Kdy se vám vrátila endometrioza po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emma9697
Kecalka 198 příspěvků 03.10.18 18:57
Kdy se vam vratila endimetrioza po porodu

Ahoj, pred tehotestvim me byly odstraneny loziska endom. 1.stupne 3 mesice na to tehotenstvi, nyni je malemu 7 mesicu a kojim uz jen vecer, ale pomalu mleko ztracim, ms zatim neprisla, ale i presto jsem se zbudila dnes se znamou bolesti na miste, kde to bylo predtim :,( :( Je to mozne? Ja myslela, ze dokud neni ms nemuze byt endoska zpatky a i kdyby se to chystalo, tak behem jednoho cyklu to prece nenuze tak narust ne? Prosim o vase zkusenosti :roll:

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16102 příspěvků 03.10.18 19:32

četla jsme, že míra potíží a bolestivosti vůbec nemusí souviset s rozsahem a výskytem nálezu :think: Žena s velkým ložiskem endometriozy může být bez potíží a ta s malým trpět :think:
Kojíš už málo, třeba už se menses bude spouštět :think: Nechceš ještě přidat, abys prodloužila nekrvácející období?

Emma9697
Kecalka 198 příspěvků 03.10.18 19:43

@pe-terka Ani nevis , jak bych chtela , ale uz to bohuzel nejde ,maly uz prsa nechce , takze odsavam a mleka je cim dal min, ale pokud mas nejaky dobry tip , jak to jeste zachranit klidne mi ho sem napis za zkousku nic nedam :andel:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16102 příspěvků 03.10.18 19:47

Přikládat, přikládat a přikládat, hlavně v noci, kdy se nejvíc spouští kojící hormony :think: odsávání tě musí vyčerpávat a je kontraproduktivní - o to víc ti bude odmítat prso :think: Jak dlouho už nechce sát? Na druhou stranu, já jsem vždy dostala menses půlrok po porodu, navzdory plnému kojení :think: Každý to má jinak :think:

Emma9697
Kecalka 198 příspěvků 04.10.18 15:51

Bohuzel nechce :roll: Jeste to chci zkusit v noci az bude rozespaly , treba mi to projde :palec:

Emma9697
Kecalka 198 příspěvků 04.10.18 15:56

Jeste prosim nekdo nejake zkusenosti? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >