Kdy si udělat těhotenský test? Po kolika dnech?

Anonymní
15.8.21 17:03

Kdy si udělat těhotenský test? Po kolika dnech?

Ahoj, chtěla bych se jenom zeptat a trosku uklidnit… s přítelem jsem měla pohlavní styk v pátek a bylo to bez ochrany ale jen jednou. Nevím jestli to vadí? Kdy si mužů udělat těhotenský test? Je nějaká pravděpodobnost že jsem těhotná? 🤷🏻‍♀️ Přijde mě to jako nesmysl
Děkuji za odpověď
16let

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
707
15.8.21 17:06

Tak otěhotnět samozřejmě můžeš když máš nechráněný pohlavní styk. Řekla bych že z takových „nesmyslů“ se narodilo dost dětí :mrgreen: Těhotenský test si udělej když nedostaneš menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
15.8.21 17:07

Pri styku bez ochrany muzes byt vzdy tehotna, to snad vis. Kdy jsi mela posledni ms a kdy ma byt dalsi? Tehotensky test ma smysl delat az v den vynechani ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
15.8.21 17:10

Spermie preziji max 5 dni, pak lutealni faze 12 -14 dni, pokud by se to trefilo do ovulace. Test za 20 dni od styku uz by byl 100% nebo do te doby prijde menstruace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18529
15.8.21 17:27

Vám to ve škole nikdo neříká, že stačí i jen jednou? Test udělej až vynecha ms. A jinak si kup nějakou knížku, kde si přečteš jak ženské tělo funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
15.8.21 18:18

Pravděpodobnost otěhotnění závisí na tom, jestli to partner do Tebe pustil, nebo jestli se ovládl a nestříkl to do Tebe. Druhá důležitá věc je, ve které části menstruačního cyklu jste to dělali. Např. na začátku menstruace je otěhotnění skoro nemožné. Těhotenský test si můžeš udělat nejdříve 14 dnů po souloži, o několik dnů později je výsledek spolehlivější a možnost miniinterrupce, kdyby byla zapotřebí, tím nepromeškáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10920
15.8.21 22:39

I z jednoho styku můžeš otěhotnět, to by jsi měla ve svým věku už dávno vědět. Do 72h můžeš užít ještě pilulku po, koupíš v lékárně. A porid si vhodnou antikoncepci pokud ještě není pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 00:38

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, 19.9. mi skočila ms (byl to 5.den cyklu, celý mi trvá cca 32 dní) ten den, jsem měla pohlavní chráněný styk, ale kondom praskl(neudělal se), je možné otěhotnět z kapičky lásky? Hned jak jsme to zjistili, tak jsme přestali, chci se tedy zeptat, kdy si mám udělat těhotenský test? Je možné otěhotnět, když jsem měla zrovna po ms, ovu mám až za týden a šlo jen o kapičky lásky?

• Citovat
  • Nahlásit
497
24.9.21 06:05

Teoretická možnost otěhotnění tam je, ale ta pravděpodobnost bude hodně nízká. Test si udělej v den, kdy máš dostat MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 08:02

@Thomassss to je až 16.10.😣

• Citovat
  • Nahlásit
509
24.9.21 08:20
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, 19.9. mi skočila ms (byl to 5.den cyklu, celý mi trvá cca 32 dní) ten den, jsem měla pohlavní chráněný styk, ale kondom praskl(neudělal se), je možné otěhotnět z kapičky lásky? Hned jak jsme to zjistili, tak jsme přestali, chci se tedy zeptat, kdy si mám udělat těhotenský test? Je možné otěhotnět, když jsem měla zrovna po ms, ovu mám až za týden a šlo jen o kapičky lásky?

pravdepodobnost po styku v den posledni MS je velmi nizka, ne vsak nulova, stat se muze vse, ale byt tebou, jsem uplne v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 08:23

@JitulkaJ děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 08:26

@JitulkaJ sestřenici se stalo úplně to stejný den přede mnou, tak ji zrovna skoncila ms.. ted kdyz si vecer napiseme, tak nas obe boli bricho a kdyz na to myslime, tak je nam blbe, tohle vsechno bude nejspis ale stresem ze😀

• Citovat
  • Nahlásit
509
24.9.21 09:20
@Anonymní píše:
@JitulkaJ sestřenici se stalo úplně to stejný den přede mnou, tak ji zrovna skoncila ms.. ted kdyz si vecer napiseme, tak nas obe boli bricho a kdyz na to myslime, tak je nam blbe, tohle vsechno bude nejspis ale stresem ze😀

zadne tehotenske priznaky tak brzy citit nemuzes, fyziologicky to neni mozny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 09:37

@JitulkaJ vím vím, jen mě večer vždycky potěší, když napíše, že má celej den to stejný

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat