Kdy tahle situace proboha skončí?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1546
5.3.21 21:40

Já věřím že se začnou otevírat obchody v tom dubnu, děcka půjdou do škoy, ono zase budou dělat na léto jako že nic, koronavir pojede na dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3821
5.3.21 21:41
@Anonymní píše:
A nezlob se, zakladatelko, ale se 4 dětmi si pořídit další mimi, co jsi čekala? To je dost o nervy i bez covidu…

No to je dotaz.. 2 má z prvního manželství, 2 má současný partner z předchozího vztahu. Že by chtěli spolu dítě? Co je na tom divného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 21:44
@Kolarkaa píše:
No to je dotaz.. 2 má z prvního manželství, 2 má současný partner z předchozího vztahu. Že by chtěli spolu dítě? Co je na tom divného?

Divného na tom není nic, ale čtyři děti a k tomu mimino prostě zahul je. Tomu se nemůže zakladatelka divit :nevim: Asi vic zapojit partnera nebo nevím. Do tolika dětí snad museli jít s tím, že sranda to nebude.

• Citovat
  • Nahlásit
599
5.3.21 21:45

Máš toho dost i bez covidu :hug:. Radu nemám, nezbývá než vydržet a nezbláznit se. Nespící plačící kojenec, kterému nevíš jak pomoct je záhul sám o sobě. Do toho distanční výuka s dětmi, které hůř spolupracují a potřebují pomáhat. Nemáš to lehké. Já si také už občas musím zanadávat, každý někdy potřebuje, takže tě chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8155
5.3.21 21:46
@Anonymní píše:
Dobrý večer, už dlouho přemýšlím kdy tahle hrozná doba skončí, jenže jaksi nevidím světlo na konci tunelu. Vím, že odpověď zřejmě neznáte ani vy. Přišla jsem si spíše vylít srdce, svoje blízké tím otravovat nechci protože toho mají samí nad hlavu. Z předešlého manželství mám dvě děti (10,12), se současným manželem mám 7 měsíční dceru. Do toho má ještě manžel dvě děti ve střídavě péči. Takže se defacto musím starát o pět děti, všichni jsou pořád doma. Když děti vyháním aby šli ven, tak mě neposlouchají, doma to u nás vypadá jako v blázinci. Všichni děti nezvládají distanci výuku, musím jím pomáhat s úkoly a hlavně se samotným učením. Dcera navíc neustále pláče, běhám sní po doktorech a nikdo neví důvod.Jsem už totálně vyřízena, jak psychicky tak i fyzicky. V noci spím tak tři hodiny, protože že se dcera pořád budí a brečí. Nemůžu si odpočinout ani během dně, musím se starát o děti a dohlížet aby nedělali blbostí. Dřív jsme aspoň s dětmi jezdili k sestře na statek, kde děti blbli a sestra mi pohlídala malou, tak jsem si tam pořádně odpočinula. Teď ale kvůli dementimu opatření (zákaz cestování mezi kraji) nemůžeme ani tam. Už mě tahle situace velmi ubiji, vím že kdyby nebyli takové blbé opatření a já bych v klidu mohla jít do kavárny, na nákupy, ke kadeřnici, na výlet a hlavně děti do školy byla bych na tom mnohem lépe. Dřív jsem se spoléhala na očkování, ale manželovi před pár dny zemřela babička na covid a to už byla očkováná oběmi dávkami. Jsem ztratila veškerou naději a někdy mám chuť už všechno skončit…

není ta malá „jen“ vynervovaná z Tebe? Pokud se neuklidníš ty, bude ve stresu i ona.
Mimina toto vycítí.
A všechny matky tady mají domácnost, nějaké to dítko ve škole, nově i předškoláka na distančce :roll: k tomu vlastní práci, některé studují.
Tím neříkám, že toho nemáš málo, ale všude je něco

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8027
5.3.21 21:59

@zudina možná kdyby to někdo takto napsal v tom březnu a nebo v létě, tak si řeknu, že mu přeskočilo, ale pravdu je to už takové, že mám pocit, že to nebude jen tak hned za náma.. V lednu byla iskuse s dvěma biology, a oba se shodli, že to bude jak na houpačce, ale že nemáme očekávat letošní Vánoce, že budou jako dřív..
Dokonce jeden známý na FB sdíllel nějakýd dokument, opravdu z nějakého zdravotnického prostředí,, překlad byl v angličtině nějaká britská nemocncie a bylo tam uvedeno covid plán 2020-25, i když nejsem nějaký co vyloženě věří na ilumináty, a různé ty ještěry- ted nevím to jméno,, tak toto mě docela zaskočilo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5132
5.3.21 22:01

Asi to slyšet nechceš ale to miminko je z tebe vystresované a z toho prostředí ve kterém žije!!! Miminko potřebuje klidnou maminku, usměvavou, pohodovou a klidné prostředí!!! Máte hodně děti. Udělejte si v tom ted nějaký systém. Odhlaš děcka ze školy na po, ut… mějte 4 dny „klid“…dejte si vše dokupy… rozděl pak úkoly kdo co bude dělat a o co se bude starat. Je jich hodně. Třeba zapřáhnout všechny děti. Vynést smetí, umýt utřít nádobi, utřít prach, povysávat… každý něco. Nebude to dokonalé ale to je fuk! Hlavně klidek, pohodička.
Ty děti jsou velké musí fungovat, poslouchat!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.3.21 22:06

@Veru1987 to je rada nad zlato odhlasit deti ze skoly, vzdyt to bude s nimi muset dodelat!!! A to je ani neposimra vedomostmi ucitelka, ktere by se mohly pripadne neco zeptat…vse bude jen na ni, aby detem vysvetlila…to si to super zorganizuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5132
5.3.21 22:10
@Bibinka.zvonilka píše:
@Veru1987 to je rada nad zlato odhlasit deti ze skoly, vzdyt to bude s nimi muset dodelat!!! A to je ani neposimra vedomostmi ucitelka, ktere by se mohly pripadne neco zeptat…vse bude jen na ni, aby detem vysvetlila…to si to super zorganizuji…

mluvím o dvou dnech… at si udělají doma klídek, domluví si co a jak… mají tam chaos a zmatek a pět dětí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2072
5.3.21 22:13
@zudina píše:
Možná to neskončí nikdy. Děti už nikdy nepůjdou do školy, on-line výuka bude standard. Dospěli co mohou převážně budou na home office. Restaurace v podstatě zaniknou. Budeme se scházet jen tajné. Dobre časy už jsou asi navždy pryč. Nemyslím si ze to skončí. Asi je to nějaký převrat světa.

A tak jasne, ze skonci. Bud promorenem, nebo proockovanim populace. Stejne jako honkongska chripka treba.

Proste jen hrozne zmekli pohodlnym zivotem. Nase babicky, co prozily 2 svetovou… ty se musi jen smat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5024
5.3.21 22:17

Proč by měla končit? Vždyť všichni dělají maximum proto, aby to neskončilo. Naopak se všichni usilovně snaží, aby byl virus rekombinacemi účinnější a odolnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
5.3.21 22:17
@zudina píše:
Možná to neskončí nikdy. Děti už nikdy nepůjdou do školy, on-line výuka bude standard. Dospěli co mohou převážně budou na home office. Restaurace v podstatě zaniknou. Budeme se scházet jen tajné. Dobre časy už jsou asi navždy pryč. Nemyslím si ze to skončí. Asi je to nějaký převrat světa.

Dík. Syn je doma bez školky 1 týden a dnes už se na ní ptal. Jestli je tento názor pravdivý jdu si opravdu hodit mašli. A jediný náš příjem je = BYL moje a manželova restaurace + pension. Díky za názor :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16039
5.3.21 22:29

Co nejdřív pošli starší děti do druhých domácností. Alespoň některé, ale ideálně všechny.
Jde to - je na to výjimka.

Do té doby vyháněj děti s manželem co nejčastěji ven a nedělej nic.

jo a rozhodně můžeš přejít na umělé mléko, základní imunitu z kojení už si předala (tam stačí prvních 6 měsíců) a teď je daleko důležitější, aby ses nezhroutila, než aby si kojila.

držím palce- máš to fakt těžké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.3.21 22:29
@Anonymní píše:
A nezlob se, zakladatelko, ale se 4 dětmi si pořídit další mimi, co jsi čekala? To je dost o nervy i bez covidu…

Chce to číst pořádně a navic pred rokem a pul o teto situaci snad nemohli vědět. Zakladatelko, chapu te.Ja mam prvňáčka a skolkovyho, jsem na.home officu teprve tyden a mam toho plny brejle. A to mame zahradu, takže ven kdykoli, ale je to náročné na psychiku.Snad bude brzy lepe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16039
5.3.21 22:31

Ale jinak to pochopitelně skončí, všechno jednou skončí - ne za dva týdny, jak lhala vláda, ale skončí to. Ale březen bude hnusjen celej, no - je mi líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat