Kdy ste zařadili při kojeni do jídelníčku smažená vajíčka

Anonymní
25.1.20 06:36

kdy ste zařadili při kojeni do jídelníčku smažená vajíčka atd cv

Ahoj, holky vy co kojite jíte normálně smažená vajíčka, atd…? Pokud ne nebo ste nejedli kdy ste to všechno zařadili normálně do jídelníčku? Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

289
25.1.20 06:41

Jedla jsem normálně. Proč by se nemohli vajíčka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8629
25.1.20 06:48

Jim všechno úplně normálně. Nikdy jsem se nijak neomezovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
25.1.20 06:49

Smažená vajíčka můžeš. Akorát bych je nedělala tak napůl syrová jak to některý lidi dělají, ale osmožit úplně „do sucha“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
2354
25.1.20 07:03
@Anonymní píše:
Ahoj, holky vy co kojite jíte normálně smažená vajíčka, atd…? Pokud ne nebo ste nejedli kdy ste to všechno zařadili normálně do jídelníčku? Díky :)

To se ptáš kvůli bolení bříška a pod tím „atd.“ je myšleno zelí, čočka, hrách, čerstvý chleba, případně syrový česnek apod.? Protože vajíčka jsem neslyšela, že by byly nějak na škodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11204
25.1.20 07:49

Jedla jsem vzdycky vsechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 08:04

Já se hlídala do cca 4 měsíců dítěte, ani ty vajíčka jsem nejedla, ale po tom už vše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7518
25.1.20 08:08

Ja nejedla nic kynuteho, protoze po tom zarucene nasledovalo nocni krouceni a rev. Zbytek diteti nic nedelal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4646
25.1.20 08:17

Jediná věc, kterou si nedám, je kafe večer. To už se mi vymstilo nočním mejdanem. Nebulela, ale veselila se do noci. :lol: Jinak vejce jím stále :palec: Jím i čočku, hrách, rajčata, čerstvé pečivo, nic není problém. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12562
25.1.20 08:17

Jedla jsem všechno. Jen jsem první měsíc hlídala luštěniny. O vajíčkách jsem vůbec nepřemýšlela, že by mohl být problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 08:21

Jedla jsem všechno, jen jsem prvních pár měsíců nepila kafe s kofeinem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2025
25.1.20 08:30

Mě je od porodu z vajíček těžko a špatně, jediný co můžu je chleba ve vajicku. Nechápu to. Ale jinak sem tak po měsíci kojení jedla všechno a bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
263
25.1.20 08:33

Také jim vše i luštěniny (Od cca 2 měsíce), jen to večerní kafe, jak tu někdo psal nebyl dobrý nápad :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 08:38

@mau-mau @sophie11 já měla včera slabý kafe po čtyřech měsících, asi v 17hodin. Malá spala krásné, usla brzo. Ale já čumákovala do dvou do rána :zed: až mě to překvapilo.

Jinak teda jim všechno, kromě luštěnin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14469
25.1.20 08:57

Tak vajíčka mě ani nenapadla nejíst :nevim: nevim co by na nich mělo být škodlivého pro kojení :think: akorát já je teda nesmažím na oleji, ale jenom na sucho na nepřilnavé pánvi. Jestli se bojíš jakože syrového vajíčka, tak je prostě smaž déle, aby byl žloutek pořádně tepelně opracovaný. Jinak jim všechno krom syrové cibule a zelí, to malému nedělá dobře, ale to si musíš sama vyzkoušet co tvému dítěti sedne a co ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama