Kdy ste otehotneli po revizi

Anonymní
27.3.21 20:49

Kdy ste otehotneli po revizi

Ahoj holky, v rijnu sem byla na revizi kvuli nemocnemu miminku neslucitelne s zivotem byla sem ve 13tt znovu snazit sme se zacli v pulce prosince. A stale se nedari znama mi doporucila femibion tak ho beru druhy mesic. Mam tri dny do ms uz sem si delala nadeje ze by se mohlo zadarit ale po vycurani bylo trochu krve takze nadeje odesla. A zajima me kdo ste si prosel revozi jak dlouho vam trvalo nez se vam zadarilo?
Ja uz zacinam ztracet nadeji prvni tehu se nam podvedlo hned druhy mesic od snazeni a ted to proste nejde :cry: dekuju za odpovedi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4056
27.3.21 21:02

Po 3 měsících. Hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
973
27.3.21 21:03

Na jednu stranu tě chápu, taky jsem si nepřála nic jiného, než být zase těhotná, ale 3-4 měsíce snazeni nejsou nic hrozného. Já otěhotněla pátý cyklus a až zpětně jsem si uvědomila, že dřív prostě tělo nebylo připravené. Měla jsem po revizi hodně silnou menstruaci, až po několika měsících se mi to srovnalo, v říjnu jsem měla normální slabší MS a další už nepřišla. Neboj, ono se to povede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 21:08

@Pegus no od konce listopadu co mam mesicky je mam taky hodne silny ale bezbolestny driv sem mela tak normalne ze dva dny silny a pak slaboucky a bolestnou a ted mam cely cyklus silnou a pak jako kdz utne

• Citovat
  • Nahlásit
16004
27.3.21 21:08

Po roce od revize. Ale revize mě a manžela natolik dostala, ze jsme se začali snažit zhruba po pul roce, takze těhotenství po zhruba 5-6 cyklech snažení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4637
27.3.21 21:22

Doktor doporučoval počkat pár měsíců i kvůli psychice, chtěl mě nechat ještě doma tak dlouho, jak budu chtít. Ale poplakala jsem si, odsmutnila a po 14 dnech šla zase do práce. Prostě normální život a další těhotenství se povedlo asi hned po cca 4 měsících, ani nevvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
1.4.21 00:19

@Pegus Ahooooj. Tak jsem to emimino po těch 4 měsících zase zapla, od ty doby co jsem prodělala Revizi, byly jsme spolu ve skupině Srpňátka 2021. Jak se ti daří? :oops:
U nás zatím žádné změny, ale třeba ten duben bude hojnej… Uvidíme. Já jsem se od diskuzních for úplně odloučila, nějak mi bylo hůř, když jsem to tu pročítala… Teď jsem v pohodě a uvidíme, kdy se zase zadaří. Dej vědět… Jestli si mě pamatuješ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.21 09:49

Ahoj, já jsem rok po revizi a zatím se nezadařilo. Akorát 4. měsíc po revizi jsem měla 5 dní zpoždění, udělala jsem si tt, pozitivní, ale další den jsem to dostala :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
1.4.21 11:35

@Velešínka držím palce, aby to brzo vyšlo. Já byla na revizi 3.12.20 a teď jsme řekli, že to zkusíme… Nechci se na to vůbec upínat, na. orvni dceru jsme si museli počkat taky skoro rok, paradoxně to druhé těhotenství vyšlo hned na první dobrou… Uvidíme. Hodně Štětí. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
1.4.21 12:27

@T3r3zi3 ahoj, taky jsem byla ve skupině Srpňátka, ale bohužel to v lednu nedopadlo. Zatím jsme to ještě znova nezkoušeli, nějak jsme ani nechtěli a měla jsem nějaké zbytky v děloze, tak to ani nebylo vhodné. V dubnu jsme chtěli začít, ale jdu se očkovat na covid, tak to odklademe na květen nebo červen 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.21 13:29

@T3r3zi3 Děkuju. Tobě taky držím palce, může se tě zeptat, kolik ti je let? Mně je 31, snažíme se 2 roky. Zrovna dneska jsem to dostala, tak z toho mám zas depku :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
1.4.21 14:04

Ahoj holky, ja potratila loni v cervenci v 17 tt. a take jeste nejsem tehotna. Dnes jsem 1DC, tak se tesim na dubnove snazeni. Vsem drzim moc palce, musime verit a ono se to povede. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
1.4.21 17:05

@Velešínka ahoooj. Mě je 31… Bylo mi teď v březnu…proč? :-)
U mě byly nezdary s početí první dcery zapricene stresem. Měla jsem nervy z práce, tahala jsem si to domu… Pak jsem dala výpověď a byla jsem do měsíce těhotná. Jestli víš že jste oba zdraví a není tam nějaký zdravotní problém, zkus se zamyslet jestli jsi jinak spokojená a nemáš z něčeho nervy nebo nějaký náročný období. Nechci dělat chytrou, jen vím z vlastní zkušenosti, že hlava dokáže způsobit hodně velký potíže. :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
1.4.21 17:11

@Ivusska777 ahoj. Tak to mě mrzí. Ty brdo od doby co jsem taky potratila je okolo mě tolik holek co si tím proslo a to i z blízkého okolí :( nikdy dřív jsem neslyšela, že by to bylo tak časté. Je mi líto, že to nedopadlo… Tak se třeba dočkáme zimních prcku. Jinak to chápu, že to chceš odložit, když máš jít na očkování… Já jsem řekla, že tomu nechám volný průběh… Doktor mi na kontrole po sestinedeli řekl, že mám počkat tři cykly a pak můžeme. V březnu už jsme se nechránili, ale kdy mám ovulaci budu zjišťovat až teď v dubnu/ po ty revizi se mi trochu změnila délka cyklu…OVU by měla být teď o víkendu, max v pondělí, tak uvidíme. A pak už to nebudu hlídat a nechám tomu volný průběh. Nechci se tím nervovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
1.4.21 17:12

@sarah1618 ahoj i tobě přeju, aby to vyšlo… Já jsem 14. DC tak uvidíme o víkendu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat