Kdy už je to na rozchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kobliha1
Stálice 75 příspěvků 12.12.16 11:46
Kdy už je to na rozchod?

Dobrý den maminky, jdu si k Vám pro radu.
S přítelem jsme spolu 8 let. Máme klasický vztah (aspoň si myslím ).Máme spolu 5ti leteho syna. Problém nastal cca před 3 měsíci. Našla jsem si koníček a s tou partou občas někam vyrazím. Pritel to nese velice spatne. Žárlí, uráží mě, dokonce už došlo i na fyzicke násilí. Opravdu už jsem nestastna. Přece se nevzdám toho, co mě baví jen proto, aby byl klid. Hlavně nesouvisí to jen s lidmi z toho klubu, žárlí i když jsem dele v práci, to má pak řeči, že s kym jsem si to tam uzivala apod. :(
Jsem psychicky uplne zdeptana a vůbec ho nepoznavam. Už jsem mu říkala, že mě to trápí, tak vždycky slíbil, že se to zlepší, ale vždycky je to spíš horší… :,( Už z něj mám opravdu strach. A proto si jdu pro radu, jak byste to resili Vy?
Druha otázka je, když rozchod, jak to vysvětlit tý malinkýmu? Chtěla bych všechno v klidu, ať ji to zasáhne pokud mozno co nejméně, ale už teď vím, že to nebude snadné, protože včera po nem něco chtěl a on mu řekl :,, Řekni si ty šlapce, ať ti to najde…" Je mi z toho na nic. Nebo mu připravuji věci do školky a on si chce vzít něco jiného, trvám na svem, že v tom, co si on vybral mu bude zima, a on mu řekne, ať si vezme co chce…a to je jen pár příkladů.
Jsem opravdu bezradna už.
Jinak podotýkám, že jsme fungovali normalne, ale poslední dobou je to opravdu peklo a už to nedávám.
Budu moc ráda za každou radu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Fikcia
Kecalka 241 příspěvků 12.12.16 11:48

No já bych to na rozchod videla. Tvuj přítel pravdepodobně neudýchal to, že chceš být samostatná a že taky máš nárok na své koníčky a na seba, nejenom na syna a na něj. Začni si dělat rezervu a něco, pokud se dá si začni setřit, aby tě odchod od něj tolik nebolel, a vyžila by jsi i s dítětem sama.

Uživatel je onlineMichelle_M
Ukecaná baba ;) 2112 příspěvků 12.12.16 11:55

Fyzické napadání a oslovení „šlapko“ dokonce před dítětem, no nevím, co řešíš, už bych byla pryč. Chceš, aby měl syn takovýto vzor chování k ženám? Pokud byl opravdu 8 let vzorným partnerem a trvá to jen ty tři měsíce, pak bych se vůbec nedivila, kdyby za tím osočováním byla ve skutečnosti jeho nevěra.

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 12.12.16 12:02

Fyzické napadání, urážky, nadávky, chceš aby tohle tvoje dítě mělo za vzor? Aby tohle jednou v dospělosti považovalo za normální?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 12:03

V tomto stadiu jsem z bývalého vztahu odešla. Už to nemá smysl ba to bude ještě horší. Malému taky bylo 5.let no taky jsme to měli chvili težžší protože malej byl na něj zvyklý ale ted už je to v pohodě. výhoda u mě byla, že nebyl jeho. Odejdi a to co nejdřív bude líp.

alimdar
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 12.12.16 12:07

@kobliha1 a jseš slapka? Asi ne, že, tak proč se nechavas urazet, mlatit, napadat. Ex se takhle vyjadroval o sve bývalé ženě i pred svými detmi. Netykalo se to přímo me, ale vadilomi to dost. Rozesla jsem se s nim, krom jineho i toto bylo duvodem

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 12.12.16 12:12

Já bych si s přítelem důrazně promluvila, že pokud se nehodí do latě, balím kufry. Dala bych mu poslední šanci, ale pokud by se to mělo opakovat, odešla bych. Takovýhle mužský vzor bych pro syna opravdu nechtěla.

Elenloth
Závislačka 3837 příspěvků 7 inzerátů 12.12.16 12:37

No pokud tvůj nový koníček není swingers klub, tak je přítel fakt těžce mimo. Chronického žárlivce nepřesvědčíš, bude to jenom horší. Pokud se takhle změnil před nedávnem, tak to vypadá, že má spíš on nějakou ženskou. Chlapi se potom často ke své partnerce chovají jako hovada, aby si tu vlastní nevěru před sebou nějak omluvili.
Být tebou tak bych si napřed spočítala, jestli to dáš finančně, jestli můžeš odejít hned, nebo by bylo dobré napřed něco našetřit.
No a jestli ho máš ještě ráda, dala bych mu poslední šanci v podobě partnerské poradny a ultimáta o změně jeho chování. Ale jak by to porušil, tak musíš být připravená odejít a opravdu to udělat, jinak to nemá cenu.

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 12.12.16 12:43
@Elenloth píše:
No pokud tvůj nový koníček není swingers klub, tak je přítel fakt těžce mimo. Chronického žárlivce nepřesvědčíš, bude to jenom horší. Pokud se takhle změnil před nedávnem, tak to vypadá, že má spíš on nějakou ženskou. Chlapi se potom často ke své partnerce chovají jako hovada, aby si tu vlastní nevěru před sebou nějak omluvili.
Být tebou tak bych si napřed spočítala, jestli to dáš finančně, jestli můžeš odejít hned, nebo by bylo dobré napřed něco našetřit.
No a jestli ho máš ještě ráda, dala bych mu poslední šanci v podobě partnerské poradny a ultimáta o změně jeho chování. Ale jak by to porušil, tak musíš být připravená odejít a opravdu to udělat, jinak to nemá cenu.

No, co jsem tak zjistila ve svém okolí, tak se tak začnou chovat spíš protože zjistí, jak je snadné podvádět a že to jde kdykoli, aniž by to druhý zpozoroval, takže když oni podvádí v zaměstnání, začnou mít strach, že by to vlastně mohla dělat i jejich partnerka. Když „odjedou na služebku“, kterou jim manželka sežere i s navijákem, tak pak mají strach, když ona jede někam bez něj.
Ale samozřejmě je těch možností více.

Markéta N.V.
Kecalka 269 příspěvků 12.12.16 12:51

Fyzické nasili si myslim, ze je ta posledni kapka, ne? Kam chces, aby to jeste doslo? Podle me by si to mela udelat hned a ne se rozmyslet zda to prejde ci ne. Chapu, ze beres ohledy i na syna, aby ho to zasahlo co nejmene, ale zustat s tyranem jen kvuli synovi je podle me pekna blbost. Vemte nohy na ramena dokud je cas. Syn neni a nebude jedine dite s rozvedenymi rodici. Drzim palce!!!

Elenloth
Závislačka 3837 příspěvků 7 inzerátů 12.12.16 12:52

@radkka Jo, to máš taky pravdu. Jedno nebo druhé, blbé je to pro tu ženskou stejně. :nevim:

cecetka
Kelišová 7361 příspěvků 12.12.16 13:01

Ten tvuj chlap ma nejaky osobni vnitrni problem. Proto se tak chova. Dokud si to on neuvedomi a nezapracuje na sobe, budes nestastna.

Kajuli
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 12.12.16 13:03

Klasický vztah není fyzické napadání, neúnosné žárlení, nadávky před dítětem, urážky a podrývání autority.
Víš, co máš dělat, jen z nějakého pseudodůvodu nechceš. A dokud v tomhle budeš zůstávat, bude se to stupňovat a malý bude mít „prima“ vzor. Jak si myslíš, že se pak bude chovat k ženám v dospělosti tvůj syn?
Když už si nevážíš sebe, mysli aspoň na budoucnost toho nejcennějšího, co máš a běž pryč.

Nejsou to silácké řeči, já šla po první facce a nelituji toho. Pravda, neměla jsem s ním dítě, stihl se vybarvit poměrně rychle.

Maol
Závislačka 3447 příspěvků 12.12.16 13:12

Tak to shrňme - máš z chlapa strach, fyzicky tě napadl, před dítětem o tobě mluví jako o šlapce, hádáte se… co víc k rozchodu potřebuješ?

Upřímně, já nějak za rozchody nejsem, dokonce třeba jednorázová nevěra pro mě není úplně samotná důvod hned k ukončení vztahu. Na vztahu se má hodně pracovat, a pokud je v tom dítě, o to víc. ALE tohle? No, to bych nedala… představa, že by o mně manžel našim synům mluvil jako o šlapce, měla bych z něj strach, ani by mě nemusel fyzicky napadnout, aby byl konec. 8o

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 13:24

@kobliha1 zbav se toho usurpátora a neztrácej už nejlepší roky života. tři měsíce se něco děje a on nemá chuť to nijak řešit, tak ať táhne k čertu. na světě jsme jenom jednou a každý svého štěstí strůjce. Klidně bych řekla kámošům,,ať ho přijdou vypoklonkovat. Prasáka jednoho.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >