídálka 46 příspěvků 02.01.19 10:45

Již první den meškání. Měla jsem všechny příznaky menstruace - bolest břicha a zad, migrénu, ale krvácení nepřicházelo. Test byl ze samošky, tuším Pepino, ale slabou čárku ukázal u obou těhotenství velmi brzy.

Aries6
Generální žvanilka 22059 příspěvků 5 inzerátů 02.01.19 11:01

@Obara mě hned, 3×. Ale už tyden před mě bolelo břicho, tak jsem to tušila.

Obara
Stálice 51 příspěvků 02.01.19 11:01
@Happybump píše:
@Obara Ahooj, já osobně testovala s velmi citlivým testem 10 dnů po ovulaci (cca 4 dny před očekávanou menstruaci) a měla jsem už slaboulinkou čárku. Běžné méně citlivé testy mi začaly ukazovat pozitivní výsledek až myslím den, dva po vynechane menstruaci. Jak dlouhý máš cyklus? A mivas ho většinou stejně dlouhý? Je možné, že ti ovulace proběhla trochu později a nebo že se ti vajicko uhnizdilo trochu později :kytka:

Ahoj, většinou těch 28-30 dní :) minulý cyklus jsem měla ovulaci 17 DC a většinou se mi to posouvá o jeden den všechno takže teď měla být tuším 18 DC, ale samozřejmě to mohlo být déle … nicméně moc v to nedoufám, že se zadařilo

Uživatel je onlinedana.dv
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 02.01.19 11:09

Mamatest 3 dny před termínem MS

Kukacka123
Závislačka 2835 příspěvků 02.01.19 11:13

Pred MS jsem nikdy netestovala. Den po zpozdeni uz viditelny duch, co dva dny silil v krasnou carku. Delala jsem asi 3× obden ;) a pak jeste nez jsem sla na gyndu :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 6929 příspěvků 02.01.19 13:28

Ve čtvrtek měla přijít ms a ve čtvrtek odpoledne jasně pozitivní test

Jandule88
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 02.01.19 14:09

Ahoj mám podobný dotaz-včera jsem měla mršku dostat a nic-test dnes ráno negativní. :( Snažení bylo 15.12.,17.12. a pak až 24.12. Ovulaci mívám 12.-14.den od ms.Cyklus 25-28dní. Poslední ms 5.12. U prvního mimča jsem měla den před ms 2 čárky a ted den po očekávané ms nic.Je ještě šance,že jsem těhotná?Příznaky nemám ani že by měla dorazit ms-to vždy poznám.Jen trochu citlivé bradavky,tak nevím. :nevim:

Sally33
Povídálka 38 příspěvků 02.01.19 17:18

Ahoj holky, cca 14-15 jsem měla ovulaci,tak jsme to zkoušeli, ale spíše než jsme mysleli na mimčo, bylo to si to pořádně užít, neměli jsme spolu dlouho sex, kvůli zdravotním problémům a teď jsem cca 12 DPO, myslíte že je blbost už teď testovat? Děkuji za odpovědi :)

Kukacka123
Závislačka 2835 příspěvků 02.01.19 17:20

@Sally33 podle me jo, jina rekne mozna ne :nevim: pockala bych, zda dojde MS…i kdyby tam neco bylo, s MS to muze odejit a pro me treba lepsi o tom nevedet…zalezi na tobe ;) kazdopadne drzim palce :kytka:

Sally33
Povídálka 38 příspěvků 02.01.19 17:26
@Kukacka123 píše:
@Sally33 podle me jo, jina rekne mozna ne :nevim: pockala bych, zda dojde MS…i kdyby tam neco bylo, s MS to muze odejit a pro me treba lepsi o tom nevedet…zalezi na tobe ;) kazdopadne drzim palce :kytka:

Dobře, děkuji za tvůj názor :)

Happybump
Povídálka 15 příspěvků 02.01.19 23:23
@Obara píše:
Ahoj, většinou těch 28-30 dní :) minulý cyklus jsem měla ovulaci 17 DC a většinou se mi to posouvá o jeden den všechno takže teď měla být tuším 18 DC, ale samozřejmě to mohlo být déle … nicméně moc v to nedoufám, že se zadařilo

Dokud se MS neobjeví, tak není nic ztraceno :) jak dlouho se snažíte? Klidně jsi mohla mít pozdější ovulaci, monitorujes si ji nejak? Tělo se někdy pokusí a z nějakého důvodu to nevyjde, tak to zkusí znova trochu později. Každopádně dej vědět, co dorazí dřív- MS nebo pozitivní testik. :) Mám teď hodne blizkou kamarádku ve stejné situaci. První měsíc snažení po půlroční odmlce a hned zpozdeni, ale test zatím negativni. Tak pořád doufáme :) A my když se začali pokoušet o naše druhé v září, tak se mi cyklus rozhodil tak, že jsem měla 3 týdenní zpozdeni. Nevedela jsem co si myslet, ale věřím, že na to mohlo mít dopad to, že jsme se začali snažit. Psychika dělá své :lol:

Happybump
Povídálka 15 příspěvků 02.01.19 23:32
@Jandule88 píše:
Ahoj mám podobný dotaz-včera jsem měla mršku dostat a nic-test dnes ráno negativní. :( Snažení bylo 15.12.,17.12. a pak až 24.12. Ovulaci mívám 12.-14.den od ms.Cyklus 25-28dní. Poslední ms 5.12. U prvního mimča jsem měla den před ms 2 čárky a ted den po očekávané ms nic.Je ještě šance,že jsem těhotná?Příznaky nemám ani že by měla dorazit ms-to vždy poznám.Jen trochu citlivé bradavky,tak nevím. :nevim:

Já bych řekla, že určitě ještě šance je :kytka: Pokud víš určitě, že v ti proběhla ovulace tak jako vždy ve stejné době…vajicko se může uhnizdit už 6 dnů po oplodneni, ale klidně až 12 dní po tuším. Teprve po uhnízdění se začne tvořit hcg…to je nejdřív v krvi a v moci pak o malinko pozdeji. Takže ještě určitě není nic ztraceno, vyckej pár dní a když nic, udělej si nový test. :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >