Kdy se vaše děti připravovali na přijímačky?

Anonymní
12.6.21 14:37

Kdy se vaše děti připravovali na přijímačky?

Dobrý den, dcera příští rok dělá přijímačky. 8) A zatím se nepřipravuje.. Známky má průměrný z něčeho 1 z něčeho 3… Našla si ekonomku o který není velký zájem. Kdyby se měla začít učit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4100
12.6.21 15:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, dcera příští rok dělá přijímačky. 8) A zatím se nepřipravuje.. Známky má průměrný z něčeho 1 z něčeho 3… Našla si ekonomku o který není velký zájem. Kdyby se měla začít učit.

Ahoj, myslíš přijímačky na Vysokou školu ekonomickou? Tak jestli dělá přijímačky až za rok, tak bych to vůbec teď nehrotila. V Praze na VŠE se dělají (dělaly, nevím, jak teď přesně) přijímačky většinou z jazyka a matiky, na to bych se neučila třeba vůbec extra, já maturovala z matiky a francouzštiny a myslím, že bych se tam v pohodě dostala, akorát nesnáším ekonomii, takže to nebyl můj směr. Já šla na medicínu a prošla jsem si během týdne po maturitě modelovky. Jinak jsem maturovala chemie, matematika, ne biologie, ani fyzika, takže jsem svou vinou byla trochu v nevýhodě, ale já chodila na přírodovědný gympl a měli jsme kvalitní výuku a pořád jsme psali testy, třeba z fyziky za celé 4 roky a tak, takže jsem byla dobře připravená. Na Přírodovědeckou fakultu jsem si taky projela modelovky až po maturitě. Pokud má tvoje dcera dobré známky, což píšeš, tak bych se rok předem nenervovala. Zjistila bych si, jestli daná škola má taky modelovky, ty bych si prošla… nebo nevím, jestli teď nejsou nějaké jednotné přijímačky, př. Scio… A ať si na maturitu dá předměty, ze kterých bude přijímačky dělat a k tomu semináře, já třeba chodila ve třeťáku i čtvrťáku na seminář z matematiky. Držím vám palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30607
12.6.21 15:36

@Lollitka ne, to zase vypadá na osmačku. Je to tu pořád dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19388
12.6.21 15:36

No tak učit se a připravovat má celou dobu, ne jen před přijímačkami…jinak u nás na základce byla příprava na přijímačky, tam chodil…jinak se syn nepřipravoval nijak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
12.6.21 15:37
@Lollitka píše:
Ahoj, myslíš přijímačky na Vysokou školu ekonomickou? Tak jestli dělá přijímačky až za rok, tak bych to vůbec teď nehrotila. V Praze na VŠE se dělají (dělaly, nevím, jak teď přesně) přijímačky většinou z jazyka a matiky, na to bych se neučila třeba vůbec extra, já maturovala z matiky a francouzštiny a myslím, že bych se tam v pohodě dostala, akorát nesnáším ekonomii, takže to nebyl můj směr. Já šla na medicínu a prošla jsem si během týdne po maturitě modelovky. Jinak jsem maturovala chemie, matematika, ne biologie, ani fyzika, takže jsem svou vinou byla trochu v nevýhodě, ale já chodila na přírodovědný gympl a měli jsme kvalitní výuku a pořád jsme psali testy, třeba z fyziky za celé 4 roky a tak, takže jsem byla dobře připravená. Na Přírodovědeckou fakultu jsem si taky projela modelovky až po maturitě. Pokud má tvoje dcera dobré známky, což píšeš, tak bych se rok předem nenervovala. Zjistila bych si, jestli daná škola má taky modelovky, ty bych si prošla… nebo nevím, jestli teď nejsou nějaké jednotné přijímačky, př. Scio… A ať si na maturitu dá předměty, ze kterých bude přijímačky dělat a k tomu semináře, já třeba chodila ve třeťáku i čtvrťáku na seminář z matematiky. Držím vám palce.

Já ji doporučuji taky dobrou přípravu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9682
12.6.21 15:41
@vokishka píše:

Taky bych na to vsadila levou botu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7534
12.6.21 15:59

Zakladatelko, kdyby holka potřebovala připravit z češtiny, hlavně ji nedoučuj ty. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69981
12.6.21 16:31

@PetraJ hod se do klidu, testy Maj klíč. Navíc třeba cermati testy nejsou moc o pravopisu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
12.6.21 16:43
@JancaS84 píše:
Taky bych na to vsadila levou botu.

já klidně i obě, vsadila bych i celou výplatu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
12.6.21 16:44
@vokishka píše:

jo jo, je to ona

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
12.6.21 16:45
@Anonymní píše:
Dobrý den, dcera příští rok dělá přijímačky. 8) A zatím se nepřipravuje.. Známky má průměrný z něčeho 1 z něčeho 3… Našla si ekonomku o který není velký zájem. Kdyby se měla začít učit.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zase tvá 1. (é teda 31. anonymní diskuse furt dokola?) a že tě to pořád baví :nevim: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13553
12.6.21 16:48
@stinga píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zase tvá 1. (é teda 31. anonymní diskuse furt dokola?) a že tě to pořád baví :nevim: :zed:

Včera jsem podobnou diskuzi nahlásila pro trollení a měla jsem pravdu. Uživatelka pod různými nicky zakládá diskuze a píše anonymně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13553
12.6.21 16:48

@admin je to opět troll? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3484
12.6.21 17:00

Já chodila od září do pripravky na matiku, jinak jsem se nijak extra nepripravovala, vysledek 10. na gympl… Na obchodku, nebo ekonomku bych se neucila extra vubec ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 17:08
@welovefashion píše:
Já chodila od září do pripravky na matiku, jinak jsem se nijak extra nepripravovala, vysledek 10. na gympl… Na obchodku, nebo ekonomku bych se neucila extra vubec ;)

Prý je teď obrovská konkurence. :nevim: Že je prý lepší tuatam něco procvičit, zkusit se pochopit testy cermatu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat