Reklama

Kdy těhotenské nevolnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.12 13:36
kdy tehotenske nevolnosti?

Pred tydnem jsem zjistila, ze jsem tehotna. Jsem porevizi, takze vice stresuju, ze nemam tehotenske nevolnosti, jako v predchozich dvou teh. Prvni skoncilo uspesne porodem, druhe ZT a revizi.
Kdy Vam zacaly tehotenske nevolnosti? Jsem cca 5-6tt a prave, ze u predchozich tehu jsem v tuto dobu nevolnosti uz mela…

Omlouvam se za anonymitu, ale radeji jeste o tehotenstvi pomlcim…

Přečtěte si článek: Nevolnost v těhotenství: Co doopravdy zabere?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Fima
Nadpozemská drbna 29225 příspěvků 16 inzerátů 22.03.12 13:40

Nikdy. Nevolnosti jsou strašně individuální, stejně jako spousta dalších těhotenských příznaků. Někdo se problije prvním trimestrem a někomu není špatně vůbec. Příznaky nevypovídají nic o prosperitě těhotenství.

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 22.03.12 13:42

U prvního těhu jsem neměla nevolnosti vůbec žádné po celé těhu. U druhého jsem :poblion: týden po ovu až do 25tt. Každé těhu je jiné, takže ti nevolnosti přijít ještě můžou, ale také nemusejí.

Mišela1
Závislačka 3115 příspěvků 22.03.12 13:47

Chápu, že jseš vystresovaná, ale každé těhu je jiné, nevolnosti nemusíš mít vůbec a neznamená to, že je něco špatně.
Já jsem měla nevolnosti u prvního asi od 6tt a u teď u druhého od 8tt, to už jsem se těšila, že žádné nebudou:-).

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 22.03.12 13:48

Byla jsem teda těhotná jenom dvakrát, ale obě těhotenství byla jiná - stejně jako jsou jiní oba kluci. A věřím tomu, že kdybych měla ještě dvě, bude to tak - zase úplně jinak. :nevim:

myšanda26 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.12 13:59

Je jasné že máš strach, po tom čím sis prošla :hug: . Ale jak píšou holky je to strašně idividuální. Já měla nevolnosti (no pokud se tak dá říkat objímání záchodu několikrát za den) od 8 do 20tt a nebýt torekanu jsem na kapačkách. Moje sestra byla u prvního těhu presvědčená, že je to jen o psychice a protože není hysterka jako já, špatně jí není. U druhého těhotenství už takové blbosti netvrdila. Takže je individuální nejenom žena ale i každé těhotenství je prostě jiné.

IV987
Stálice 77 příspěvků 22.03.12 13:59

Ja mela silene nevolnosti u obou teh., nemohla jsem do sebe dostat ani vodu, skoncila i na kapackach, brala jsem proti tomu cipky,ale moc nepomohly. Od tretiho mesice, pak parada. Ale :roll: uz bych to nechtela zazit. Ja si to fakt uzila ten zacatek :poblion: . Uz i proto bych do tretiho nesla..

IV987
Stálice 77 příspěvků 22.03.12 14:00

Jo a mela jsem je presne od 8t. u obou!!

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 22.03.12 14:00

Nemusí být. U prvního dítěte jsem neměla nikdy ani náznak nevolnosti, u druhého jsem si to užila už pěkně. A kdybych si měla vybrat, tak rozhodně bez nevolností.
Přeji pohodové těhotenství.

Zuzga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.12 14:10

4 tehotenstva z toho jedno zamlklo, ani raz nevolnosti. Iba strasna unava.

Maia22
Závislačka 3089 příspěvků 22.03.12 14:22

Mě začaly až v 8.týdnu a čekám dvojčata,trvaly až do 17.týdne

Zuzie
Závislačka 3807 příspěvků 22.03.12 14:25

Já neměla žádné velké nevolnosti, ale kolem 8 týdnu občas kolem půlnoci mi špatně bylo, ale nikdy jsem nezvracela… Neboj, to bude dobrý, držím pěsti :kytka:

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 22.03.12 14:58

Opravdové nevolnosti jsem měla až teď u posledního těhotenství… vůbec není pravidlo, že je musíš mít pokud u předchozích byly. Začalo to kolem 8tt a neskončilo doteď :zed:
Jinak poprvé jsem ze začátku blila, ale že by mi bývalo extra špatně to ne, podruhé jsem o těhotenství pomalu ani nevěděla, nebýt rostoucího břicha(a to jsem předtím taky jednou samovolně potratila někdy kolem 9tt), potřetí opět ze začátku krátké blicí období a dál pohoda, napsled tak jak jsem psala na začátku.

KlárkaŠ
Nováček 10 příspěvků 23.03.12 20:59

Ahoj, tak jsem si blahořečila, jak je mi děsně dobře. Jsem v 7-8tt, nevím přesně, ale to není podstatné. Ráno je všechno v cajku a pak odpoledne to přijde… Mám pocit, že ve mně všechno kvasí a lítá to ze mě ani nevím jak. Už jsem z toho tak unavená, bojím se něco sníst, vypít, prostě hrůza… Jsem z toho k.o.
Mé první těhotenství a takhle jsem si to teda nepředstavovala :roll:
Tak držím pěsti, ať to probíhá, jak si představujete :-)
A anonymu - držím palce a doufej, že se nevolnost neobjeví. Je to šílená otrava. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.14 11:47

Ahojte,
Mam dotaz, měl někdo žaludek na vodě už cca 10dnů po ovulaci? Nebo to mam spíše přikládat střevní viroze?
Dnes jsem 24DC, 20DC jsem pul dne silněji spinila, teď jen slabounce.
Děkuji za zkušenosti, B.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >