Kdy si myslíte, že se otevřou hranice SR

10.4.21 12:39

Kdy si myslíte, že se otevřou hranice SR

Vím, že to nikdo neví přesně, ale nezaslechly jste nějakou info o tom, kdy by se mohly otevřít hranice SR? Tj. bez nutnosti nastoupit karanténu, popř. jít na placený PCR test. Máme tam rodinu, chtěla bych, aby děti viděly prarodiče
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53451
10.4.21 12:51

Dokud nebude Covid podchycený. Tak budou opatření i při cestování. Dokud nebude víc lidí očkovaných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19649
10.4.21 13:05

@veselamuchomurka no, divila bych se, kdyby se letošní leto mohlo bez pcr testu cestovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.21 13:06
@Kelsey píše:
Dokud nebude Covid podchycený. Tak budou opatření i při cestování. Dokud nebude víc lidí očkovaných.

Díky, to mi je jasné…Spíš jsem myslela, jestli někdo zachytil nějaký hypotetický termín, ke kterém bych se upnula…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
10.4.21 13:10
@veselamuchomurka píše:
Díky, to mi je jasné…Spíš jsem myslela, jestli někdo zachytil nějaký hypotetický termín, ke kterém bych se upnula…

Já bych doporučila se k ničemu neupínat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53451
10.4.21 13:10
@veselamuchomurka píše:

Známá ve SR studuje v Bratislavě a nedostane se tam ani na státnice. Prostě je to na dýl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14816
10.4.21 13:23
@veselamuchomurka píše:

Osobně bych hypoteticky tipovala léto 2022

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
10.4.21 13:27
@Kelsey píše:

Spíše, až dostanou rozum kovidpomatenci a přestanou svým vyšilováním podporovat kovidzloděje, kteří se na tomhle podvodu století balíkují!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1571
10.4.21 17:23

Ja cekam uz 2 roky kdy uvidim rodinu v CR, bydlim v Anglii. Minuly leto jsem to propasla, musela jsem byt v praci. Letos to vidim taky blede, snad Vanoce, ale spis to vidim na pristi rok. Tady nikdo nevi nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat