Kdy se zavádí tělísko

Anonymní
26.1.21 12:41

Kdy se zavádí telisko

Ahoj, kdy vám lékař zavedl tělísko? Byla jsem domluvená z gynekologem jelikož nevim jak dlouho mi bude trvat první menstruace po porodu, že zavolám hned jak to dostanu a sestra mě dle toho objedná. Prý se zavádí cca 3 dny před skončením, a maximálně 1 den po, dele už ne, že musí být otevřené děložní hrdlo. Tak jsem volala dnes ráno sestře, sdělila ji situaci, a ta mi řekla že mám zavolat až to bude končit, že se to dává až PO menstruaci. Že když mi to vyjde na víkend tak mam smůlu, a zavolat další měsíc. :? Jenže před porodem mi chodila menstruace jak se jí zlíbilo, často jsem chodila na vyvolavacky, takže ani třeba další dva měsíce nemusí prijit. Teď měla taky spozdeni jelikož nekojim. Jinak jsem měla přes těhotenstvím menstruaci 4-5 dní. Dnes ráno mi začala, a je to slabé.. Nevim jestli se mám objednat na pátek, aby doktor neměl kecy že ještě třeba krvácím, nebo až na pondělí kdy už budu mít určitě na 100% po, a nejspíš mi řekne že jdu pozdě. :zed: co byste dělali vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
162
26.1.21 12:51

Já měla tělísko před otěhotněním a doktorka mi ho zaváděla 3. den menstruace, aby byl čípek pootevřený. Zvláštní, že je to po porodu jinak… Ale asi bych sestře zavolala a poradila se s ní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 12:58
@Lizzie001 píše:
Já měla tělísko před otěhotněním a doktorka mi ho zaváděla 3. den menstruace, aby byl čípek pootevřený. Zvláštní, že je to po porodu jinak… Ale asi bych sestře zavolala a poradila se s ní…

No sestra mě právě poslala někam že si mám zavolat potom. :zed: Doktor řekl že mám zavolat hned..achjo..

• Citovat
  • Nahlásit
162
26.1.21 13:54
@Anonymní píše:
No sestra mě právě poslala někam že si mám zavolat potom. :zed: Doktor řekl že mám zavolat hned..achjo..

Tak to podej stylem Měla jsem zavolat až dostanu menstruaci a teď slabé krvácím… Kdy mám přijít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5906
26.1.21 21:13

Mě MUDr. vždy říkala 5.den MS, každý má asi jiné zvyklosti. Jak jsem začala spinit, 2.den jsem se hned objednala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat