Kdy skončí roušky ve školách?

895
12.5.21 11:04

Kdy skončí roušky ve školách

Co myslíte, kdy přestanou děti (aspoň ty malé, prvostupnove) nosit roušky ve školách? Ze všech těch blbin co vymysleli mě tohle štve nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1680
12.5.21 11:08
@hulala píše:
Co myslíte, kdy přestanou děti (aspoň ty malé, prvostupnove) nosit roušky ve školách? Ze všech těch blbin co vymysleli mě tohle štve nejvíc.

Obávám se, že 30. června. Taky mi roušky vadí a jsem pro zrušení okamžitě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4099
12.5.21 11:20

Obavam se, že až s koncem školního roku a myslím, že budou i na podzim… A řeknou z preventivních důvodu :roll: testy budou, dokud se na nich bude dát napakovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
12.5.21 11:20

Taky myslím, že letošní školní rok je nezruší :? A na podzim se obávám další vlny, takže si od toho nejspíš neoddechnou. U nás ve škole je aspoň neprudí s pořádným nasazením, takže jí syn nosí pod nosem, to pomůže hodně ;) A aspoň si nekouše nehty při diktátu :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53491
12.5.21 12:29

Taky se obávám, že tenhle školní rok už ne. Přitom ty děti, sotva opustí školu, roušky odhodí a řádí spolu navolno na hřištích apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
12.5.21 12:33

Ja ti reknu kdy to bude az se rodicum rozsviti a nebudou delat ze je to v pohode a bude nejaky odpor, jinak to tu bude furt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1680
12.5.21 12:35
@quanavera píše:
Ja ti reknu kdy to bude az se rodicum rozsviti a nebudou delat ze je to v pohode a bude nejaky odpor, jinak to tu bude furt.

A jak ten odpor má vypadat? Když bez roušky je do školy nepustí. Taky mi to vadí, ale co s tím nadělám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
12.5.21 12:36

@lucik2011 kdyz vsichni nechaji deti doma, budou to muset resit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
12.5.21 12:39
@quanavera píše:
@lucik2011 kdyz vsichni nechaji deti doma, budou to muset resit
:mrgreen: :mrgreen: Tak určitě.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
12.5.21 12:40

Mě roušky taky štvou, ale nebudu trestat svoje dítě tím, že ho použiju jako prostředek k revoltě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 12:42

Moje mamka děti do školy prostě neposlala.

Děti se nechtěly nechat testovat a nosit respirátor. 6 a 8 třída.
Zkrátka napsala pravý důvod a učení jim bude zasíláno, docházet budou na přezkoušení.
Ve finále na ten měsíc otevřít školy, no nesmysl.

Je mi líto malých dětí, tam, kde rodiče musí do práce a nepřekryjí se s hlídáním. Ale snad učitelé mají rozum a po dětech to nevyžadují.

U nás ve školce např. děti roušky mít nemusely nikdy.

• Citovat
  • Nahlásit
809
12.5.21 12:47

@unuděná a na toto oni spolehaji, ze spousta rodicu chce aby deti uz sly po tak dlouhe dobe do skoly a proto si to nechaji libit, ale vubec si neuvedomuji ze takhle jim pripravi hroznou budoucnost, kde toto nikdy neskonci. Kdyby blbych par tydnu nikdo z deti nesel do skoly, zmenily by se podminky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
12.5.21 12:51
@quanavera píše:
@unuděná a na toto oni spolehaji, ze spousta rodicu chce aby deti uz sly po tak dlouhe dobe do skoly a proto si to nechaji libit, ale vubec si neuvedomuji ze takhle jim pripravi hroznou budoucnost, kde toto nikdy neskonci. Kdyby blbych par tydnu nikdo z deti nesel do skoly, zmenily by se podminky.

Ne, podle mě by byla hrozná budoucnost, pokud bychom další rok děti do školy neposlaly. Už teď to bude průšvih a projeví se to. A ne, není to tak, že JÁ chci, aby už tam chodily. Ony samy chtějí a přejí si to, jako 99 % dětí, které znám. Takže jim řekneme „sorry, stávka proti vládě, budeš doma“? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
12.5.21 13:00
@Anonymní píše:
Moje mamka děti do školy prostě neposlala.

Děti se nechtěly nechat testovat a nosit respirátor. 6 a 8 třída.
Zkrátka napsala pravý důvod a učení jim bude zasíláno, docházet budou na přezkoušení.
Ve finále na ten měsíc otevřít školy, no nesmysl.

Je mi líto malých dětí, tam, kde rodiče musí do práce a nepřekryjí se s hlídáním. Ale snad učitelé mají rozum a po dětech to nevyžadují.

U nás ve školce např. děti roušky mít nemusely nikdy.

Tak ve skolkach nemusely byt rousky nikdy, takze samozrejme je tam nemusely deti nosit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
12.5.21 13:08

@unuděná Deti z toho nemaji rozum, musis jim vysvetlit ze kdyz to vydrzite par tydnu do konce bude pak dalsi skolni rok lepe bez testu a rousek. Stejne uz toho ted moc nezachrani kdyz byly takovou dobu doma.Ale kdyz vidis ze je to marne a ostatni chodi tak je to tezke to chapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat