Kdy stihle po porodu?

131
31.12.05 21:05

Kdy stihle po porodu?

Ahoj,

chtela jsem se zeptat, jak dlouho vam trvalo, nez jste se dostaly do stejne formy, jako pred otehotnenim? Nejde mi ani tak o vahu, ta o nicem moc nevypovida.

Jsem jiz temer 4 mesice po porodu, plne kojim, hodne papkam, necvicim /doma se nedokopu a abych nekam jezdila cvicit, na to zatim cas neni/ a mam stale pneumatiku kolem pasu - pred otehotnenim jsem mela temer propadle tvrde bricho, takze na to nejsem zvykla. Obecne ani nemam problemy s nadvahou , spise naopak. Mam navic jen asi 3kg, ale bricho je uplne povolene.

Je vubec mozne se takoveho „vaku“ zbavit? Kdy a jak se vam to podarilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1436
31.12.05 21:45

Lucys tak to by aj mna zaujimalo :-)) ja mam tiez furt tu hnusnu pneumatiku!! Pred tehotenstvom som sice nebola nejaka modelka, ale taka normalna postava boky, stehna. No a teraz boky a stehna este aj opadly ale to brusisko je furt! A pred tym som mala ked nie preliacene, vysportovane, tak aspon take normalne ploche.
Tak baby piste, kedy to zmizne :D ak vobec.
No a vahu mam uz dost davno predtehotensku asi tak pol roka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
1.1.06 11:04

jojo, mám stejný problém, pevné břicho jsm teda nikdy neměla, po porodu jsem kojením krásně zhubla, ale povolená kůže na břichu mi visí furt. Já se obávám, že nic jiného než denně posilovat břicho nám nepomůže…už jsem si to dala jako novoroční předsevzetí:)
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
1.1.06 11:12

Ahoj, ja se te „pneu“ zbavila kolem 10m male, ale musela sem kvuli tomu zacit hubnout+cvicit, ale cvicila sem uz od 14dne od porodu. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
1.1.06 11:36

Já teda měla štěstí. Na svou váhu jsem se dostala cca za 4 měsíce. Břicho taky ok ( tak trošku volnější kůžička je ale nevisí :D .) Hodně jsem chodila ( i v těhu ) a chodím ven . S kočárem je to docela makačka hlavně v kopečkách. JInak se věnuju rekreačně koníčkům, to je menší posilovna na všechny partie :lol: . Cvičení doma nepraktikuji - nebaví mě to. Jinak si myslím, že by bylo třeba dobré plavání. Ale to chce mít čas a bazén poblíž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
843
1.1.06 12:37

no, mne tá pneumatika zmizla sama asi tak do 2 mesiacov po porode - bola som chudšia ako pred tehotenstvom :wink: :) takže kožička nevysí…
no ale teraz, cez sviatky keď som začala ešte viac papkať /jem furt hodne/, tak je cítiť, že to už nie je také pevné a nedrží tak dobre a teda bruško mi trochu narástlo… ale to je z jedla :oops: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.1.06 17:09

ahoj, ja teda pekne ztloustla cca 21 kilo, vahu uz mam nyni mensi nez pred tehotenstvim, ale tu pneumatiku mam porad trochu, podle me se musi hlavne cvicit.. coz me nebavi :) Samo to preci „neodpadne“, musi se to nejak zpevnit.
R.

• Nahlásit
  • Citovat
631
1.1.06 17:19

Ahojky,
tak já při těhotenství přibrala 26kg. Byla jsem před otěhotněním hubená 54kg na 171cm. Mám 9měsíců po porodu pneumatiku velkou (šíleně popraskanou a to jsem 3×denně mazala) a 4,5kg navíc. :( . Začala jsem před měsícem chodit na hodinu a půl cvičit a jde to krásně dolů. Omezila jsem i jídlo. Do léta to musim dát dolů, abych vypadala trochu dobře v plavkách :lol:
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
1.1.06 17:27

Tak já mám pořád trochu povolené břicho,ale váha byla asi 4 měsíce po porodu pryč.Měla jsem +15 kg,už týden po porodu bylo dole 10 kg a ten zbytek šel dolů stylem +-1 kg za měsíc.Teď mám 55 kg. Žravá jsem šíleně,cpu se,ale jak často kojím,tak to jde dolů tak nějak samo.Stejné to bylo i po prvním porodu.
Je to asi hodně nespravedlivé,někdo cvičí,nejí a nehubne :( a někdo(jako já) se nemusí vůbec snažit a jde to samo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
1.1.06 21:11

Tak holky,

vubec jste me nepotesily :-) . Ja cekala, jak tady budete psat, ze treba
po 6 m. /po kojeni/ se vsechny spicky samy ztrati a ono nic.

Tak asi fakt budu muset prestat „papkat cokoladky“ a zacit posilovat brisko.
Je fakt, ze po porodu jsem byla hrozne hubena /krome toho briska/, ale co jsem doma, jsem se strasne rozezrala a vaha sla mirne nahoru. Kdyz stojim, tak to docela jde, ale jakmile si sednu a povolim se, tak se nestacim divit, co mi to „tehotenstvi“ prineslo.

Mam ale velkou motivaci - brzy bychom chteli mit druhe miminko, tak nez znovu otehotnim, tak to musi byt pryc - jinak by narostlo jeste vetsi :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
2.1.06 13:18

Ahoj, mně váha (asi 21kg) odešla během prvních čtyř měsíců¨, ale bříško se nějak srovnává až teprve teď deset měsíců po porodu - není to sice moje úžasné tvrdé bříško, které jsem mívala :cry: , ale pneumatika už tam není a snad se to pomalu lepší; necvičím, není čas (bez teplé vody a bez odpadu a s chozením do školy moc nestíhám), i když na nedostatek tělesného pohybu si stěžovat nemůžu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17026
2.1.06 13:34

ahoj holky,
chcete postrasit?
tak ja byla po porodu hubena docela brzo(do mesice)bez prace a docela dost,az moc.Co ja snedla by nesnedl lecktery chlap a kg sly furt dolu..No jo,metabolismus jsem mela vzdy dobry,docela jsem se pred rokem na vanoce pnula pychou,jake male kalohoty si po porodu muzu koupit…kalohoty uz vuubec neoblecu,pneumatika je siiiilena.Prestala jsem kojit,najela na HA a je ze me jedna velka pneumatika :oops: :oops: 8O.Na cviceni jsem lenoch,nikdy jsem ho nepotrebovala,ale co to moje telo dela,to uz je fakt hruza a budu s tim muset jeste pekne hybnout(app,cim min jim,tim je pneumatika vetsi..to je mi ale divna umera!!!)
To jsem vas uricte nepotesila,ze?..ale ja myslim,ze u me to bude krapet i tema hormonama.a nebo ze bych starla :D :D ??
Navrhuju s pneumatikama zatocit!a asi nezbyva nic jineho,nez jim vyhlasit valku :D :D 8)
hezky den

Any

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
2.1.06 19:32

Any, nech si určitě vyměnit HA!!! Já jsem jednu dobu ještě před těhu brala Cilest a za 3 měsíce jsem měla o 11 kilo víc, po změně antikoncepce se kilča zase sama „odpařila“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama