Kdy to přišlo?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.9.21 00:25

Kdy to přišlo?

Dobrý den, kdy k Vám přišla láska? Když jste to nečekali, nebo když jste urputně hledali? Třeba jste to hledání vypustili a najednou se objevila?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1100
26.9.21 00:33

Když jsem to nečekala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
26.9.21 00:47

Když přestaneš hledat, začneš si užívat život a bum :dance: je tu láska :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.9.21 01:45

Upřímně, má láska mne zachránila z hodně nezdraveho vztahu. Láska příjde, kdy to nejméně čekáš. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
26.9.21 02:17

Když jsem si řekla, ze si budu uzivat… našel si mě sám a nenechal se odbít.. celej mesic ☺️😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
26.9.21 03:37

Já jsem hledala. V okolí, u známých od přátel i na seznamkách. A po několika měsících jsem ho objevila. I když zpočátku mě měl trošku na háku, nakonec jsme se dali dohromady. :lol: :srdce: Nikdy se mi nestalo, že by se někdo objevil jen tak. Vždy jsem se musela aktivně zasnažit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5305
26.9.21 05:33

Vždycky, když jsem nikoho rozhodně nehledala, se někdo objevil. Ale já jsem teda nikdy nikoho na vztah programově nehledala, jako introvert jsem byla většinu času docela spokojená sama. Nicméně jsem tomu párkrát dala šanci a většinou mě ten vztah měl posunout někam dál ve vývoji. Nabít si ústa nikdy neškodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2203
26.9.21 07:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, kdy k Vám přišla láska? Když jste to nečekali, nebo když jste urputně hledali? Třeba jste to hledání vypustili a najednou se objevila?

Když jsem to nejméně čekala. Něco na tom bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7448
26.9.21 07:30

Já jsem hledala, nevím teď už jestli urputně nebo ne…asi spíš jo. Byla jsem sama několik let, jen nějaký „snahy“ a určitě mi to nevyhovovalo. Překvapilo mě ale ODKUD láska přišla :lol: To jsem fakt nečekala :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2354
26.9.21 07:47

Nikdy jsem nikoho nehledala a vzdycky se nekdo objevil :lol:.. a nejvic me chlapi nahaneli, kdyz jsem fakt nikoho nechtela a chtela jsem bejt sama. No vydrzela jsem to tehdy max 5 mesicu myslim. :lol: Ale ja jsem clovek, co neumí být moc sám a vetsinou jsem sla ze vztahu do vztahu. Ted uz ne, mam manzela a jsem spoko. :D :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4296
26.9.21 07:55

Kdyz jsem chtela vztah, tak jsem ho mela. 2× prisla i znenadani ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26309
26.9.21 08:29

Ja to nečekala, když člověk hledá za každou cenu, tak ne a ne najít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3607
26.9.21 08:49

Ja o chlapy nikdy nouzi nemela, od 14, kdy jsem zacala randit, se kolem me porad nekdo motal a uhanel me, jen si vybrat. Ten pravej ale prisel, kdyz jsem byla po celkem tezkym rozchodu a rikala jsem si, ze si po tech letech chci dat konecne od chlapu pokoj a chci byt poprve taky chvili sama. No nakonec jsem sama nebyla, ale nelituju toho, jsme spolu uz par let, vzali jsme se, cekame rodinu a i po tech letech a bez ruzovych bryli muzu rict, ze je to opravdu perfektni chlap. Hledat ho cilene, tak si myslim, ze ho nikdy nenajdu, takze za me ta prava laska prijde opravdu az v momente, kdy to clovek nejmene ceka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 09:00

Nasla jsem na seznamkach, ale chtělo to trpelivost.

• Citovat
  • Nahlásit
443
26.9.21 09:42

Když jsem si řekla, že to vzdám s bývalým přítelem. Už jsme se rozešli, ale nedokázala jsem se s tím smířit. A pak jsem si jednou večer řekla,,No, vzdávám to! Nemá cenu se zbytečně trápit"
A ráno jsem poznala nynějšího přítele :mrgreen: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat