Kdy si můžu udělat TT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diiss
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 20.10.14 18:03
kdy si můžu udělat TT

Ahoj chci se zeptat po jak dlouhé době od ovu si můžu udělat těhu test :?:?ovulaci jsem měla 15.10 a to jsem měla ovu testy pozitivní 3 dny :think:..úplné dálnice… :pankac:.až 4 den už jen jedna čárka..jinák ovu testy používám snád 6 měsíců a ani jednou jsem je neměla pozitivní :pocitac:…ted to bylo poprve a k tomu ještě3 dny :potlesk:…mohly být předešlé měsíce anovulační?…děkuji za odpověd :think:

Reakce:
Marketka.1992
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 20.10.14 18:18

@diiss nejlepe az v den vynechane MS. Nektere to ukazuji pry i dny pred MS, ale tomu bych nevěřila. A nrmohla jsem předešlé mesice testovat jindy nez v dobe myslene ovulace?

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 18:19
@diiss píše:
Ahoj chci se zeptat po jak dlouhé době od ovu si můžu udělat těhu test :?:?ovulaci jsem měla 15.10 a to jsem měla ovu testy pozitivní 3 dny :think:..úplné dálnice… :pankac:.až 4 den už jen jedna čárka..jinák ovu testy používám snád 6 měsíců a ani jednou jsem je neměla pozitivní :pocitac:…ted to bylo poprve a k tomu ještě3 dny :potlesk:…mohly být předešlé měsíce anovulační?…děkuji za odpověd :think:

tak vseobecne se uvadi, ze ne všechny cykly zeny jsou ovulacni takze nejaky anovulacni byt muzou :pankac: mozny je vsechno :kytka: tehutest bych dělala az v den co bys mela dostat ms nebo první den spozdeni aby jsi nelovila duchy a zbytecne se tak nestresovala :kytka:

diiss
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 20.10.14 18:35

No já právě testovala předešle měsíce vždy pět dní před očekávanou ovu po dobu 15dnu..a nikdy nebyl pozitivní..teda světlejší čárky tam byly ale nikdy ne takové jako ted :D

andrea.sb
Kelišová 5854 příspěvků 20.10.14 18:53

@diiss a zkoušela jsi dopoledne i odpoledne? Některým ženským se pozitivní ovu test ukazuje jen dopoledne. Jinak test nejlépe 14dni po ovu.

diiss
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 20.10.14 19:09

Odpoledne, ale spíše na večer:-)prostě jak to vyšlo…no tak ted se jen budu modlit aby to už konečně vyšlo na vysněné// se už těším přes půl roku :nevim: a furt nic…

blumen
Hvězda diskuse 46943 příspěvků 20.10.14 19:12

@diiss vis o tom, ze ovulace probehla do 48 hodin po poslednim pozitivnim ovulac. testu. Nejcasteji den po nem. Test si udelej nejlepe 14 dni po ni, ducha bys mohla videt teda uz 12.dpo, ale to bys ho jen „lovila…“

diiss
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 20.10.14 19:14

Zkusím a uvidím:-) snád by se to už konečně mohlo povést:-) :lol:

blumen
Hvězda diskuse 46943 příspěvků 20.10.14 19:19

@diiss ona to ta ovulace nezajisti, ja i s ni otehotnela az po 7 mesicich, ale jestli ji ted mas poprve, tak snad to vyslo :-) drzim palce!

diiss
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 20.10.14 19:21

Kéž by s přítelem jsme to pojistili až až…každý den poctivě :srdce: tak ted budu jen doufat a čekat :pankac:

diiss
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 20.10.14 19:23

Jinák já brala antiko 7 let loni jsem ji o prázdninách vysadila…tak nevím no esi to mohlo být tím no uvidíme 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >