Kdy ukáže těhotenský test // čárky?

16
28.12.20 18:25

kdy ukáže těhotenský test // čárky?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte zkušenosti s tím, kdy nejdříve ukáže těhotenský test //? Je to možné i 8 den po sexu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
110
28.12.20 18:29

Kdy máš mít menses?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
28.12.20 18:31
@Ojanka píše:
Kdy máš mít menses?

za 10 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
28.12.20 18:32

Tak to je ještě brzy… zkus až v den menses. A ty chceš být těhotná nebo se naopak bojíš, že jsi těhotná? Spíš to druhé, co :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
28.12.20 18:37

Ideálně den po vynechaní menzes. Dřív to nemá cenu.
Mě to dřív neukázalo, to je moje zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
28.12.20 18:46
@Ojanka píše:
Tak to je ještě brzy… zkus až v den menses. A ty chceš být těhotná nebo se naopak bojíš, že jsi těhotná? Spíš to druhé, co :think:

nene, chci miminko. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
28.12.20 18:50

@nikola1515 Ne.
Mozna 8. den po ovulaci muzete mit na testu naznak nejakeho ducha, co tu zensky rady lovi, ale i to je hodne brzo.
A po sexu? Pokud sex nebyl v plodnem obdobi, tak ani tehotna byt pravdepodobne nemuzete.
Vzdy je nejlepsi pockat, zda-li prijde ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34990
28.12.20 18:51

Nejdrive 12 dni po ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 19:00

Dobrý večer, snažíme se s manželem už dlouho tak jsem už z toho zblaznena :( já asi vidím ducha ale jen já, mám 5 dni do ms vím ze je brzy ale mám už 9 DPO tak jsem hrozne zvědavá.. co myslíte

Jak rozpoznán rysku? Je to test intimed

• Citovat
  • Nahlásit
110
28.12.20 19:01

@nikola1515 tak v tom případě držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 19:01

Ahojky, taky si dovolím reagovat a rovnou se zeptat o radu…
20.12 a 21.12 jsem měla 2× přerušovaný sex. Mám cyklus zpravidla 34 dní, toto bylo zhruba ve 29-30.dni. Mám dost nepravidelnou MS, někdy 31 dní cyklus, někdy 34, už se mi stalo i 37 dní (to ale sporadicky). Ovulaci mám různě - dle nepravidelnosti cyklu ani přesně nevím kdy. Dnes je to 38.den a MS stále nikde. Už třetí den mám náznaky jakoby MS měla přijít, trochu nateklé prsa, pobolívání břicha, do toho se přidal trochu bezbarvý a „mléčný“ výtok… Téměř vždy před MS mám jen těsně předtím velké bolesti, vezmu si prášek a do druhého dne nejpozději přichází MS… Skutečně by MS v případě otěhotnění vynechala takto rychle? Včera a dnes jsem si dělala těhotenské testy, ale všude čtu, že je to brzy. Nic jsem tam neviděla. Ani ducha. Odpoledne jsem se ještě přehrabovala články a našla jsem jako jeden z příznaků i vyšší bazální teplotu. Vím, že se má měřit ráno, ale zvědavost mi nedala a v 15 hod jsem si ji po hodině klidu na gauči změřila a byla 37,5 a teď večer 38. Neměla by při očekávané či zpožděné menstruaci být spíše nižší?? Děkuji za Vaše názory… Už mi z toho hrabe :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
8639
28.12.20 19:09
@Anonymní píše:
Dobrý večer, snažíme se s manželem už dlouho tak jsem už z toho zblaznena :( já asi vidím ducha ale jen já, mám 5 dni do ms vím ze je brzy ale mám už 9 DPO tak jsem hrozne zvědavá.. co myslíteJak rozpoznán rysku? Je to test intimed

Zatím negativní, ale je ještě brzy. Testuj nejdřív 12 dní po ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
28.12.20 19:11
@Anonymní píše:
Dobrý večer, snažíme se s manželem už dlouho tak jsem už z toho zblaznena :( já asi vidím ducha ale jen já, mám 5 dni do ms vím ze je brzy ale mám už 9 DPO tak jsem hrozne zvědavá.. co myslíteJak rozpoznán rysku? Je to test intimed

Je negativni. Testujete opravdu brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 14:31

Příznak těhotenství?

Ahoj holky, prosím o Vaše názory či zkušenosti…
21.12 jsem měla 2× nechráněný styk. Mám MS cykly hodně dlouhé a nepravidelné, cca 37dní. Vycházet mi měla menstruace na 25.12. Byla opožděná a nakonec přišla až 29.12. a trvá víceméně dodnes - první den dva relativně normální, pak už jen hnědý výtok, špinění s trochou krve. Je možné, abych byla těhotná i přes to, že jsem měla MS? Co mě děsí je hlavně to, že mne pobolívá podbřišek (už asi 6dní) - podobně jako při ovulaci, možná ještě více. Bolí mne pravý vaječník, je to úplně jiná bolest než jsem za celý život při MS měla. Těhotenský test dělám každý den již od očekávané menstruace a negativní. Dnes je to 13tý den od pohlavního styku, je možné, že se // ještě objeví? Normálně bych si myslela, že těhotná nejsem, ale nevím, co si myslet o té bolesti v podbřišku… Moc děkuji za názory :-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat