Kdy tahle situace proboha skončí?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
61359
6.3.21 09:24
@Kolarkaa píše:
No to je dotaz.. 2 má z prvního manželství, 2 má současný partner z předchozího vztahu. Že by chtěli spolu dítě? Co je na tom divného?

Přijde mi, že 4. děti jsou až dost. A tatínek by se měl starat o ty svoje ne to hodit všechno na ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
6.3.21 09:31
@Milan42 píše:
A tak jasne, ze skonci. Bud promorenem, nebo proockovanim populace. Stejne jako honkongska chripka treba.Proste jen hrozne zmekli pohodlnym zivotem. Nase babicky, co prozily 2 svetovou… ty se musi jen smat.

Přesně, teď to vůbec nevztahuji na zakladatelku, ale obecně si také myslím, že lidé byli přehlcení vším a zároveň vznikala celosvětově obří propast mezi chudými a bohatými a nůžky se velmi rozevíraly. Byla jen otázka času, kdy se něco stane a upřímně si myslím, že můžeme být rádi za blbý Covid, protože mohlo přijít i něco mnohem víc smrtícího. Takto se z toho snad svět trochu poučí a bude ve střehu.

Já opravdu chápu a rozumím, že je to teď sakra těžké pro hodně rodin. Ale pak, když v obchodě vidíte takovou tu VIP maminku, co řve na prodavačku, že manželovi už týden shání ponožky, tak máte chuť jí říct, že jestli je toto jediný její problém a jestli neumí kliknout 2× na internetu, na kterém jistě sedí celý den a objednat jedny ponožky, tak tvl to je fakt bída. A kolem si kamarádky stěžují, jak je to hrůza, že nemůžou do kavárny a do posilovny atd… No lidi, boha jeho. Trochu pokory. Já jsem si taky RD, na které jsem přesně od vypuknutí pandemie představovala jinak. Ale takhle se rouhat by mě fakt nenapadlo, zvlášť po tom, co jsem měla 3 lidi z rodiny ve vážném stavu pouze!!! Kvůli Covidu v nemocnici.

A můj názor je, že ještě tak rok i dva bude probíhat podobně. Pak to pomalu bude lepší. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61359
6.3.21 11:11
@Lady_M píše:
Přesně, teď to vůbec nevztahuji na zakladatelku, ale obecně si také myslím, že lidé byli přehlcení vším a zároveň vznikala celosvětově obří propast mezi chudými a bohatými a nůžky se velmi rozevíraly. Byla jen otázka času, kdy se něco stane a upřímně si myslím, že můžeme být rádi za blbý Covid, protože mohlo přijít i něco mnohem víc smrtícího. Takto se z toho snad svět trochu poučí a bude ve střehu.

Já opravdu chápu a rozumím, že je to teď sakra těžké pro hodně rodin. Ale pak, když v obchodě vidíte takovou tu VIP maminku, co řve na prodavačku, že manželovi už týden shání ponožky, tak máte chuť jí říct, že jestli je toto jediný její problém a jestli neumí kliknout 2× na internetu, na kterém jistě sedí celý den a objednat jedny ponožky, tak tvl to je fakt bída. A kolem si kamarádky stěžují, jak je to hrůza, že nemůžou do kavárny a do posilovny atd… No lidi, boha jeho. Trochu pokory. Já jsem si taky RD, na které jsem přesně od vypuknutí pandemie představovala jinak. Ale takhle se rouhat by mě fakt nenapadlo, zvlášť po tom, co jsem měla 3 lidi z rodiny ve vážném stavu pouze!!! Kvůli Covidu v nemocnici.

A můj názor je, že ještě tak rok i dva bude probíhat podobně. Pak to pomalu bude lepší. :(

A ted ty nuzky nebudou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5024
6.3.21 12:13
@Venetia píše:
A ted ty nuzky nebudou?

Byly, jsou a vždy budou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33342
6.3.21 12:35
@Lady_M píše:

A můj názor je, že ještě tak rok i dva bude probíhat podobně. Pak to pomalu bude lepší. :(

jak poznám VIP maminku, podle čeho? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
6.3.21 12:38
@Burj Chalifa píše:

Také by mě zajímalo :think: Mne taky leze na nervy, že si nemůžu zajít do oblíbené restaurace nebo si vybrat boty v krámě. Jestli ja taky nebudu VIP :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75896
6.3.21 13:01
@Burj Chalifa píše:

Taky jsem se chtela zeptat :think: ze nemuzu do restaurace nebo kramu me az zas tolik netrapi, ale pristihla jsem se, ze s prodluzujicim se pobytem doma mam ja, ktera vzdy nosila dziny a mikinu, tendenci se i na ten pitomy nakup elegantně obliknout 8o sakra, jestli me nekdo taky nepovazuje za VIP.
A na prodavacku jsem taky rvala, když mi zacala na zeleninu hazet tezke veci, když mela pocit, ze to z pasu uklizim moc pomalu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14173
6.3.21 13:06

@j.a.n.i1 Chyba, s usmevem ji mas rict, ze je moc sikovna, ale ze ty nejsi tak rychla :mrgreen: Cim rychleji pokladni zbozi nacita, tim pomaleji ho odebiram z pasu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
6.3.21 13:16
@cecetka píše:
@j.a.n.i1 Chyba, s usmevem ji mas rict, ze je moc sikovna, ale ze ty nejsi tak rychla :mrgreen: Cim rychleji pokladni zbozi nacita, tim pomaleji ho odebiram z pasu :mrgreen:

To taky nesnáším, kor v penny, kde je malá plocha, prodavačka čeká a sleduje mě jako kdybych ji otravovala, další zákazník za mnou taky nervózní. To mi pak kde jde o to pomaleji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21005
6.3.21 13:21
@Borrealis píše:
ano, to je dobrá otázka, přesto není třeba házet flintu do žita

jakmile se povede poměrně solidně proočkovat populaci, budou i tyto mutace zahnány do kouta, ta odolnost populace se celkově zvýší, částečně promořením, částečně proočkováním

už to nikdy nebude ten bílý papír a nepopsaný list, který to byl před rokem.

Zde jsem před rokem o tom psala, že je to průser, protože je to zcela nové a populace je zcela neimunní, proto se to bude šířit kua rychle a zahltí to zdravotnictví… a lidi chodili a posmívali se že hahahaha " zase chřipka" " hysterky se bojí chřipky, hahaha, bububu "…a. t.d…pamatuju jak včera :)

chřipka je mnohem proměnlivější než tohle, na tu se každý rok sestavuje vakcína „nová“, přesněji staronová a jde to a v posledních letech se trefili do kolujících kmenů dobře a vakcína funguje velice slušně

proto to půjde a lidstvo si poradí

a pokud ne, a objeví se nějaký supervirus, tak halt prodáme kravku a na jaře už nezasejem…ale fakt bych se tohoto nyní neobávala

tak to by bylo bezva, jestli to bude fungovat podle této predikce :palec:
jako já jsem byla původně velký optimista, ale teď po novém roce mě optimismus přešel - tak snad, snad je to světýlko v dálce, a bude pomaličku lépe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21005
6.3.21 13:29

@cecetka @Kirstenn mhm, tak já tyhle hlemýždě, kteří si nejsou schopni odebírat z pásu, zase nesnáším, a po pomalém odebírání nákupu ještě začnete pomalu teprve hledat peněženku, že?
já si vždycky říkám, pipina neschopná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21005
6.3.21 13:30

@Borrealis taky miluju moře, loni jsem ještě letěla, i když to bylo trošku složitější, ale na letošek to bohužel moc nevidím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1428
6.3.21 13:38
@Anonymní píše:
@Zuzaja Pardon, ale já myslím že práci mám a mám jí 24 hodin. Starát se o tolik děti a o domácnost opravdu není žádná sranda, navíc o dceru se starám skoro neustále.

Ale tolik dětí Ti přece nepřidělili na Městském uřadě že ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
6.3.21 13:38
@stinga píše:
@cecetka @Kirstenn mhm, tak já tyhle hlemýždě, kteří si nejsou schopni odebírat z pásu, zase nesnáším, a po pomalém odebírání nákupu ještě začnete pomalu teprve hledat peněženku, že?
já si vždycky říkám, pipina neschopná

Ne peněženku mám kupodivu připravenou. :lol: tak jestli posuzujete schopnosti podle rychlosti ukládání nákupu tak pro mě jste zase omezená :lol:
Určitě nebudu nákup házet do tašek jak zběsilá, abych někoho ujistila o své schopnosti. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61359
6.3.21 13:41
@Kirstenn píše:
Ne peněženku mám kupodivu připravenou. :lol: tak jestli posuzujete schopnosti podle rychlosti ukládání nákupu tak pro mě jste zase omezená :lol:
Určitě nebudu nákup házet do tašek jak zběsilá, abych někoho ujistila o své schopnosti. :mrgreen:

a z jakého důvodu tak zdržuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat