Kdy spí vaše 6měsíční děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cocka nasladko
Kecalka 395 příspěvků 02.11.18 22:04
Kdy spi vase 6mesicni deti

Zeny, prosim.

Pripadam si neschopne a snazim se tomu prijit na kloub. Uz druhe dite mi proste nespi a ja se fakt desim toho, ze budu zase cekat rok, nez se zacne budit „jenom“ dvakrat trikrat za noc. Takze me napadlo - rika se, ze denni spanek ovlivnuje nocni spanek, takze - pokud mate pocit, ze vase pulrocni deti dobre spi (tzn rekneme, ze se budi max trikrat za noc) - jak spi pres den? Kdy vstavaji, po kolika hodinach jdou zase spat?

Nas kluk vstava cca v 7:30
Ranni spani 9:45-10:30
Odpoledni spani 13:30-15:00
Vecer usina v 19:00

Je kojeny, k obedu dostava zeleninu, cca 100g zatim. Dudlik nema a nechce.

Nejaky napad? :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Limi123
Závislačka 3558 příspěvků 02.11.18 22:11

@Cocka nasladko a jak ti nespi v noci? Chce jen cucnout a zase spi, nebo se budi a je vzhuru?

andrejika
Povídálka 48 příspěvků 02.11.18 22:14

Jééé takové krásné spaní!! My máme nespavce, bohužel například dnes vstával ve 4:40 :,( Kojím asi 3× za noc ( má 9 měsíců), přes den spí 2×, cca v 8 - 9 denně, pak zhruba 13 - 14 hodin denně. Usíná v 19:30. Ale to noční kojení a brzké každodenní vstávání mne zničí…

Limi123
Závislačka 3558 příspěvků 02.11.18 22:17

Jinak mne se 8 mesicni budi hodnekrat za noc, vzdy si jen cucne a spi dal. A jsem si jista, ze to je zvyk. Jinak spi zhruba stejne, jako tve sestimesicni a obcas si da jeste pul hodiny odpoledne. Az se budu chtit vyspat, asi mu budu muset uplne zrusit nocni kojeni. Zatim spi na matraci vedle me a zas tak moc mi to nevadi, jen se k nemu privalim, nakojim a zase se odvalim.

Příspěvek upraven 02.11.18 v 22:20

Veru1987
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 02.11.18 22:19

Kolikrát se budi v noci? Takto to spaní vypadá ok. To mi tak nějak taky dcera spala přibližně.

Limi123
Závislačka 3558 příspěvků 02.11.18 22:22
@Veru1987 píše:
Kolikrát se budi v noci? Takto to spaní vypadá ok. To mi tak nějak taky dcera spala přibližně.

Treba mne se za noc s timto obdobnym dennim spanim, jako ma zakladatelka, budi 8 mesicni tak 10 az 15× za noc.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 02.11.18 22:25

Šílené, obdivuju vás holky. Mám 4M kluka, vstává v 8, dopo spaní 10:30-11:30, odpo spaní mezi 13:30-15:00 a ještě spi od 17:15-18:00 a spát chodí ve 20:30 a budí se mi na jedno krmeni. Ale teda není kojeny :( držím palce, ať se to brzy zlepší! :kytka:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 02.11.18 22:26
@Limi123 píše:
Treba mne se za noc s timto obdobnym dennim spanim, jako ma zakladatelka, budi 8 mesicni tak 10 az 15× za noc.
šílené. Já to neznám. Mě se dcera od narození budí jednou. Ccca kolem 2-5 ranní, vypije mlíko a spí dál. Má to tak od narození a stále. Už jsou ji dva roky a kousek. A ráno vstáváme kolem 7-8, večer jde spát před 20hod. Přes den už ted spí jednou denně, cca 2-2,5 hodiny. V půl roce spala dvakrát denně cca po 1,5hod.

Limi123
Závislačka 3558 příspěvků 02.11.18 22:31
@Veru1987 píše: šílené. Já to neznám. Mě se dcera od narození budí jednou. Ccca kolem 2-5 ranní, vypije mlíko a spí dál. Má to tak od narození a stále. Už jsou ji dva roky a kousek. A ráno vstáváme kolem 7-8, večer jde spát před 20hod. Přes den už ted spí jednou denně, cca 2-2,5 hodiny. V půl roce spala dvakrát denně cca po 1,5hod.

Tak ja vim, ze to kdykoliv muzu behem 2 dnu zrusit, u prvniho syna jsem to tak take udelala, kdyz uz se mi budil v roce co 20 minut. Treti noc spal celou, stacilo, ze jsem mu ty 2 noci to mleko proste nedala. U tech deti je to o zvyku. Ale dite pritom place, tak porad doufam, ze u druheho se to zlepsi samo. Ale jestli to bude jeste v roce totez, jako ted (u prvniho to tak bylo, s vekem se to jen zhorsovalo), tak mu to mlicko proste jednou v noci nedam a rychle se vyspime oba :-) Uz jenom to vedomi, ze k nemu takhle vstavam dobrovolne a muzu to kdykoliv zrusit, dela, ze me to ani nevycerpava (nehlede na to, ze jak jsem psala, mam ho na vedlejsi matraci vedle sebe a jen se k nemu prevalim a pak zase zpet a pritom spim).

paandatko
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 4 inzeráty 02.11.18 22:34

Mam teda trosku starsi, ma 8 mesicu. A taky uz druha v poradi co nespi, spi teda jeste hur. Vstava v 6:30 a spi 8-9, 11-12, 14:30 - 16. Chodi spat v osm. Vetsinou se do pul hodiny vzbudi a uspavam ji i hodinu. V noci se budi jak kdy, nekdy jen na prso 2×-3×, nekdy je vzhuru treba od 1-3.
Jeji bratr spaval pres den podobne a v noci se od 2 m budil jen na mleko a spal dal. Celou noc spi od dvou let, kojeny skoro do 3.
Myslim, ze je to i povahou, dcera je moc akcni, od 6m lozi, v 7m si stoupla a v noci to trenuje. :mrgreen:
Nejsi v tom sama :kytka:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 02.11.18 22:34
@Limi123 píše:
Tak ja vim, ze to kdykoliv muzu behem 2 dnu zrusit, u prvniho syna jsem to tak take udelala, kdyz uz se mi budil v roce co 20 minut. Treti noc spal celou, stacilo, ze jsem mu ty 2 noci to mleko proste nedala. U tech deti je to o zvyku. Ale dite pritom place, tak porad doufam, ze u druheho se to zlepsi samo. Ale jestli to bude jeste v roce totez, jako ted (u prvniho to tak bylo, s vekem se to jen zhorsovalo), tak mu to mlicko proste jednou v noci nedam a rychle se vyspime oba :-) Uz jenom to vedomi, ze k nemu takhle vstavam dobrovolne a muzu to kdykoliv zrusit, dela, ze me to ani nevycerpava (nehlede na to, ze jak jsem psala, mam ho na vedlejsi matraci vedle sebe a jen se k nemu prevalim a pak zase zpet a pritom spim).

Já bych se tak ráda už UM zbavila. Před pár měsíci už to bylo, že se na mlíko pár dní nevzbudila. říkala jsem si super, a že už nedám prostě. Vzbudila se ve 4 ráno, brečela, fňukala do 6 kdy jsem to vzdala… ona vypila blbou 90tku… řekla mi dobrééé vzala dudlík a spala… nechápala jsem že ji stačilo necele deci.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 1 inzerát 02.11.18 22:37

@Verurizeckova máme to hodně podobné - 6M holcicka, ale kojená. Vstává v 7, spánek 9:00-9:45, 13:00-14:00 někdy i déle, 16:45-17:30. Večerní spánek startuje kolem 20:15. Budí se jednou na kojení, zhruba ve 4:30. Pak už spí se mnou v posteli až do rána.

Limi123
Závislačka 3558 příspěvků 02.11.18 22:41
@Veru1987 píše:
Já bych se tak ráda už UM zbavila. Před pár měsíci už to bylo, že se na mlíko pár dní nevzbudila. říkala jsem si super, a že už nedám prostě. Vzbudila se ve 4 ráno, brečela, fňukala do 6 kdy jsem to vzdala… ona vypila blbou 90tku… řekla mi dobrééé vzala dudlík a spala… nechápala jsem že ji stačilo necele deci.

Syn se takhle budil jeste pred mesicem kolem pate na mlicko. Ale to jsem si zpusobila asi v roce a pul sama, kdyz byl nemocny. Ted uz se mesic nebudi, je mu dva a trictvrte. Nevyhodou je, ze jak se prestal budit v 5 na mlicko, tak se misto toho budi mezi patou a sestou finalne (predtim se budil pred sedmou). Spat chodi v 9 az v 10, takze ma ani ne 8 hodin nocniho spanku.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 02.11.18 22:45
@Limi123 píše:
Syn se takhle budil jeste pred mesicem kolem pate na mlicko. Ale to jsem si zpusobila asi v roce a pul sama, kdyz byl nemocny. Ted uz se mesic nebudi, je mu dva a trictvrte. Nevyhodou je, ze jak se prestal budit v 5 na mlicko, tak se misto toho budi mezi patou a sestou finalne (predtim se budil pred sedmou). Spat chodi v 9 az v 10, takze ma ani ne 8 hodin nocniho spanku.

Dceři jsou 2 a 4m. a spát chodí před 20, vypije to svoje ranní mlíko a spíme právě ještě cca do 7-8. A přestal se budit sám?

Limi123
Závislačka 3558 příspěvků 02.11.18 22:50
@Veru1987 píše:
Dceři jsou 2 a 4m. a spát chodí před 20, vypije to svoje ranní mlíko a spíme právě ještě cca do 7-8. A přestal se budit sám?

Jj, prestal sam. Ale ja mu uz na konci to mlicko hodne redila, tak mozna je to i tim (ale budil se dlouho i na to redene). Asi ve dvou a pul jsem zkousela to mlicko mu nedat, vzdycky treba jednou dvakrat si to nechal vysvetlit a pak zase plakal, tak jsem to vzdala a davala jsem mu ho dal. A pak se najednou na nej budil jen obcas a ted uz treba jen jednou za tyden.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >