Reklama

Kdy se změnila barva očí u vašich dětí

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TeresaBarbie
Povídálka 18 příspěvků 06.08.18 12:16
Kdy se změnila barva očí u vašich dědí

Dceři je 9 měsíců a 16 dní a má tmavě modré oči. Nikdo mi říkal že když má tmavě modré oči tak bude mít hnědé. Protože kdyby měla mít modré tak bude mít poměnkove průsvitné modre oči a to ona nemá. Tak nevím jestli s tím nikdo má větší zkušenosti.. Moje první dcera ta měla taky tmave modre oci a zhlédli až v 9mesicich a u té druhé to nějak trvá tak by mě zajímalo jaky oci bude mít. Já mám hnědé manžel tmave modre oci jinak moje máma má taky modre oci. Taky jsem slyšela že se ty oči můžou za barviva až v roce… jaké máte s tím skusenosti?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Tarinka
Echt Kelišová 8196 příspěvků 1 inzerát 06.08.18 12:20

Z tohodle uz hneda nebude :) si myslim

Limi123
Závislačka 3070 příspěvků 06.08.18 12:20
@TeresaBarbie píše:
Dceři je 9 měsíců a 16 dní a má tmavě modré oči. Nikdo mi říkal že když má tmavě modré oči tak bude mít hnědé. Protože kdyby měla mít modré tak bude mít poměnkove průsvitné modre oči a to ona nemá. Tak nevím jestli s tím nikdo má větší zkušenosti.. Moje první dcera ta měla taky tmave modre oci a zhlédli až v 9mesicich a u té druhé to nějak trvá tak by mě zajímalo jaky oci bude mít. Já mám hnědé manžel tmave modre oci jinak moje máma má taky modre oci. Taky jsem slyšela že se ty oči můžou za barviva až v roce… jaké máte s tím skusenosti?

To nevim, ale syn ma take tmave modre a rozhodne mu nezhnednou, z hlediska genetiky ani nemuzou (my oba rodice mame modre)…

Příspěvek upraven 06.08.18 v 12:21

Popokatepetla
Závislačka 3045 příspěvků 06.08.18 12:21

KAŽDÉ dítě se rodí s temně modrýma očima a mají do roka čas se vybarvit. Tipla bych si, že tvoji dceři už modré zustanou, protože u kamarádek, co mají děti hnědooké, se v tomhle věku ta hnědá už začínala objevovat.
edit: tím každé jsem myslela samozřejmě bílé děti :) černoši a asiaté se rodí tmavo hnědoocí :)

Příspěvek upraven 06.08.18 v 12:23

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7708 příspěvků 06.08.18 12:22

Někdo říká, že se barva se mění do roka, někdo déle. Syn má 20m a oči má stále stejné tudíž mix očí manžela a mého otce :)

cookies321
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 06.08.18 12:24

Řekla bych, že bude mít tmavé oči, už je vidět postupující pigmentace. Možná to bude světle hnědá. Jinak mě doktorka řekla, že je možné až do 3let možnost zbarvení.

Popokatepetla
Závislačka 3045 příspěvků 06.08.18 12:25

Tak jsem si ještě zagooglila a fakta jsou, že barva se začíná měnit mezi 6.-9. měsícem, v roce už je zřetelná a ve 3 letech konečná ;)

cookies321
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 06.08.18 12:27

http://mamci.cz/…-oci-ditete/?…. Zde je velmi hezky popsano

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27173 příspěvků 9 inzerátů 06.08.18 12:27

Obě holky se narodily s tmavě modrýma očima, měly opravdu o hodně tmavší modrou než některá jiná miminka… obě mají dnes tmavohnědé po manželovi… ale kolem toho půl roku se už jim začala ta hnědá tak nějak vybarvovat, už to nebyla vyloženě modrá, ale taková divná, ani modrá, ani hnědá… vnučka je po mamince modrooká, měla světlemodré oči když se narodila, má modré oči pořád, jen o fous tmavší než měla jako miminko…

Příspěvek upraven 06.08.18 v 12:30

luccifera
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 06.08.18 12:28

Male sly od novorozenecke modri, pak zacinaly sednout a ted je ma tmave sede a od zornic nahnedle. Ma 13 mesicu. Ja jsem tmave hnedooka, muz ma svetle sede oci

ugluk
Hvězda diskuse 42258 příspěvků 06.08.18 12:28

Nám bylo naprosto jasné, že dítě bude mít hnědé oči, když je máme my oba i x generací dozadu, no ale v šesti letech má to, co měla v půl roce - taková šedozelená, výjimečně dohněda.

Ariadne
Echt Kelišová 8713 příspěvků 06.08.18 12:30

Moje 2deti ze tri mely tmavemodre a budou je mit max modrosede. Syn se narodil s hnedyma ocima a ma je tak porad. Nevidela jsem nikdy dite,ktere by melo modre a zhnedly mu.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9664 příspěvků 06.08.18 12:31

Hněda se synovi vybarvila uz 14 dni po narozeni. Ale u prvorozeného se zelená ze sytě modré stává az teď v průběhu jeho čtvrtého roku života. Ve třech měl oči modré bez náznaku změny - tak to jde i později než do 3 let a dříve než v půl roce - @Popokatepetla

TeresaBarbie
Povídálka 18 příspěvků 06.08.18 12:32

Děkuji ????.
Kamarádka má tři děti a dvě hnedovoke a jedno modre. A říkala mi že právě u jednoho si myslela že bude mít modré a žádné náznaky neměla měla tmave modre az v roce zhlédli . Právě koukala na moji dceru a říkala že bude mít hnědé tak právě by mě to zajímalo pořád to zkoumat ????. Je fakt že u první holky ty náznaky nebyly žádné až 9mesicich zhlédli zničehonic nic. Pár lidí mi to taky řeklo že to může trvat do roka tak jsem zvědavá.....???????? zatím nic nevidím…

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 06.08.18 12:32

Holka měla modré při narození pak v půl roce hnědé tmavě a zůstalo ji to

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama