Kdy se vám začalo dítě prvně vztekat?

Anonymní
4.4.20 21:41

Kdy se vám začalo dítě prvně vztekat?

Naše malá (9m) se nám začala pěkně vztekat. Vyžaduje si takhle pozornost, když se věnuji starší dceři, nebo nejsem chvíli s ní. Do teď byla samostatná a usměvavá a teď jako by to obkoukala od starší dcery. Vzteká se vám také dítě v tomto věku?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16107
4.4.20 21:45

Nám se vztekal už mnohem dřív, začal někdy kolem 4-5 měsíce, když mu nešlo lézt a od té doby pokaždé když mu něco nejde nebo na něco nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2498
4.4.20 21:46

Jo, druha dcérena taky zacla +- v 9m. Svadim to i na zuby. Nebo proste se zacina projevovat. Bude hur. Zvykejme si :) je to za me dobry, ze se projevujou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
4.4.20 22:00

Nejvíc u nas začalo tohle vztekací období kolem 2.roku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7756
4.4.20 22:03

Mě přišlo, že snad od narození :lol: no nějak víc kolem toho 4-5 měsíce kdy chtěl už objevovat a ještě jen ležel. Ale prostě náročnější dítě od narození :lol: každopádně fakt takové ty vzteky kdy sebou práskl na zem měl před prvním rokem. Za mě hlavně neustupovat. Většinou to bylo proto, že jsem něco nedovolila. Takže jsem ho vždy opatrně položila na zem, aby si při vzteku neublížil a usmívala jsem se a říkala to nesmíš. Do tří týdnů byl od těch největších záchvatů pokoj :palec: ale vzteká se samozřejmě dál, zkouší to zas jinak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8057
4.4.20 22:20

U syna takové to opravdové vztekání přišlo kolem 1,5 roku. Drží ho to s přestávkami už rok. Je lepší a horší období, teď je to úplně šílené, protože mu rostou poslední stoličky. Je schopen se tak vzteknout, že sebou praští o zem. Byl by schopen se v tu chvíli zabít. Ve srovnání s tím je,, vztekání " devítiměsíční dcery k smíchu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 22:35

Myslím, že to bylo dřív, tak kolem sedmého měsíce. Záchvat při přebalování, asi pětkrát se otočil jako když ždímeš rucnik, nepříčetný vzteky, dostal jednu symbolickou na zadek, spíš jen náznak a najednou údiv a řev nikde. Nechal se srovnat na záda a bylo po vzteku.

• Nahlásit
  • Citovat
12760
4.4.20 22:53

Tuším, že tak nějak podobně maximálně okolo roka. Vztekací satáně je to pořád. Sem tam zkouším nějaké vyčtené techniky, ale dost často bych ho vystřelila někam daleko do galaxie. :mrgreen:
Jo a je to to nejmladší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2200
5.4.20 00:08

Kdy to bylo prvně si nepamatuji, ale u obou dětí bylo nejhorší období mezi 1,5 rokem a 2,5 rokem. To bylo samé ne, nechci, neumím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13637
5.4.20 01:00

Starší adhádě brzo, snad kolem půl roku, mladší začal zase celkem pozdě, před pátým rokem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 02:00

18 měsíců a ještě zatím nic. Nebo spíše snahy jsou, ale minimální, jelikož se pokaždé vzdálim nebo se otočím na druhou stranu. Tak do dvou minut přestane a běží se tulit. :) Když se vztekne při přebalování, oblékání tak dokončím činnost a jdu z místnosti. Jen u táty předvádí pěkný scénky, ten mu ustupuje a podle toho to i vypadá. 9. měsíc je pro mrňouse stále náročný. Zuby, učí se batolit, chodit, celkem rychle roste, nová jídla, režim, činnosti - je to pro takového mrňouse stresující a ještě bych to vyloženě za vztekání nepovažovala. A mimo záznam… mlátit byť jen symbolicky do sedmiměsíčního mimina je neskutečně za čárou. Ten anonym bych nechala zrušit. Nic soukromého tam není a docela by mi zajímalo, která hyena pleská po zadku sedmiměsíční mimino. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7517
5.4.20 05:30
@Anonymní píše:
Naše malá (9m) se nám začala pěkně vztekat. Vyžaduje si takhle pozornost, když se věnuji starší dceři, nebo nejsem chvíli s ní. Do teď byla samostatná a usměvavá a teď jako by to obkoukala od starší dcery. Vzteká se vám také dítě v tomto věku?

Jo. Prvni dite asi tak nejak kolem 5.mesice, kdyz jsem ho polozila a poodesla a on nemohl za mnou. Brzy potom se naucil plazit a bylo po problemu, uz se dostal vsude, kam chtel. Druhe a treti dite se vztekaly od narozeni, vyluzovaly neuveritelne hlasity rev na nesnesitelnych frekvencich pokazde, kdyz jsem si dovolila je polozit, i kdyz to bylo treba jen na prevleceni nebo prebaleni. Bohudik z toho satanasskeho stavu vyrostli a krome toho, ze jsou trochu citlivejsi, jsou to normalni pohodove a vesele deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 09:37

@AnnaNuvoletta07 asi jsi nepochopila rozdíl mezi mlácením a jemným výchovným plesknutím přes zadek. Pokud vím, že jde jenom o hysterii, nenechám dítě řvát půl hodiny nepřebalené. Pokud ti tohle nepřijde dost soukromé, tak mě teda jo, proto anonym. A nazývej hyenou třeba svojí mámu a nesuď (!) Já taky nesoudim tvoje výchovné metody.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama