Kdy si udělat těhotenský test?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.18 22:17
Kdy si udělat těhotenský test?

Ahoj, pohlavni styk jsme měli 3.11, 10.11 jsem měla dostat menstruaci a ještě jsem ji nedostala. Kdy mi test něco ukáže? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 14.11.18 22:21
@Anonymní píše:
Ahoj, pohlavni styk jsme měli 3.11, 10.11 jsem měla dostat menstruaci a ještě jsem ji nedostala. Kdy mi test něco ukáže? Děkuji

Cca 14dnu od styku.

Uživatel je onlineMeily
Kecalka 254 příspěvků 14.11.18 22:24

Už zase… :lol: test se používá v den nebo dny po vynechání menstruace, některé ženy i pár dní před (i můj případ, nedočkavec).
Pokud máš termín MS 10.11.test už můžeš použít

Nora2
Kecalka 130 příspěvků 14.11.18 22:59
@Meily píše:
Už zase… :lol: test se používá v den nebo dny po vynechání menstruace, některé ženy i pár dní před (i můj případ, nedočkavec).
Pokud máš termín MS 10.11.test už můžeš použít

Po 7mi dnech na testu opravdu nic nebude. Test je průkazný po 14ti dnech od styku. Takže nejdřív 17.11.

Lu99
Povídálka 11 příspěvků 14.11.18 23:08

Ahoj holky ;)
Chtěla jsem se zeptat, pohlavní styk jsem měla 5.11. A už teď pociťují bolesti v podbrisku, sem tam nevolnost, teplota 37,1, únavu a bolest v krizich, prsa mě nebolí ale přijde mi, ze mám trosku citlivé bradavky. Myslíte ze by se nám mohlo zadarit? Miminko bych si hrozně přála ????

ii-ivuska
Kecalka 357 příspěvků 14.11.18 23:17
@Anonymní píše:
Ahoj, pohlavni styk jsme měli 3.11, 10.11 jsem měla dostat menstruaci a ještě jsem ji nedostala. Kdy mi test něco ukáže? Děkuji

Těhotenství pripada v uvahu jen v pripade, ze jsi mela posunutou ovulaci. Jinak by jsi mela mit ovulaci dle očekávané ms nekdy konci rijna. Takze muzes zkusit test,ale moc bych od toho neocekavala. :nevim:

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 15.11.18 03:07

@Lu99 pokud bych to sama nezažila, řekla bych ti, že je brzo. Ale měla jsem první příznaky cca 7 dní po styku. Test pozitivní stylem mikročárky asi 10. den. Držím palce

P4ja
Kelišová 6595 příspěvků 15.11.18 05:51

@Lu99 Pokud jsi měla nechráněný styk v době ovulace, pak mohlo. Test ti řekne :) co chceš víc slyšet? :lol:

Kriss Tina
Kelišová 5954 příspěvků 15.11.18 06:13

Zkus ho o víkendu to by mohlo být něco vidět kdybys byla, ale pokud nemáš nějak opožděnou ovulaci tak těhotná nebudeš.

Fidurka
Stálice 61 příspěvků 15.11.18 08:15

Můžeš tam mít teď ducha ale jak tady už někdo psal až po 14 dnech od vynechání menstruace se dá něco poznat pořádně to by ti i měla říct každá normální gynda

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 10:17

ahoj holky, kdy mám podle vás udělat test, jestliže jsem měla s pritelem nechráněný sex v den ovulace (2×), 24.10., menstraci jsem měla dostat 8.11. A nic, udělala jsem test 9.11. To je 16 dni po styku a jeden den po spozdeni a byl negativní. Dnes 15.11. Stále bez menstruace. Myslíte, ze dnes by byl test prokazatelný ? 22 dni od ovulace, nebo mám ještě týden počkat ? :dance:

Kriss Tina
Kelišová 5954 příspěvků 15.11.18 10:28

22 dní od ovulace by už musela být dálnice na testu. Obecně je něco vidět 14 dní po ovulaci, což většinou odpovídá termínu MS. Nebo jdi na krev a máš to jisté.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 11:55

@Kriss Tina
Tak jsem to ted po tech 7 dnech zkusila a tohle je vysledek

Kriss Tina
Kelišová 5954 příspěvků 15.11.18 11:57
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Tak jsem to ted po tech 7 dnech zkusila a tohle je vysledek

Ten je pozitivní :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 15:04

Myslela jsem, že test se může dělat v den očekáváné MS. Protože luteální fáze je víceméně konstantní. Takže když si udělám test na konci obvyklé délky luteální fáze a je negativní, tak můžu očekávat MS a ne těhotenství.
Pokud tělo o těhotenství „ví“, tak už to bude na testu. Pokud o těhotenství „neví“, tak s koncem luteální fáze začne MS - protože tělo „neví“, že nemá s MS začínat.
Nebo jak to je? Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >