Kdy si vaše miminko nějak nastavilo režim spánku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lolaOV
Stálice 74 příspěvků 13.06.19 12:19
Kdy si vaše miminko nějak nastavilo režim spánku?

Ahojte maminky, máme doma 3týdenní miminko a tak nějak se mi zdá, že má spánek obráceně :D Přes den spí celkem pěkně, ale v noci je snad co hodku a půl vzhuru, pláče, takže jen kojím nebo nosím (na to si očividně zvyká :zed: ) apod. Máme ještě 2roční akční dítko, takže mi to dává poslední dobou celkem zabrat :D Nevím zda pomůže ho třeba nechat k večeru déle vzhůru, že potom bude lépe spinkat? Chápu že v takovém vedru se blbě spí :zed: V zavinovačce je, ale stále se kroutí, nevím či nezačíná trpět na bříško ještě k tomu :( Dr doporučila ještě kapky na bříško a že mám vysadit mléko které jsem pila asi 3× denně hrnek, že mu to nemusí dělat dobře, ale už asi týden ho nepiju a nic moc změna teda.

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11026 příspěvků 13.06.19 12:54

Já mám měsíčního a poslední týden se mu to už pěkně ustálilo, možná je to tím horkem, že je víc unavený, ale spí už prakticky celou noc v kuse, vzbudí se tak maximálně jednou, napije se a spí dal. Zavinovačku nemáme od narození, v té by se teď upek, máme doma 30 stupňů. Spí jenom v bodycku, když se v noci ochladí tak ho prikreju dekou. A na noc dávám espumisan kapičky, aby ho nebolelo břicho a byl klidnější.

Leniccccka
Povídálka 25 příspěvků 13.06.19 12:59

Mám 3 měsíční holčičku, je sice na UM ale spinká celou noc od cca 1,5 mesice, budí se jen nekdy kdyz má hlad.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 13.06.19 13:05

Cca po 6nedeli, kolem 2m

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 13.06.19 13:13

Hned po narozeni spala celou noc. Nedavsla bych zavinovacku, my mame i v noci 23 stupnu v byte. Staci overalel bavlneny. Dcera taky narozena v lete, nemela rada zavinovani vubev. Musi byt vice vzhuru pres den, ale ono se to lehce rika hur vykonava.

Aduš8
Kelišová 5233 příspěvků 13.06.19 13:25

Pokud je nutné zavinout, zkus spíš do velké tetrapleny, než do zavinovačky. Náš malý začal spát v noci během pár dní po návratu z porodnice, budil se cca po třech hodinách, to byl luxus. Ale se spaním má problém doteď jak přes den, tak přes noc a je mu rok a půl. Za měsíc se nám narodí druhé, tak jsem na to zvědavá :zed:

Heivka
Závislačka 4119 příspěvků 13.06.19 13:39

Mě hodně pomohla rada doktorky, když se děti vzbudily ve dne, tak jsem jim připravila „rozruch“ povídala jsem jim, mazlíčka je a podobně, v noci jsem rozsvěcela jen červené světlo nakrmit, pochovat, ale všechno potichu aby to byla co největší nuda. Po cca týdnu se začal režim obracet, ale já mám kliku že obě děti dobře spaly už od narození.

Váš příspěvek
Reklama