Kdy školy dostávají dotace pro asistenty pedagoga - Praha?

Anonymní
17.3.17 16:35

Kdy školy dostávají dotace pro asistenty pedagoga - Praha?

Prosím o zachování anonymity, jde o osobní informace. Děkuji :kytka:

Prosím, nemáte někdo tušení, kdy jsou školám vypláceny dotace na platy asistentů pedagoga? Mám ve smlouvě napsáno, že výplata mi bude zpětně proplacena, takže o peníze jako takové se nebojím. Ale hospodářka školy mi tvrdila, že obvykle se jedná jen o jeden měsíc zpoždění. Poslední výplatu jsem dostala prosincovou - v lednu. Čekala jsem tudíž, že v březnu dostanu výplatu za leden + únor. Bohužel jsem opět nedostala nic. Ptala jsem se tedy hospodářky, ona mi tvrdí, že neví, proč je takové zpoždění. Více méně se nejedná o extra velké peníze, ale jsou to peníze, které používám na splácení úvěru. Díky tomu zpoždění mi teď pomalu docházejí rezervy. Nevíte někdo, jak je to s dotacemi, konkrétně pro Prahu 4?
Začínám se obávat, že bych mohla ty peníze dostat zpětně třeba za půl roku a to už bych tedy byla finančně dost v háji :oops: :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16772
17.3.17 17:42

Slyším poprvé, že by se to takhle dělalo. Zatím na všech školách, co znám, je výplata normálně s ostatními a nikdo neřeší, kdy pošle kraj peníze. Takže každý měsíc v pravidelném termínu. Aby to bylo 2 měsíce zpětně slyším poprvé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9550
17.3.17 17:47

Tohle se opravdu ve skolstvi deje? 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10106
17.3.17 17:54

To by Vám měla škola proplatit normálně ve výplatním termínu jako všem ostatním. A ne čekat na dotace. Jste zaměstnancem školy? Nebo v jakém pracovně právním vztahu jste? Toto je na stížnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.17 18:43

Jsem zaměstnancem školy. Smlouvu mám na dobu určitou a je mi prodlužována právě prý podle toho, zda škola dostane na asistenty dotace. S tímhle dodatkem o proplacení dodatečně jsem smlouvu podepsala, takže s tím už asi nic neudělám. Ani si stěžovat nechci, mám tu práci moc ráda, hlavně děti ve své třídě.

• Nahlásit
  • Citovat
47504
17.3.17 18:51

Mam ve skole dva uvazky, s toho jeden, jako asistent pedagoga, ted od unora a penize za asistenta poslali normalne ve vyplate. My mame vyplatu kolem 10.v mesici. Akorat ne Praha, ale Morava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47504
17.3.17 18:54

Ale tady asi tez byl problem na kraji, protoze jsem slysela od vedeni, ze nekam museli volat, jak to bude s penezi pro asistenty, ze to zatim musi platit vlastne s tech penez co maji na bonusy. Takze nejaky zadrhel asi byl, ale pro zamestnance se to neprojevilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama