Kdy se vám vrátila chuť na sex v těhu, po porodu?

Anonymní
2.5.21 19:58

Kdy se vám vrátila chuť na sex v těhu, po porodu?

Zdravím, jsem nyní ve 30tt a řeším křečové žíly a opravdu nateklý spodek, trápí mě to už skoro měsíc, ztratila jsem naprostý zájem o sex, což mě trápí. Vždycky nás to s mužem hodně utuží… Komu se dělo něco podobného nebo jen ztratil zájem o sex vlivem hormonů? Kdy se chuť navrátila?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.5.21 20:02

Stalo, a mám to i teď. Sex samozřejmě doma máme, ale je to spíš kvůli chlapovi a i on sám má teď menší chuť, asi ho to těhotenství tak nebere (pochopitelně), takže cca 1× týdne. Jinak po porodu cca 3 měsíce než to přestalo bolet a byla zas chuť. Je to normální podle mého. Prosím anonym :)

• Citovat
  • Nahlásit
31265
2.5.21 20:03
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem nyní ve 30tt a řeším křečové žíly a opravdu nateklý spodek, trápí mě to už skoro měsíc, ztratila jsem naprostý zájem o sex, což mě trápí. Vždycky nás to s mužem hodně utuží… Komu se dělo něco podobného nebo jen ztratil zájem o sex vlivem hormonů? Kdy se chuť navrátila?

Cca po šestinedělí. Pokud jsem zrovna neusínala za pochodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 20:04

A mám kamarádku, která ani rok po porodu sex nechce. Asi individuální.

• Citovat
  • Nahlásit
2733
2.5.21 20:04

Mně až 3 měsíce po porodu :nevim: to má každá žena jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
2.5.21 20:15

Mně hned, bylo mi zatěžko dodržet i šestinedělí. Jak zmizely těhotenské hormony, tak úplně jak mávnutím proutku a byla jsem zas při chuti :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10615
2.5.21 20:19

Po prvním porodu hned po šestinedělí, po druhém nejsem na své vlně doteď a malé budou 2 roky. Ale to je spíš únavou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
2.5.21 20:23

Chut se mi vratila uz v sestinedeli, ale pockali jsme a jako chut je, ale urcite min nez driv, pac jsme docela vyndani z miminka 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
2.5.21 20:41

Ja chuť měla celou dobu :D, akorát to dlouhé hojení nástřihu brzdilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
4.5.21 07:08

Já měla chuť i v těhotenství i týden po porodu i po šestinedělí. Ale bohužel mám kamarádky, které nemají chuť na sex ani po pár letech. Jenže ono to jde většinou ruku v ruce s psychikou, se situacemi doma atd. Kamarádka mi říkala, že se to dá řešit psychologem, bylo jí to nabídnuto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
4.5.21 22:01

V prvním těhotenství chuť byla, šestinedělí jsme teda skoro dodrželi :oops: ale šlo to se mnou z kopce. Nyní je malé přes dva roky a chuť je u mě vzácnost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 14:22

Po prvnim porodu cca za 3 tydny, po druhem po tydnu.

• Citovat
  • Nahlásit
82
10.5.21 10:37

Mě to celé tehu nijak nebavilo/ nelakalo :lol: Ale dokud to jakz takž šlo tak jsme to ne moc často praktikovat :lol:
Ale chuť žádná nebyla z mé strany.

Ale jak se blíží konec tehu, začínám se na to těšit. Ještě vydržet 6tinedelí a snad to bude zase v pohodě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat