Kdy skončit v zaměstnání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miska 1990
Nováček 8 příspěvků 04.02.17 00:32
Kdy skončit v zaměstnání?

Dobrý den. jsem v 13+4 a stále pracuji. Pracuji jako obsluha v herně ale začínám z toho být dost unavená děláme dvanactky a i noční. Zajímá mě jestli mě lékař nechá na nemocenské když mi není dobře a hlavně spatne zvládám noční..jiná pracovní pozice pro mě není a bud to musím vydržet a nebo jít na nemocenskou..je to moje první těhotenství a bohužel nevím jak to funguje. moc děkuji za rady :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 04.02.17 01:06

@Miska 1990
Já dělala noční, tak jsem donesla papír od gynekoložky a přeřadili mě jen do dvojsměnného provozu. Netěhule si za mě ty noční braly. Ty nemůžeš mít jen denní směny? Na únavu si zvykej, té se jen tak nezbavíš. Pokud jinak nemáš problémy, co by byly na nemocenskou, v práci bych byla.

Miska 1990
Nováček 8 příspěvků 04.02.17 01:09

Mám žaludeční nevolnosti spis je mi proti srsti byt tu v zakourenem prostředí.. :(

Příspěvek upraven 04.02.17 v 01:21

Miska 1990
Nováček 8 příspěvků 04.02.17 01:21

@Russet Mám žaludeční nevolnosti spis je mi proti srsti byt tu v zakourenem prostředí.. :(

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 04.02.17 01:34

Lze být doma kvůli překážce na straně zaměstnavatele, ale muselo by jít o rizikové pracoviště a on by neměl jinou práci pro tebe. To nevím, jak se bere začuzenà herna. Pro mě fuj a asi bych tam nedělala ani před těhotenstvím.

Miska 1990
Nováček 8 příspěvků 04.02.17 01:36

@Russet moc děkuji za radu zkusím to probrat s lékařem :)

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 04.02.17 01:50

V zakouřeném prostředí bych tedy jednak ani nezačala pracovat, ale na tvém místě bych hlavně šla na neschopenku hned, jak bych o těhotenství věděla. :nevim: Proč to riskovat?

Miska 1990
Nováček 8 příspěvků 04.02.17 01:57

@Litta určitě mas pravdu to že mám těhotenské nevolnosti k tomu patří a s tím jsem i smirena…spis jestli mi tohle lékař vůbec napíše..neberu to tak ze těhotenství je nemoc ale jak říkám máme v práci hrozným vzduch a kouří se to a je mi lito toho miminka ze v tom musí být se mnou.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 04.02.17 02:00
@Miska 1990 píše:
@Litta určitě mas pravdu to že mám těhotenské nevolnosti k tomu patří a s tím jsem i smirena…spis jestli mi tohle lékař vůbec napíše..neberu to tak ze těhotenství je nemoc ale jak říkám máme v práci hrozným vzduch a kouří se to a je mi lito toho miminka ze v tom musí být se mnou.

Na jednu stranu je úctyhodné, že se hned netoužíš válet doma, ale vážně, ten kouř je pádný důvod pro to tam netrávit čas. Pokud není možné tě přeřadit na jinou práci, tak se nedá nic dělat. Lékař ti to jistě napíše, neboj.

Miska 1990
Nováček 8 příspěvků 04.02.17 02:02

@Litta moc děkuji za radu vůbec nevím jak tohle funguje a nechci před doktorem vypadat jako ze jsem těhotná a musím být hned doma.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 04.02.17 02:05
@Miska 1990 píše:
@Litta moc děkuji za radu vůbec nevím jak tohle funguje a nechci před doktorem vypadat jako ze jsem těhotná a musím být hned doma.

Tipuji, že se spíš bude divit, že jsi o to nepožádala hned na první kontrole. ;) Dej pak vědět. Držím palce, aby to nebyl problém ani u lékaře, ani u zaměstnavatele. A neměj výčitky. :kytka:

Miska 1990
Nováček 8 příspěvků 04.02.17 02:10

@Litta určitě dam vědět. snad mi to napíše a jestli ne tak jen další důvod proč vyměnit lékaře skoro vůbec mě neinformuje a prijde mi jako bych ho mou návštěvou obtěžovala.

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 04.02.17 07:25

Chápu že nechceš dělat v zakouřené herně.

ale zaměstnavatel ti má dát nerizikovou práci - to jsou jednak denní, jak je to se zakouřeným prostředím nevím. pokud pro tebe takové místo nemá, tak máš nárok zůstat doma se 100 procenty platu.

protože když půjdeš na neschopenku, tak jednak jsou menší peníze a jednak několik měsíců vycházek. a to je docela opruz.

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 04.02.17 07:31
@Miska 1990 píše:
@Litta určitě dam vědět. snad mi to napíše a jestli ne tak jen další důvod proč vyměnit lékaře skoro vůbec mě neinformuje a prijde mi jako bych ho mou návštěvou obtěžovala.

Budeš se divit, ale sestra před deseti lety jako těhotná servírka v kuřácké hospodě taky u doktorky hned s neschopenkou nepochodila. Pak měla opravdu problémy, tak byla doma.

Miska 1990
Nováček 8 příspěvků 04.02.17 07:44

Holky máte pravdu nebudu nic riskovat domluvím se s doktorem pro mě je teď nejdůležitější miminko uvidím co na to lékař řekne a když mi nevyhovy zatlačim na šéfa.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >