Kdy si zařídit kosmetičku a kadeřnici na maturitní ples?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačkaa33
Povídálka 15 příspěvků 21.07.19 11:47
Kdy si zařídit kosmetičku a kadeřnici na maturitní ples

Dobrý den, ples mám 18.ledna 2020. Chtěla jsem se zeptat, kdy je nejlepší si zařídit kosmetičku a kadeřnici? Asi je nejlepší tak říjen/listopad? Bojím se, aby to nezačali všichni zařizovat a já pak nevěděla kam :D

Reakce:
AnnieTRoj
Kecalka 374 příspěvků 21.07.19 11:49

Měli jsme loncem listopadu a zařizovala jsem v říjnu.

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 12:00

Tak zalezi na to kde bydlis, ptze neco jineho je to v Praze a neco jineho na malem meste :nevim: ja se na malem meste domlouvala s kosmetickou a kadernici dva mesice dopredu, jednalo se tedy o svatbu ne o maturak a kdybych prisla o tyden pozdeji, tak uz ani jedna nemuze..

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16207 příspěvků 21.07.19 12:25

Tak to klidně zařid v září :nevim:

AnnieTRoj
Kecalka 374 příspěvků 21.07.19 13:25

Ale zařizovala bych dřív, ta první byla hrozná. Zmalovala mě jak klauna. Naštěstí doporučila kamarádku a ta mě hned objednala. Ale může se stát, že ti jich nesedne víc.

Jeremi
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 21.07.19 14:33
@Kačkaa33 píše:
Dobrý den, ples mám 18.ledna 2020. Chtěla jsem se zeptat, kdy je nejlepší si zařídit kosmetičku a kadeřnici? Asi je nejlepší tak říjen/listopad? Bojím se, aby to nezačali všichni zařizovat a já pak nevěděla kam :D

Tak především není dobrý nápad to zařizovat někde, kde to nemáš odzkoušeno. Jestli máš dobrou kadeřnici, ke které chodíš normálně, tak se s ní domluv už klidně teď, jak dlouho dopředu se musíš objednat, když potřebuješ objednat na konkrétní večer. Případně si na nějakém stříhání o termín dřív vyzkoušejte, co budeš tak asi chtít učesat. S kosmetičkou (asi na líčení, že jo) platí to samé.

Váš příspěvek
Reklama