Reklama

Kdy se vám začaly podobat vaše děti? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vanilka11
Stálice 52 příspěvků 20.12.16 14:02
Kdy se Vám začly podobat Vaše děti? :)

Dobrý den, téma pro odlehčení :lol:

Končíme pomalu 5 měsíc těhotenství a manžel se občas baví tím, že studuje hlavičku miminka z utz, kde hledá, jak moc je mu podobné :lol:
Já mám pocit, že všechny miminka se rodí stejná, s malým nosánkem, našpulenými rty… On tvrdí, že nosánek má určitě po něm, neboť já mám trošku delší nos než je obvyklé :D (přeci nos roste dětem až po narození ne? :D )
Ráda bych se tedy zeptala maminek, od kdy se Vám miminko začlo podobat? :)
Děkuji za postřehy a hezký zbytek dne :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 20.12.16 14:02

Doufám, že mně se podobat nebudou, přála bych jim, aby byli hezcí :)

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 20.12.16 14:04

Dcera byla od narození pár měsíců celý tatínek, ale pak se změnila podoba na prababičku a ted jsem to prý celá já, nevím, říká okolí, tak to asi pravda bude. :D

arinecka
Závislačka 4600 příspěvků 20.12.16 14:05

@vanilka11 No, nemusí se po narození podobat ani jednomu z vás :mrgreen: To se nedá takhle říct.

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 20.12.16 14:05

U nás to bylo od narození jasné, že dcera je „moje“ a syn „manžela“ (jsou dvojčata). Myslím tím, když kouknu na naše fotky z dětství. Postupně jak děti rostou, tak se tam projevuje ten mix, ale velká podoba je tam stále. a když si to tak vybavuju, tak u syna nám už na jednom utz bylo jasné, že syn bude mít nos po tatínkovi :lol:

j-p
Extra třída :D 11687 příspěvků 20.12.16 14:06

Naše byla ponarozeni celý táta a teď je celá ja :lol: 2.5 roku :mavam:

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 20.12.16 14:08

Tak malej se podobal na me hned po narozeni, ale moji malej verzi abych to upresnila, kdyz sem ho po porodu poprvy videla uplne sem ztratila dech, protoze vypadal uplne stejne jako ja (ja stejna velka jako on, podle fotky z porodnice) :D jak roste vsichni rikaj ze je na tatinka, me to moc nepride, ale at si kazdej rika co chce :D

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 20.12.16 14:08
@vanilka11 píše:
Dobrý den, téma pro odlehčení :lol:Končíme pomalu 5 měsíc těhotenství a manžel se občas baví tím, že studuje hlavičku miminka z utz, kde hledá, jak moc je mu podobné :lol:
Já mám pocit, že všechny miminka se rodí stejná, s malým nosánkem, našpulenými rty… On tvrdí, že nosánek má určitě po něm, neboť já mám trošku delší nos než je obvyklé :D (přeci nos roste dětem až po narození ne? :D )
Ráda bych se tedy zeptala maminek, od kdy se Vám miminko začlo podobat? :)
Děkuji za postřehy a hezký zbytek dne :kytka:

vůbec nejsou miminka stejná, každé je úplně jiné..
no já porodila „minitchána“ svraskalej vrásčitej jak křížalka a ted když se vyhladil (už je v první třídě) tak každý říká jak je podobný bráchovi když byl malý a brácha -18 co byl celou dobu „jako táta“ tak je víc a víc podobný mě - aspoň to lidi tvrdí, tak já nevím :)

Alinal
Závislačka 4967 příspěvků 20.12.16 14:09

U nás je po vizuální stránce od narození starší syn „tatínkův“, ale povahově má i něco ze mě (to bylo patrné od jeho cca 1,5 roku). Druhý syn je celý praděda - od cca 1 roku.

Trojlístek
Závislačka 3536 příspěvků 20.12.16 14:13

@vanilka11 Tak miminko v bříšku se nebude podobat nikomu z vás, když se teprve vyvíjí.

Až miminko porodíš, tak ti tvé okolí bude podsouvat 100 názorů, komu je dítě podobné. Od prababičky od kdoví kde, až po strýce z pátého kolene.

Naši dcerce bude 6 let a stále se jí podoba mění.
Postavou a stavbou těla je po mně, to se už nezmění. I nos má můj. Drobná je také po mně. Barva a kvalita vlasů je rovněž má, ale vlnité prstýnky má po manželovi.

Nicméně obličej a rysy se jí stále mění. Řekla bych, že po nos, včetně velkých a výrazných očí je po mně, od nosu po krk po manželovi, tvar hlavy, uši, pusa - úsměv.

Jinak povahově je celý manžel, což je super. Po mamince krásná, po tatínkovi chytrá: tak to říká okolí :lol:

Za nás jsme spokojení :mrgreen:

Elenloth
Závislačka 3796 příspěvků 20.12.16 14:13

Když manžel viděl poprvé staršího syna, tak prý měl moje uši. Nevím, co je na mých uších tak zvláštního (nemám plachťáky), že to poznal, ale fakt, porovnávala jsem fotky a měl je skoro stejné. Jinak je teda podobný na manželovu stranu už od mimina. Mladší syn vypadal po porodu jako ptakopysk křížený s ropuchou :mrgreen: a podobný nebyl teda (doufám) na nikoho, ale potom byl teda jasně ‚můj‘. Je legrační, jak někdo říká, že jsou si s bráchou podobní a někdo zase, že vůbec. Ale čím jsou starší, tím jsou oba víc na tatínka.

aggla
Kecalka 396 příspěvků 20.12.16 14:15

Ja uz věděla od 3D ultrazvuku ze ke to cely tatínek :-D a opravdu je uz cele 2 roky :-D

Fiducia
Generální žvanilka 23615 příspěvků 20.12.16 14:17

Dcera se narodila jako moje malá kopie :lol:

21.6.2014
Extra třída :D 10057 příspěvků 20.12.16 14:20

Starší bude mít 14.. když se narodila a jako miminko a batole byla prý celý tatínek. postupně z tatínka vyrůstala a teď je prostě „moje“ - prý kopie, ale řekla bych, že mnohem hezčí, než jsem kdy byla já. I ve škole, když přijdu, okamžitě vědí, kdo jsem.
mladší opět celý tatínek - to bylo vidět u na utz :mrgreen:, jej jí teprve 2,5, tak se uvidí, jestli vyroste do mě, nebo zůstane maželova

terinka4444
Hvězda diskuse 66640 příspěvků 20.12.16 14:20

Porodila jsme svou kopii hned, co vylezla na svět, bude jí pět a stále je to má kopie.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama